Widok

II etap PKM? Będzie przystanek Kokoszki? Jak znosicie "wycie" pociągów?

Kokoszki Temat dostępny też na forum:
Witam :)

Dzisiaj odbyła się inauguracja PKM
Dla naszych dzielnic kolej jest ... praktycznie bezużyteczna (jeszcze brak wspólnego biletu PKM & ZTM ...)

Słyszeliście o możliwym II etapie PKM ?

http://www.transport-publiczny.pl/wiadomosci/pkm-doczeka-sie-drugiego-etapu-2081.html

http://expresskaszubski.pl/gospodarka/2014/10/chca-odtworzyc-linie-kolejowa-pomiedzy-leznem-i-kokoszkami

PS Czy pociągi na stałe będą tak "wyć" ??? Dzisiaj jest to co 15 minut - jest atrakcją ale jak będzie tak na stałe ...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
A myślałam, ze tylko mi przeszkadza te wycie! Tak cudowna PKM-ka jest bardziej uciążliwa niż samoloty ;)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6
Rozumiem że na storczykowej słychać :) bo dalej już nie i w takim razie całe szczęście że jest tak daleko :) 10 lat temu wydawało się że to będzie spokojne osiedle a teraz czuję się jak w środku miasta! Węzeł, szkoła, pkm. ....co dalej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To muzyka dla moich uszu, o wiele milsza jak pianino, skrzypce lub trąbka ze Storczykowej
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Proponuję, ogarnięcie się :)
Nie ma przystanku - źle;
Zmiany w komunikacji - źle;
Otwarcie Żabki - źle;
"Wycie" pociągów - źle;

Jak ktoś jeszcze ma problem z aklimatyzacją na terenie miasta, w blokowiskach, czy innych wspólnotach mieszkaniowych, to proponuję przeprowadzkę do Otomina, Babiego Dołu, czy innej wiochy.

Nie każdy musi mieszkać w mieście. Jakby dla mnie naturalne elementy krajobrazu miejskiego były uciążliwe to w ogóle bym się do Gdańska nie wprowadzał
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 8
zgadzam się w 100%!!! Takie uroki miasta ;)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie, niestety na naszym osiedlu jest dużo maruderów.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
z tego co wiem to w drugim etapie linia ma być zelektryfikowana więc pewnie nie będzie takiego wycia
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
e tam, popisywali się w dzień otwarty :) już nic nie słychać :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wyje jak diabli. Szyby mało ne wylecą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
u mnie nie slychac nic :O w jakiej czesci osiedla mieszkasz ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karczemki

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

Poszukuje garazu do wynajecia ... (6 odpowiedzi)

Poszukuje garazu do wynajecia. Tylko do przechowywania autka. Nie korzystam z pradu w garazu. Sam...

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

do góry