Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gienek - ocena Obsługa jest na najwyższym poziomie. Szkoda tylko, że zniknęły torhamny. Mam...
~Gienek
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 15 października 2023

zilugula - opinia wątek zamknięty Dziękujemy ci IKEA za podwyżki na przestrzeni miesiąca rzędu 50-150%. Bardzo...
~zilugula
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 grudnia 2020

Damian - opinia wątek zamknięty odradzam!!! jesli macie alternatywe, dwa zamowienia (rozne części sofy)...
~Damian
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 grudnia 2020

uważajcie wątek zamknięty Sprawdzajcie dokładnie paragon z faktycznymi zakupami. Kasjerzy są...
~zażenowana
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 lipca 2019

Jango - opinia wątek zamknięty Po kowidzie dania w restauracji to jakaś kpina... Porcja devolaj z frytkami...
~Jango
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 czerwca 2020

Ps - opinia wątek zamknięty Masakra. Na zwrot towaru trzeba czekac kilka godzin. Praca obslugi przypomina...
~Ps
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 czerwca 2020

Szymon - opinia wątek zamknięty Jeżeli kupujecie w IKEA meble kuchenne musicie sami według nich sami szukać...
~Szymon
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 czerwca 2020

Paulina - opinia wątek zamknięty Zakupiliśmy dwie szafki nocne i komodę do mieszkania. Obsługa śmiechu warta....
~Paulina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 lutego 2020

Kinga - opinia wątek zamknięty Nie wywiązują się z umowy. Kurier miał być określonego dnia, obecnie mija...
~Kinga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 grudnia 2019

Fatalny transport wątek zamknięty Beznadziejny dostawca! Chamski i bezczelny! Przyjechal pod blok i stwierdzil...
~New
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 sierpnia 2019

Transport w kosmos wątek zamknięty Czekam czwarty raz na dostawę,nie dość że po telefonach obsługa transportowa...
~henryk
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 stycznia 2019

chyba jedna z najgorzej zarządzanych IKEI w Polsce wątek zamknięty Sytuacja z dzisiaj: Na magazynie numer jeden pracownikowi pokazałem artykuł,...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 marca 2019

Zmarnowany czas, brak towaru wątek zamknięty Po wyborze mebli w salonie Ikea w Gdansku zaproponowano nam dostawe z...
~Sandra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 lipca 2018

Zadowolona wątek zamknięty mieliśmy bardzo miłą, kompetentną obsługę i fachową dostawę. Kierowca dzwonił...
~Nike
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 grudnia 2017

żenada !!! wątek zamknięty Żenada Zamówiłam towar w Gdańsku z dostawą do domu, do dziś połowy towaru...
~Kobieta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2017

Transport to żenada.. wątek zamknięty Zostawiasz towar, płacisz za transport i mają już Cie gdzieś.. na umówione...
~Kilo
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2017

Ta firma to jest jakis koszmar wątek zamknięty Po raz trzeci przywiezli mi obite drzwi od tej samej szafy. Na dodatek...
~Pawel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 lipca 2017

brawo.. wątek zamknięty byłam dziś z teściową po meble do jej kuchni. Liczyłam, że w ładną pogodę i...
~nina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 maja 2017

problemy z transportem zakupionych towarów do Klienta wątek zamknięty UWAGA: IKEA nie kontroluje czy sprzedany towar dotarł do Klienta, który u...
~rozczarowany
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 września 2016

Fatalna obsługa wątek zamknięty Nie potrafią poprawnie skompletować zamówienia z przygotowanej listy - przez...
~Zygmunt
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 maja 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
49

postów

35

wątków

do góry