Widok

Hotel Merkury w Straszynie - proszę o opinie.

Wesele Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś cos wie o tym miejscu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Daj sobie spokój weź choćby Pod Lipami w Łęgowie to apokalipsa jeżeli chodzi i różnice
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pod Lipami mogę odradzić każdemu. Byłam tam na kilku weselach i w porównaniu z innymi hotelami to po prostu masakra... No i podejście do potencjalnego klienta... Każdego musisz prosić choćby o rozmowę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim zdaniem sala jest bardzo ładna, pokoje były remontowane (byłam tam latem zeszłego roku), oferta przystępna i manager także zrobił na mnie dobre wrażenie. Myślę, że zna się na prowadzeniu imprez i gastronomii tym bardziej, że pracował w Sopocie, bodajże w Willi Antoninie i Dworku Admirała. Okolica może mało przyjazna, bo przy obwodnicy i bez żadnego ładnego otoczenia, nie ma także żadnej zamykanej bramy. Zwiedziłam naprawdę mnóstwo lokali, jestem bardzo wybredna :) i mimo, że nie nie wybrałam tego hotelu to chyba nie mogę się czepiać :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
super robią wesela. Ja jestem zadowolona bardzo byłam na jednym u siostry i jak mogę powiedzieć ze była pełna profeska. wszystko super a kuchnia bez zarzutu:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

do góry