Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Stefan - opinia wątek zamknięty Masakra. Przychodzisz bierzesz numerek, masz wezwanie do okienka, a pani Cię...
~Stefan
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 grudnia 2019

Pozytywne zaskoczenie. wątek zamknięty Po ostatniej wizycie w Pierwszym Urzedzie jestem mile zaskoczony. Pani, ktora...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 maja 2019

Akcyza za sprowadzony samochód wątek zamknięty Chciałam dzisiaj opłacić akcyzę za auto, które przywiozłam dla siebie, nie na...
~Ewa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 kwietnia 2019

Przyjaźnie wątek zamknięty Byłam w urzędzie 29 stycznia. Bardzo serdecznie dziękuję Pani Beatce...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 lutego 2019

Akcyza wątek zamknięty Pani na stanowisku urzędniczki bardzo niesympatyczna , zachowala sie bardzo...
~Uczciwy podatnik
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 października 2018

Wydanie zaświadczenia wątek zamknięty Szybko, sprawnie. Bardzo uprzejma urzędniczka, służąca pomocą. Wszystko...
~Obywatelka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 października 2018

Brak klimatyzacji wątek zamknięty Brak klimatyzacji na sali obsługi to jakaś tragedia. W dzisiejszych czasach...
~Kobieta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 lipca 2018

Rozliczenie podatkowe wątek zamknięty Jakaś kpina czekam 3 miesiące na zwrot podatku, wiadomo że chciał bym jak...
~normalny
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 maja 2018

zwrot podatku wątek zamknięty PIT złożyłam dokładnie 16.02 , dziś mamy 11 .05 a zwrotu jak nie widać tak...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 maja 2018

Zwrot podatku wątek zamknięty Składałam podanie pit w tym samym dniu co rodzice rodzice zwrot już dostali 2...
~Xk
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2018

podziękowanie wątek zamknięty Chciałbym podziękować za "ludzkie" podejście do mojego problemu, a było to...
~zadowolony podatnik
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lutego 2018

Tym razem ocena pozytywna wątek zamknięty Opinie na temat Urzędów Skarbowych i pracowników tych instytucji są...
~A.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 września 2017

bardzo mega pozytywnie zaskoczony wątek zamknięty Jestem bardzo milo zaskoczony wizyta w tym urzedzie. Mialem spory klopot i...
~Wilczeq
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2017

telefon wątek zamknięty dodzwonić się to jakaś masakara niemożliwe. dzwonię już od dwóch dni.
~ek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2017

Dziwne zwyczaje w II Urzędzie - telefon ciągle zajety. wątek zamknięty Przypuszczam, że telefon mają odłożony i kawkę sobie popijają...
~wkurzony
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 marca 2017

Czy ktoś pracuje w tym urzędzie wątek zamknięty Próbuje się dodzwonić już drugi dzień bez rezultatu. PIT składałam 10.03.2017...
~STUDENT
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 maja 2017

Obsługa podatników - podatki majątkowe wątek zamknięty Bardzo sympatyczna i pomocna Pani na stanowisku podatków majątkowych -...
~ana
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 marca 2017

Ten urząd to absurd wątek zamknięty Zlożyłem pit przez Internet 13 stycznia czekam 50 dni na zwrot.Pit wypełniony...
~Przemyslaw
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 marca 2017

Panie z działu konroli rozliczeń (Ip.) dość nieuprzejme wątek zamknięty Traktują petenta z wyższością... Uważają, że każdy petent ma mieć wszystkie...
~zonk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 marca 2017

ja nie narzekam :)) wątek zamknięty jak dzwoniłam bardzo uprzejma pani , jak od razu nie powiedziała ,potem...
~ula
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 października 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
85

postów

68

wątków

do góry