Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Restauracja w dobrym stylu i w dogodnej lokalizacji wątek zamknięty W lipcu tego roku mieliśmy uroczystość ślubną pod stylowym dachem Hotelu...
~Inna Bagińska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2018

Wesela wątek zamknięty Byłem na weselu gościem kompletny brak wentylacji i klimatyzacji temperatura...
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2018

brunch wątek zamknięty 75 zł za jedzenie średniej jakości - live cooking to kpina - pan kucharz...
~jarosław potocki
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 marca 2018

Kolacja firmowa wątek zamknięty Gościłem w tym hotelu przy okazji kolacji firmowej. Kuchnia na najwyższym...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 marca 2018

Świetne jedzenie, obsługa restauracji (Panowie bardzo średni) wątek zamknięty Polecam wszystkim o dobrym guście kulinarnym. W tym miejscu można dobrze...
~makusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 września 2016

Rewelacyjny hotel wątek zamknięty Dzielę się swoją opinią świeżo po spotkaniu firmowym, którego byłem...
~Event Manager
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 września 2009

hotel - opinia wątek zamknięty price has no relation to the quality of this hotel, in my opinion The hotel...
~hotel
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2009

Komfortowo, kameralnie, smacznie, gościnnie wątek zamknięty Opinię przekazuję w imieniu gości, zaproszonych przez moją firmę. Piękne...
~gdańszczanka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 stycznia 2009

5 gwiazdek = 5 uwag wątek zamknięty 1* Luksusowa łazienka bez zapowiadanych pantofli i szlafroków(szczęśliwie nie...
~Wojciech Lewandowski
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 października 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
10

postów

9

wątków

do góry