II Liceum Ogólnokształcące

Szkoły średnie

Gdańsk, Jana Pestalozziego 7/9

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rodzic - opinia Szkola przyjazna uczniom. Młodzi ludzie są tam traktowani poważnie.
~Rodzic
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 lipca 2022

Martinez Conchita - opinia wątek zamknięty Przedmioty rozszerzone na bardzo wysokim poziomie. Nauczyciele wyrozumiali i...
~Martinez Conchita
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 stycznia 2021

Nie polecam wątek zamknięty Jako absolwentka tejże szkoły odradzam wyboru jej. Chaos, brak organizacji,...
~anonim
3

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 maja 2019

Odradzam wybór tej szkoły wątek zamknięty Moja córka jest tegoroczną maturzystką. Zdała maturę tylko dzięki własnej...
~Małgorzata
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 września 2019

Nie polecam wątek zamknięty Tragiczna organizacja szkoły pod każdym względem. Większość nauczycieli jest...
~Martyna
3

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2019

Absolwent - opinia wątek zamknięty Polecam! Super szkoła! Dobrze przygotowuje do matury!
~Absolwent
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 października 2019

Bardzo dobra szkoła wątek zamknięty Szkoła bardzo przyjazna uczniom, nie ma wyścigu szczurów. Większość...
~Uczeń
3

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 maja 2019

Totalne rozczarowanie wątek zamknięty Jestem absolwentką tej szkoły i miałam o niej w miarę dobrą opinię ( chociaż...
~Anna
4

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 marca 2019

totalne rozczarowanie wątek zamknięty Słabe efekty nauczania. W klasie maturalnej zmiana nauczyciela lub go brak z...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 lipca 2019

Jakieś opinie o matgeo lub matfizie? wątek zamknięty Jestem w 3 gim. I zastanawiam sie wciąż nad wyborem szkoły, słyszałem ze...
~Marcin
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 marca 2018

Które liceum wybrać? wątek zamknięty Szukam dobrego liceum z mat-fizem w Gdańsku. Waham się nad II a III LO. Obie...
~zuzia
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 maja 2017

Naprawdę warto! wątek zamknięty To szkoła, w której czułam, że się rozwijam. Jestem wdzięczna nauczycielom,...
~absolwentka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2017

Dwójka wątek zamknięty Polecam☺ atmosfera przyjazna uczniom, nauczyciele pomocni i wymagający,...
~Mata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 lutego 2017

Trochę cieni, trochę blasków wątek zamknięty Mój syn chodził do tej szkoły, maturę zdał dobrze, studia skończył, od roku...
~matka absolwenta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2016

świetna szkoła! wątek zamknięty jestem w 2 klasie i jestem bardzo zadowolony ze swojego wyboru. najlepsza...
~uhjeghfd
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 stycznia 2013

Tragedia wątek zamknięty Ludzie ! z całego serca nie polecam tej beznadziejnej szkoły ! Osobiście...
~pami
5

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 listopada 2011

GORZEJ TRAFIĆ NIE MOGŁAM ...! wątek zamknięty odradzam.naprawde z całego serca odradzam! i pisze to tegoroczna maturzystka...
~xxx
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 grudnia 2007

nie polecam wątek zamknięty szkoła uznawana za dobrą, natomiast nijak się to ma do rzeczywistości....
~anonim
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2013

Dobre i złe strony wątek zamknięty Jeżeli chodzi o atmosferę w szkole i ludzi, wszystko jest ok, natomiast z...
~kla48
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 maja 2014

opinia rodzica maturzystki wątek zamknięty Jestem absolwentką tej szkoły, stąd i moja córka do niej się dostała....
~Rodzic Maturzysty
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
98

postów

51

wątków

do góry