Widok

Home Broker- Sedrak Danielyan

Gorąco polecam usługi Pana Sedraka.Po kilku spotkaniach z pośrednikami nierochomości trafiliśmy z małżonką do Home Brokera.Tutaj zajął sie nami Pan Sedrak,który przeanalizował naszą sytuacje i wykazując sie znajomością lokalnego rynku, duzym doświadczeniem, odwiódł nas od kupna mieszkania z rynku wtórnego.Tym samym znalazl nam mieszkanie z idealna lokalizacja metrażem i co najwazniejsze mieszczące sie w naszym budżecie.Korzystalsmyi z notariusza oraz doradcy finansowego z polecenia Pana Sedraka i tu również pełen profesjonalizm i dobre ceny!
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
pomoc merytoryczna: 6
 
prowizje i opłaty: 6
 
ocena ogólna: -
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam usługi Pana Sedraka ,ponieważ w czasie spotkania dowiedziałam się dużo na temat jak funkcjonuje rynek nieruchomości,na co mam zwrócić uwagę .Pan Sedrak pokazał mi możliwości które mnie interesowały zrobił to w sposób kulturalny i miły.Zdobył u mnie pełne zaufanie i dlatego zrobiliśmy dalszy plan naszego działania .Plan ten realizujemy przy pomocy doradcy finansowego,którego polecił również Pan Sedrak .Czuję się bezpieczna przy tak profesjonalnej obsłudze Gratuluję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry