Widok

Homofobiczna obsługa :(

W sobotę pani kelnerka wyprosiła mnie i moją dziewczynę z pubu, tłumacząc, że jest to dla niej obrzydliwe, że się całujemy. Nigdzie indziej nie spotkałam się z taką homofobia wśród obsługi. Nie polecam, LGBT odradzam Kandelabry, aby nie spotkać się z homofobią w czystej postaci.
Moja ocena
obsługa: 1
 
menu: 4
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 1
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
To jakaś sztywniara ze wsi była.Ja bym nie wyszła.Jeszcze właściciela zawołałabym.Sama pewnie liże chłopom i to nie usta.Hipokryzja w najczystszej,przaśnej postaci:))).Gratulacje dla "kelnerki"!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja mam normalną orientację seksualną i całuję się z moim chłopakiem raczej tak, żeby inni tego nie wiedzieli...to nie jest na pokaz i wyobrażam sobie, że nie każdy ma ochotę na to patrzeć. Tak trudno się powstrzymać?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
Niema czegoś takiego jak normalna orientacja.
Normalna orientacja to wymysł Twojego ograniczonego sposobu myślenia.

A koleżanka chciała sensacji to ma, a czego się spodziewała - probdy o autograf?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
a ja uważam, że kelnerka bardzo dobrze zrobiła, a sama bym zrobiła to samo. Nie wszyscy muszą patrzeć na homo-umizgi w miejscach publicznych.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10
Tek....tek....

czyli,na hetero-umizgi można?Powiało ciemnogrodem,ha,widać,prawdziwej natury nie ukryjesz między wierszami naprędce skleconej "riposty".

A do tej drugiej "panienki" dwie wypowiedzi wyżej,pozostaje mi tylko współczuć,gdyż chyba nie wiesz,co to spontan.Szczerze się cieszę,że nie jestem twoim chłopakiem,bo skoro ważniejsze jest dla ciebie "co ludzie powiedzą/zobaczą i jak to zostanie odebrane,bo przecież pocałunek nie jest na pokaz(emocje nie istnieją,prawda,zapomniałam:D),to musisz być niezłym przypadkiem samozwańczej zakonnicy.

Eh,dobra,z kim ja tu gadam,widać,że niektórym daleko do bycia tolerancyjnym,inteligentnym,współczesnym człowiekiem.Ale to polska właśnie:))

Koleżance Katarzynie radzę się nie przejmować wieśniakami w przyszłości.Pozdrawiam heterycko,natomiast wszystkim z "normalną orientacją" (ahahahah) polecam wypad do Londynu ,Paryża czy choćby i Amsterdamu i TAM poprzyglądać się ludziom,jeśli już bez wsadzania nosa wszędzie,gdzie się da,w cudze życie,nie możecie istnieć:)).Zdravo.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry