Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Problemy z połączeniem telefonicznym wątek zamknięty Jak to możliwe, żeby nie można było dodzwonić się do państwowego urzędu??...
~Podatnik
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 marca 2019

Miłe zaskoczenie wątek zamknięty Jestem bardzo miłe zaskoczona podejściem Pań w urzędzie.Mialam kontakt z...
~Alex
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 sierpnia 2019

Pokój 306 - Pani Elżbieta wątek zamknięty Nie znajduję najbardziej odpowiednich słów, aby wyrazić wdzięczność i...
~Barbara Boros
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 lutego 2019

brak zwrotu PIT wątek zamknięty czekam już pól roku na zwrot podatku PIT , dodzwonić się do nich nie sposób!
~Ja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2018

Ostoja chamstwa wątek zamknięty W żadnej prywatnej firmie zachowanie podobne do tego (prostackie odzywki,...
~simon
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 czerwca 2018

PIT wątek zamknięty Masakra pani w okienku gdzie oddaje się PIT bardzo niesympatyczna wręcz...
~Magda
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 marca 2018

Szkoda że nie ma skali minusowej wątek zamknięty Nie żyjemy już w komunie. Niech ktoś uświadomi o tym Panie od wzywania ludzi...
~Podatniczka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 maja 2018

III US wątek zamknięty Masakra jest zachowanie pan tam pracujacych, nie wszystkich abo sa wyjatki....
~razor1911
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lutego 2018

Pokój 308-podatki zagraniczne -rewelacyjna pomoc wątek zamknięty Dostałam wezwanie do skorygowania PIT 36 w dniu kiedy się zgłosiłam nie było...
~Boguśka
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 maja 2017

Informacja wątek zamknięty Zaskakująco miły i merytoryczny kontakt (tel. 58 7xxxx80), dotyczący...
~j23
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 maja 2017

UPRZEJMA, MIŁA i Sympatyczna wątek zamknięty Pani Ewa z pokoju 308 (podatki zagraniczne), bardzo, miła, uśmiechnięta, a...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 maja 2017

Jestem w szoku.Pozytywnym wątek zamknięty Byłam zmuszona osobiście złożyć pit, ponieważ nie udało mi się, mimo...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2017

Mogło by być lepiej wątek zamknięty Źle że niema kasy i to utrudnia wszystkim podatnikom głupi pomysł jak zwykle...
~Podatnik
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 marca 2017

o dodzwonieniu się zapomnij wątek zamknięty Nie da się tam dodzwonić... nikt nie odbiera telefonów. Musi się zdarzyć...
~AS
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 listopada 2016

Dramat. wątek zamknięty Ten US jest najlepszym przykładem jak nie powinien funkcjonować jakikolwiek...
~wrzeszczanin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 maja 2016

Rejestracja VAT-R wątek zamknięty Rozmówczyni kompetentna, chętnie doradziła, teraz już wszystko wiem....
~Łukasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 maja 2016

brak kontaktu wątek zamknięty Nie mieszkam od 2 miesiecy w Gdansku lecz jestem tam zameldowana i niestety...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lutego 2016

dno wątek zamknięty Dobrze ze ktoś odbiera tam telefony...
~ja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 grudnia 2015

Nr r-ku bankowego? Coś nie tak. wątek zamknięty Chcę przelać /przez internet/ na konto bankowe III US w Gdańsku płatność...
~Barbara
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2015

Ewakuacja :) wątek zamknięty Udając się na wezwanie urzędu trafiłem od razu do właściwego pokoju....
~zbigniewG
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 marca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
51

postów

35

wątków

do góry