Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ochlapani na przystanku Witam. Zachęcam wszystkie osoby, które tak jak ja dzisiaj, ok. godziny...
~Kryśka
4

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 stycznia 2011

co sądzicie o maskach ochronnych ? w wawie je noszą, sporadycznie ale noszą. ze względu na coraz częstsze...
sylvusiax
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 stycznia 2011

a właściwie, czemu nie... http://www.youtube.com/watch?v=MgxKm2k342g&feature=fvst uwielbiam ten...
ćma barowa
22

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 stycznia 2011

A Dziewczyna długopis nosi przy Uchu W Szałasie, tradycjonalista macza pióro w tuszu. Długopisu przecież ma...
~Grzegorz Rymopis
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 stycznia 2011

Gdzie szukac pracy w Gdańsku ? urzędy i pośrednictwa pracy juz odpadają ogłoszenia w internecie dalej nie...
~taka sobie ja
5

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 stycznia 2011

taka sobie ja Firma Polita w hipermarkecie real przy ulicy Kołobrzeskiej jest nie...
~taka sobie ja
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 stycznia 2011

EROTYCZNY SKLEROTYK Siedząc za komputerem pewien sklerotyk, chce napisać sprośny erotyk. Jeśli...
~Grzegorz Rymopis
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 stycznia 2011

SKM - pozew zbiorowy? Czesc, czy ktos z Was - szczegolnie do osob zorientowanych "prawnie"...
~michal
15

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 grudnia 2010

Pociąg z Gdyni do Kościerzyny odjedzie z opóźnieniem... To nie tytuł bajki, tylko zwrot, który najczęściej można usłyszeć na gdyńskim...
Thomas123
8

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 stycznia 2011

winny rząd ja pracowalem w carrefpur na rogalińskiej. dziwne jest kierownictwo w tym...
~Szakal
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 stycznia 2011

PROŚBA MANSONIE ,PODRZUĆ SKONDYK WZIOUEŚ ALTERNATYWNE ZAKOŃCZENIE TRYLOGI ,BO SIE...
~MARTINEZMIK
10

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 stycznia 2011

współczue Ci za głodowe pensje wymaga się uśmiechu do klienta,przyjmowanie ich...
~twórzcie związki zawodowe
5

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 stycznia 2011

Dlaczego polacy mają tak ostro nasrane? ...i ze wszystkich cech dzisiejszych czasów konsumpcjonizmu wybraliśmy tylko...
~Nierzyt Krtani
5

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 stycznia 2011

house, 2prints itd, itp. - Gdańsk, Pani Karolina i spółka Włos się jeży na głowie czytając o Państwa doświadczeniach z ww. firmą, która...
~Daga
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 stycznia 2011

renkom czy ręką Większość sprzedawanych przez nas części pochodzi z demontażu, nie są...
~marty
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 stycznia 2011

SLAG BY TRAFIŁ TĄ NOWĄ STRONĘ TRÓJMIASTA,TYTUŁY ARTYKUŁÓW POWTARZAJĄ SIĘ W RÓŻNYCH DZIAŁACH...
~ROZCZAROWANY
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 stycznia 2011

Wzrost cen biletów metroplitalnych zniżki dla studentów w 2011 roku śmiech na sali na trójmiasto.pl oczywiście...
~1`strhber
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 stycznia 2011

CZY JEST TAKI SZPITAL ? Czy jest taki szpital, w którym- Personel , do pacjenta...
~Grzegorz Rymopis
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 grudnia 2010

ale fajnie, to się naprawdę dzieje! ludzie się naprawdę oddolnie organizują. coś wisi w powietrzu. czeka nas...
~hobo (na urlopie, żeby nie było,
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 stycznia 2011

nowy wygląd jest beznadziejny, i wygląda jak kopia wp.pl
~krzysiek
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 stycznia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
191674

postów

5928

wątków

do góry