Widok

Horyzonty Gdyni

Horyzonty Gdyni Temat dostępny też na forum:
Horyzonty Gdyni to zespół kilku budynków, które powstaną w rejonie ulic Sambora i Dembińskiego na wzgórzu, zwanym przez mieszkańców tego rejonu \"Kapeluszem\".

Pierwsza faza budowy zakłada realizację jednego pięciopiętrowego budynku z dwiema klatkami schodowymi. Do mieszkań na parterze przynależą przydomowe ogródki lub tarasy. Lokale na wyższych kondygnacjach będą wyposażone w balkony, a ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kupiłam tam mieszkanie

wspaniały widok oraz położenie niedaleko centrum przekonały mnie do zakupu mieszkania na Grabówku. Mam nadzieję, że dokonałam dobrego wyboru ;)
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 5

forum osiedla "horyzonty gdyni" ???

jak w temacie... czy ktos wie czy istnieje cos takiego ? glownie chodzi mi o jakies zdjecia postepow na budowie.. mam nadzieje ze stane sie niebawem wlascicielem jednego s mieszkan w powstajacym tam bloku.

a moze jakis Sąsaid moglby podeslac jakies aktualne foto z budowy ? ;)
Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

zdjęcia

mam kilka, tylko podaj gdzie Ci przesłać. Mieszkam obok i chodzę tam na spacery doglądać inwestycji:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

dobry punkt zamieszkania,ładny projekt
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 2

Szkoda ze deweloper nie informuje na wstepie ze ma w planach postawic na tym terenie 13 takich budynków. Wtedy juz nie tak miło i kameralnie.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 12

Uwagi

Wyżej położone mieszkania mają fajny widok na port (ale od strony skarpy to tragedia). Ceny absurdalnie wysokie jak na tą lokalizację, bo Grabówek to straszny slums. Są tam śmierdzące budy, samowolki...po po prostu mieszka tam tzw. "element". Radziłbym się dobrze zastanowić i targować ceny poniżej 5000 zł za metr.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 38

do Gdynianina

Kolego albo głupiś albo masz kompleksy albo...na Grabówku byłeś kilkanaście lat temu. Te swoje "budy" masz jedynie na tzw. "Pekinie" i pod lasem za kapeluszem a to jeszcze Leszczynki. Grabówek jest bliżej centrum. Od dwóch lat mieszkam w Horyzontach i jestem bardzo zadowolony zarówno z dzielnicy jak i mieszkania. Jest blisko do ul. Morskiej, sklepów i do centrum Gdyni a ulice Sambora, Dembińskeigo i Kalksztajnów są w większości zabudowane ładnymi domkami jednorodzinnymi na które ani tego Twojego "elementu" ani Ciebie nie byłoby stać. Za 5000 to możesz sobie zamieszkać w Rumiankowie lub gdzieś na Chwaszczynie.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 14

Przepiękne położenie, tylko ceny trochę mogły by być niższe.

Mam sentymentalny stosunek do tego osiedla, bo jako nastolatek chodziłem na kapelusz na randki ;). Na szczęście oseidle jest wykonanie bardzo ładnie i z dbałością o detale (np. alejka z historią Grabówka). Oczywiście ceny są wysokie, no ale jak patrzę rano przez okno na zatokę to od razu milej się dzień zaczyna.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mieszkamy z mężem na Horyzontach od ponad roku i szczerze mówiąc nie sądziłam, że będzie aż tak fajnie. Sąsiedzi są super - a to właśnie chyba najważniejsze! Jestem Mega zadowolona!!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 6

nie dla samych sasiadow sie placi takie pieniadze...

nie dla samych sasiadow sie placi takie pieniadze...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

lokalizacja - pierwsza klasa

Jeśli ktoś szuka ciszy i spokoju, a zarazem bliskości centrum miasta to nie widzę lepszej lokalizacji. Przeprowadziłem się na Horyzonty z, wydawało się mi, dobrej miejscówy, ale teraz czekam na kolejny budynek, by powiększyć metraż i nie ruszać się stąd. POLECAM
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 2

horyzonty gdynia

Mieszkamy już na tym osiedlu od roku , lokalizacja super , wszędzie blisko do (centrum , sklepów ,przedszkoli i szkół),cisza , bliskość lasu .Jeden mankament że deweloper nie pomyślał o najmniejszych mieszkańcach brak placu zabaw ( tłumaczy się że to z powodu dalszych prac na tym terenie) Mam nadzieje że to naprawi. Polecam.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mieszkam tu o prawie 4 lat a gadka ta sam sciema z placami zabaw tak samo jak z podjazdami do wozkow
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

wielki mur

semeko od strony lasu wybudowało długi i wysoki mur. Jak to się dzieje że ta budowla powstała na granicy z lasem gdzie strefa chroniona jest 12m od granicy z lasem nie zależnie od własności terenu, zwyczajowo powinna by ścieżka chociaż ze względów pożarowych, mur oporowy nie jest ogrodzeniem te tony betonu są budowlom. Jak mają się założenia otwartego osiedla z dostępem do lasu. Jak postawią zakazy wjazdu, ruchu pieszych. ŻEGNAJ KAPELUSZU.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pamietam te gorke z dziecinstwa....

Szkoda, ze zostala zabudowana, ale miejsce ladne. Sam bym sie zastanowil nad zakupem mieszkania, ale martwia mnie opinie zaprzyjaznionego architekta i budowlanca - mowia, ze ciezko sie buduje sie na skarpie i w przyszlosci duze ryzyko problemow. Czy nie martwicie sie, ze jesli cos zostanie zle zrobione, to cale osiedle "zjedzie" albo w mniej pesymistycznym wariancie bloki beda "pracowac" duzo bardziej niz standard (rysy, pekniecia itd)?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5

Plac zabaw

No ładnie mieszkam tam,tylko mam pytanie dla czego nie ma wybiegów dla psów?jest plac zabaw gdzie jest zamknięty po zima,a tylko słychać nie ma pan z tym psem gdzieś indziej łazić.Pomyślcie inwestorzy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Syf w Semeko

Horyzonty Gdyni to jedna wielka zgnilizna w środku, mieszkania zdewastowane przez zaniedbania Dewelopera, ludzie uciekają w popłochu, żeby odzyskać pieniądze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Hej, możesz jakoś rozwinąć wypowiedź. Zastanawiałam się nad kupnem mieszkania w tym miejscu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Syf w Semeko

Nawet mogę przesłać Ci zdjęcia grzyba, poczytaj sobie o Semeko jeśli nie miałeś z nimi do czynienia. Jak na spacerze spotkasz mieszkańca spytaj się co tam jest narobione
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Leszczynki

Morska Park (14 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w sąsiedztwie głównych arterii: obok ulicy Morskiej, która prowadzi w stronę...

do góry