Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zaświadczenia wątek zamknięty Jeżeli chcemy coś załatwić w tym urzędzie najeży mieć przynajmniej 2 godziny...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 maja 2019

Brak kompetencji w przypadku kryptowalut wątek zamknięty Brak kompetencji w przypadku kryptowalut. Będą karać i wymagać bez...
~Marcin
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2018

Jestem mile zaskoczona.. wątek zamknięty Obsługą, pomocą, nastawieniem do petenta. Załatwiałam sprawy spadkowe i Panie...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 maja 2019

Duże zmiany w urzędach wątek zamknięty Byłem 31 stycznia złożyć PIT. Czekałem zaledwie 10 min a straszono mnie źe...
~WITEK
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 lutego 2019

Taaaaka miła obsługa :) wątek zamknięty Może to niepopularne chwalić Urząd Skarbowy, ale sprawę załatwiłam w 3 minuty...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 października 2018

Brak informacji telefonicznej wątek zamknięty Ze strony www powinny być usunięte numery telefonów kontaktowych. Nikt nie...
~Ja
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 maja 2017

Jestem bardo zadowolony wątek zamknięty Byłem załatwić sprawę w urzędzie .Zostałem załzawiony perfekcyjnie ....
~Henryk
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 lipca 2017

Dziekuje wątek zamknięty Pani Magdalenie ze stanowiska drugiego, która cierpliwie i w miłej atmosferze...
~Petent
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2017

przerwa na papieroska wątek zamknięty wczoraj (24.04) składałem pity, kolejka do schodów ale trudno, wiem, że...
~janusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2017

Bałagan wątek zamknięty Przy stanowiskach "wsparcie podatnika PIT", pani informuje, że nie udziela...
~maro
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2017

Brak organizacji wątek zamknięty Jedna kolejka do wszystkiego. Brak organizacji, szkoda słów na opis praktych...
~Zbych
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 marca 2017

Jak dla mnie ok ale... wątek zamknięty Jak dla mnie ok bylam 3 marca składać zeznanie pit szybko poszlo bo wszystkie...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 marca 2017

pani Ewa Beskow wątek zamknięty Bylam dzis zalatwic zaswiadczenie o dochodach oraz zlozyc pit zostalam...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 maja 2016

Szybka sprawna odpowiedz na pytania wątek zamknięty tak jak w nagłówku, nie miałem żadnych problemow z uzyskaniem odpowiedzi od...
~gosh889
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 marca 2016

Karta podatkowa wątek zamknięty Uwaga numer nieaktualny
~K
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 stycznia 2016

masakra wątek zamknięty To,co się dzieje w tym urzędzie, to burdel na kółkach - inaczej trudno to...
~B.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 stycznia 2016

Jachu - opinia wątek zamknięty NO takiego wystawiania sobie not to jeszcze nie widzialem. PRosze przeczytac...
~Jachu
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2012

Niespodzianka wątek zamknięty 4 kwietnia byłem złożyc zeznanie roczne i muszę przyznać, że zostałem mile...
~zadowolony
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2012

TO JEST TO... wątek zamknięty Wczoraj odwiedziłam ten Urząd przed godz.16.00. Byłam załamana, gdy...
~GW
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 marca 2011

Gdybym tylko mógł - omijałbym z daleka ...... wątek zamknięty Ile razy prosiłem o pomoc w interprtacji przepisów tyle razy nie otrzymałem...
~x
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
32

postów

22

wątków

do góry