I Urząd Skarbowy w Gdyni

Urzędy skarbowe

Gdynia, Władysława IV 2/4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zszokowany wątek zamknięty Po dość długim czasie zagiściłem dziś w Urzędzie i przeżyłem szok, nie dość...
~Mile zaskoczony
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 października 2019

j.che - opinia wątek zamknięty Bylem tam kilka razy z powodu spadku. Zawsze kolejki a czasu stać nie ma. Ta...
~j.che
3

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 listopada 2019

Księgowość wątek zamknięty Duży plus dla urzędu za tak miłego i cierpliwego pracownika z księgowości....
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 września 2019

wzór urzędnika wątek zamknięty W sierpniu tego roku odziedziczyłem w spadku mieszkanie po mojej Mamie...
~jan sobuś
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 września 2019

Przesympatycznie wątek zamknięty Pani Beata Krupińska okazała się przesympatyczną, uprzejmą, uśmiechniętą,...
~Małgorzata
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 września 2019

Pani Beata Krupinska wątek zamknięty Chcialabym podziekowac Pani Beacie Krupinskiej za pomoc, nieslychana...
~Dorota Nowacka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 września 2019

Wspaniala Pani Urzednik wątek zamknięty Chce podziekowac Pani Beacie Krupinskiej za pomoc mnie i mojemu...
~Gabriela Goralewski
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 września 2019

Podatek od kupna samochodu wątek zamknięty Chciałbym podziękować przesympatycznej i bardzo miłej Pani, która zajmuje się...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 sierpnia 2019

Urzędnik z wielkim sercem wątek zamknięty Bardzo serdecznie chcielibyśmy podziękować Pani Beacie Krupinskiej za pomoc w...
~Hanna z Hamburga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 maja 2019

zaświadczenie / podatek od darowiz wątek zamknięty załatwienie sprawy w wydz podatku od darowizn wydłwało się beznadziejne ......
~JN
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 marca 2019

Serdeczne podziękowanie wątek zamknięty Składam serdeczne podziękowanie za profesjonalną obsługę i pomoc w...
~Rafa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 marca 2019

Jest super! wątek zamknięty Jestem naprawdę pod wrażeniem gdyńskiego Urzędu Skarbowego. Spotykam się tam...
~Marcela
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 marca 2019

Bardzo miłe zaskoczenie wątek zamknięty W urzędach skarbowych bywam często i muszę przyznać, że to jest mój ulubiony...
~interesant
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 stycznia 2019

Sala obslugi wątek zamknięty Jedyny plus- nowa sala obslugi. Pani w kancelarii bardzo nieuprzejma. Bardzo...
~Ramona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 stycznia 2019

Dawno nie zostałam tak miło obsłużona! wątek zamknięty pan w okularach na sali obsługi (bardzo miły) szybko załatwił sprawę, którą...
~Joanna Mach
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 stycznia 2019

Nowa sala, nowa lepsza zmiana? wątek zamknięty Byłam dzisiaj złożyć w urzędzie PIT-28. Nie dość, że na sali obsługi wkońcu...
~Barbara
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 stycznia 2019

Obsługa na wysokim poziomie wątek zamknięty Skladałem Pcc-3 od zakupu auta i sd czyli darowiznę, urzędniczka...
~Podatnik
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 listopada 2018

Niski poziom obsługi wątek zamknięty Przy zgłaszaniu pożyczki od członka rodziny chciałam o coś spytać, pani...
~ja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 listopada 2018

Szybki zwrot wątek zamknięty Zwrot podatku jak co roku szybko i sprawnie
~Zzz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 lipca 2018

zwrot podatku z zagranicy wątek zamknięty W dniu dzisiejszym skontaktowałam się z I US w sprawie zwrotu podatku z...
~Bogumiła
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lutego 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
95

postów

67

wątków

do góry