Widok

II tura, dajmy szansę nowemu

Polityka Temat dostępny też na forum:
kopiuję ze skrzynki meilowej...potraktujmy tę szansę poważnie...

Szanowni Mieszkańcy Banina.
Zbliża się druga tura wyborów na Burmistrza gminy Żukowo.
Wbrew pozorom, jest to wybór pomiędzy stagnacją a rozwojem naszej miejscowości.
Jeśli zależy Nam na progresie oraz znormalizowaniu stosunków pomiędzy Baninem
a UG w Żukowie zapraszam do przeczytania poniższego tekstu pod linkiem:
http://radabanino.pl/informacje/269-zapraszamy-wszystkich-mieszkancow-banina-i-okolic-na-spotkanie-przedwyborcze-ii-tury-wyborow-2014

Bardzo proszę o rozesłanie tego linka wśród sąsiadów i znajomych z Banina.

Pozdrawiam Paweł Koreń
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Żurawicz musi odejść!!!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
śąsiedzie...wiedziałam, że mam w Baninie wspaniałych sąsiadów!...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na spotkaniu na pierdoły jak boisko obok strazy przeznaczyliście 140 tys zl tym przegracie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
dla mnie te wybory skonczyly sie w pierszej turze nie bede bral udzialu w farsie.tydzien czasu trwaly obliczenia glosow byleby nie wygrala opozycja to kpiny z ludzi to ma byc demokracja chyba bialoruska łukaszenko juz jest bardziej uczciwy
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6
nie wezmiesz udzialu w farsie = poprzesz Żurawicza, rachuba jest prosta, kolejne 4 lata stagnacji w rozwoju naszej miejscowości
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dla mnie stagnacja trwa od conajmniej 7 lat bylo zaciskanie pasa teraz kryzys byle by jaknawiecej nachapac sie a wytlumaczenie jest kryzys a reszte mam w d..Ie kasa kasa a odpowiedzialnosci zadnej czy w tym kraju ktos za cos odpowiedzial nie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
jakos nie przekonuja mnie twoje argumenty, nadal nie głosowanie to poparcie dla jaśnie rzadzącego, widać podoba ci się dosiębierny kierunek rozwoju gminy Żukowo :/
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Myślisz, że jak zostanie Kankowski,albo ktokolwiek inny od Żurawicza burmistrzem to Banino będzie miało rozwój jak Singapur? Dalej lud biedny będzie prosił o 1000 szt płyt jumbo i latarnię i tym podobne rzeczy, które należą się ludziom jak psu buda ;]
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
Póki nie spróbujecie zmiany "wodza" nie przekonacie się...O obecnym burmistrzu wiecie wiele, przede wszystkim słynie on z niechęci (eufemizm) do Banina. Gorszego niż obecny burmistrz trudno znaleźć, może być jedynie lepiej, takie moje zdanie, chociaż mogę się mylić.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wybory powinny byc raz na 2 lata .....dokładaja płyty do końcówki Księżycowej własnie widziałem jak zdejmują je z tira.....znaczy na bogato nam władza robi bo to pierwsze skojarzenie....a tak serio to gdyby wladza byla rozliczana częściej ze swoich działań system działał by lepiej :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lud biedny skoro nie ma jaj żeby chociaż pójść na wybory to sam sobie jest winien. Kim jesteśmy jako naród, dla porównania Belgia próby podwyższenia wieku emerytalnego do 67 lat kończą się wyjściem ludzi na ulicę, w Polsce przechodzi nie tylko to, również kradzież kasy z naszych emerytur, zupełnie bez echa. Jesteśmy narodem tchórzy i prostaczków nie potrafiących korzystać ze swoich praw. W tym kraju przejdzie wszystko, dopóki prostaki mają kartofle na stole, meczyk w tv i piwko w dyskoncie, rządzący doskonale dbają o to aby zniechęcić ludzi do wybierania, bo po co, w sumie nic się nie zmieni a zimne piwko, kartofel i meczyk jak były tak są stara dewiza chleba i igrzysk :D
taki pan Żurawicz po akcji z OMT w innym - normalnym kraju nie miałby czego szukać w polityce, tutaj dzięki głosom tych co zostaną pierdząc w swoje cieplutkie fotele w domach ma szanse na ponowny wybór :)
I nie nie chodzi o Singapur, chodzi o korzystanie ze swoich elementarnych obywatelskich praw prosta zasada nie idziesz głosować - popierasz gościa, który w zamian za poparcie dwóch firm chciał ludziom przesunąć drogę pod okna i nie ma tu znaczenia jakim kandydatem jest Kankowski, nie miał facet jeszcze szansy się wykazać, więc mu pozwólmy.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
SORR ale musze.....płyty połamane wymieniaja na Pszennej i Księżycowej....kocham kampanie wyborczą!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
:)
nie ma jak kiełbaska wyborcza
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
zglaszalem to Jaworowskiemu juz w sierpniu i dopiero teraz to robia. Przypominalem co dwa tygodnie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najpierw kiełbaska wyborcza, a potem powyborcza kaszanka...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ale wiesz teraz jest koniec roku :) trzeba wydac srodki z budzetu :) tlumaczenie czemu teraz to sie zawsz elogiczne znajdzie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
I wyglada na to ze na Ksiezycowej bedą 2 progi zwalniajace.bo postawili 4 znaki.Jeszcze sa zakryte ale po ksztalcie (trojkatny a pod spodem okragly )taki wniosek sie nasuwa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
~:)
2014-11-24 12:48
79.186.61.*
Re: II tura, dajmy szansę nowemu
Lud biedny skoro nie ma jaj żeby chociaż pójść na wybory to sam sobie jest winien. Kim jesteśmy jako naród, dla porównania Belgia próby podwyższenia wieku emerytalnego do 67 lat kończą się wyjściem ludzi na ulicę, w Polsce przechodzi nie tylko to, również kradzież kasy z naszych emerytur, zupełnie bez echa. Jesteśmy narodem tchórzy i prostaczków nie potrafiących korzystać ze swoich praw. W tym kraju przejdzie wszystko, dopóki prostaki mają kartofle na stole, meczyk w tv i piwko w dyskonc SWIETE SLOWA POPIERAM TACY SA POLACY
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na razie wyładowali płyty - to jeszcze nie to samo co ich ułożenie. W naszej gminie między jednym a drugim niekiedy mija kilka miesięcy...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Szambo - wywóz (40 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

do góry