Widok

Hotel bartan- Sobieszewo

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam forumowiczow i pytam o opinie na temat hotelu Bartan w Sobieszewie- sala mi sie podoba, bo ma w sobie akcenty stlu starego i nowoczesnego, takie inne miejssce na wesele. Jesli chodzi o menu to Pani z gastronomii nie chce nic ujawnic przed podpisaniem umowy- troche nie fair....nawet co do ilosci alkoholu (bo mysle zeby wykupic 230zl/ osobe-opcja all inclusive) i nic nie wiadomo- Pani mowi tez ze nie moga sobie pozwolic na zle wesele, bo naleza do grupy Prestige Hotels...Jakies uwagi, opinie? Na pewno jedzenie jest dobre, wymyslne, ale czy swojskie rowniez?Pozdrawiam wszytskich!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Serio nie ujawniają tak PODSTAWOWYCH szczegółów przed podpisaniem umowy? Wow...strasznie to dziwne... pierwszy raz spotykam się z czymś takim...

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pytałaś się już o to ostatnio...i napisałam Ci,że robić tam wesele to PORAZKA-i to dwie rózne pary mi powiedziały-a na jednym weselu byłam...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
trochę ryzykowne takie kupowanie kota w worku, nie sądzisz? ja wszytsko sprawdzam dokładnie, aż chyba jestem upierdliwa dla ludzi z tymi moimi pytaniami :) a wymyślne potrawy nie zawsze bywają smaczne, mam takie średnie wspomnienie z sylwestra w restauracji we Wrzeszczu. Ale przezcież smak to kwestia gustu, o którym się nie dyskutuje.
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
szczerze odradzam to miejsce,znam go od kuchni bo niestety pracowalam tam na szczescie dla mnie tylko przez chwile.Pelen nieprofesjonalizm,nastawieni tylko na kase niekoniecznie na zadowolenie goscia.Za ta kase znajdziesz duzo ciekawsze miejsce i nie na takim zadupiu.
Jedzonko tez nie najlepsze takze nie polecam

M.skwierawska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kuchnia nie za tania, ale smaczna. Obsługa dyskretna, ale należałoby popracować jeszcze nad większym profesjonalizmem. Czysto, schludnie, spokojnie. Wydaje mi się, że właściciele powinni pomyśleć nad lekkim odnowieniem łazienek,szczególnie w normalnych pokojach. Śniadania smaczne, urozmaicone, ładnie wyeksponowane i podane potrawy. Jednak trochę drogo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję Bogu, że coś mnie podkusiło, by zrezygnować z tego miejsca na wesele. Przed podpisaniem umowy cud miód i orzeszki, po wpłacie zaliczki wkracza do akcji właścicielka, która potraktowała nas jak najgorsze zło. Do dziś pamiętam "to nie jest proszę Panią sala weselna! To jest RESTAURACJA!!!!" Sposób w jaki ta pani traktuje osoby, które przez rok pracują i odkładają pieniądze by je zostawić w tym miejscu..... brak słów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Całe szczęście że zrezygnowałaś, to co tam dają do jedzenia to jakiś żart, zapłaciłabyś kupę kasy za żarcie które można porównać do paszy dla świń, nie mówiąc o tym że sala nie ma klimatyzacji itp., a właścicielka to już osobna historia i to bardzo długa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Omijać to miejsce z daleka. Szkoda tylko pracowników, które muszą znosić toksyczność właścicielki. Mam nadzieję, że nigdy już tej osoby nie spotkam. Kompletnie nieprofesjonalne podejście do klienta ze strony tej kobiety.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sobieszewo

Alma (183 odpowiedzi)

Opinia z Forum nasze sanatorium.pl Dertieen » 23 cze 2017 23:21 Czas na małe podsumowanie. Jesli...

Alma Sobieszewo (3 odpowiedzi)

Witam czy ktoś jedzie 27 lutego 2024 do Almy w Sobieszewie

Alma Sobieszewo 16.08.2023 (3 odpowiedzi)

Może ktoś jedzie własnym autem z Mazowsza . Chętnie się zabiorę I podzielę kosztami

do góry