Hotel Venus

Hotele Baseny Kręgielnie Sauny

Czapielsk, Herbaciana 7

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bernadeta - opinia wątek zamknięty Bardzo fajny basen .ciepla woda i dużo różnych natryskow do masaży ciała.
~Bernadeta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 września 2021

Hotelarz wątek zamknięty Mój pobyt w lipcu 2018 r. był w pełni udany. Jako nauczyciel hotelarstwa wiem...
~Hotelarz Bogdan
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2018

Dramat wątek zamknięty Najgorszy hotel w jakim byłem. 1. Restauracja nieczynna tylko jakaś chata...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2018

Weekend wątek zamknięty Wybralismy ten hotel,ponieważ zależało nam na tym Żeby było blisko od...
~Aga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2018

Klient wątek zamknięty Basen czynny od 9.00 i sauny włączane również o 9.00 .Płacisz za wejście...
~Klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lutego 2018

Nie polecam wątek zamknięty W hotelu zimno, ciemno na korytarzach. W okresie jesienno-zimnowo-wiosennym...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 listopada 2017

Polecam wątek zamknięty W hotelu czysto.Miła obsługa.Wyśmienite jedzenie.Idealne miejsce na...
~Balbi
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 października 2017

Serdecznie polecam wątek zamknięty Byłem, bawiłem się . Gorąco polecam ze względu na wspaniałą atmosferę oraz...
~Adam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 maja 2017

Venus - basen - jeżeli z dzieckiem, NIE POLECAM! wątek zamknięty Moja opinia dotyczy jedynie basenu.Otòż będąc razem z 3letnim dzieckiem...
~pako
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lutego 2017

Basen z PRL -u wątek zamknięty Widać duże zużycie obiektu. Pseudo oszczędności na każdym kroku. Wieczorem...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 lutego 2017

Odpoczynek tam???? Zarządzający. wątek zamknięty Mają chyba mylne rozumienie odpoczynku, wakacje a w ośrodku kucie, wiercenie...
~Tomson
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lipca 2015

miły pobyt wątek zamknięty Mnie tam się podobało byłam tam z dziecmi i jest tam fajna atmosfera. Piękne...
~Asia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 lipca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry