Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pan Karol Weiher wątek zamknięty Pan Karol bardzo dobrze i wnikliwie słucha klienta, jest zdeterminowany jak...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 maja 2018

"U nas klient kupujący nie płaci prowizji"? wątek zamknięty To jest kłamstwo. Klient nie płaci tylko wtedy, jeśli podpisze z tym biurem...
~eM.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 października 2015

stracony czas.... wątek zamknięty Na początku miły i kulturalny pan Krystian zadzwonił do mnie kilka razy z...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 czerwca 2015

problem wątek zamknięty Szukam osoby o nazwisku uszkiewicz norbert , czy faktycznie pracuje w...
~klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 grudnia 2013

... wątek zamknięty Biuro oferuje w ogłoszeniach mieszkania , których tak naprawdę nie ma w...
~Justyna And
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 grudnia 2013

Miło ale... wątek zamknięty ...przyłapałam biuro na kłamstwie. Dziwna sprawa - najpierw miałam kupić...
~eska
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 marca 2013

przestrzegam wszystkich wątek zamknięty Bardzo niska jakosc uslug, a kiedy chcialem zrezygnowac to mialem duuuuzy...
~Misiek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 czerwca 2013

Odradzam wątek zamknięty Zdecydowanie odradzam.Dałem ogłoszenie w Gratce że sprzedaję mieszkanie,już 5...
~jacek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2013

sprzedaż -nie sprzedaż wątek zamknięty Zleciłam firmie Metrohause sprzedaż mieszkania. Ponieważ długo nie było...
~klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 grudnia 2012

Jak najdalej wątek zamknięty Nie polecam!3miesiące temu podpisałem umowę i od tego czasu 1 oglądający...
~Sławek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 lipca 2012

zmany na gorsze. wątek zamknięty Od kiedy firma partnerzy polaczyla sie z metrohouse,zaczely w niej...
~wojtek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 maja 2012

Zero kontaktu wątek zamknięty Od ponad tygodnia próbuję skontaktować się z agentem Metrohouse Partnerzy,...
~Marek S.
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 stycznia 2012

Pani Żaneta wątek zamknięty Jestem zachwycona współpracą z pośrednikiem - Panią Żanetą! Pełen...
~Kamila
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2011

solidny pośrednik wątek zamknięty Polecamy szczególnie pana Leszka Kochanowskiego z filii na przymorzu! Tak...
~Marta i Mirosław K.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 lutego 2011

Dorota - opinia wątek zamknięty Umieszczająca nieruchomość w Biurze Partnerzy traci się tylko czas, gdyż...
~Dorota
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 października 2010

Gorąco Polecamy wątek zamknięty Bardzo fachowe podejście do tematu, świetny kontakt z Pośredniczką, która nas...
~Alina Żukowska
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 czerwca 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20

postów

16

wątków

do góry