IX Liceum Ogólnokształcące

Szkoły średnie

Gdańsk, płk. Wilka Krzyżanowskiego 8

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rodzic - opinia Mogłaby być to bardzo dobra szkoła. Konflikty zbudowane przez lata przez...
~Rodzic
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 marca 2023

XTL - opinia syn kończy w tym roku szkołę gdyby nie był zdolny i sam się nie uczył to...
~XTL
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 marca 2023

Matka córki - opinia Szkoła na dobrym poziomie, córka jest zadowolona z wyboru, dobra komunikacja...
~Matka córki
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 lutego 2023

Marcin - opinia Córka kończy w 2023 r. 4 klasę, pierwszy rocznik po reformie. Dostała się do...
~Marcin
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 lutego 2023

Marzena - opinia Bardzo dobra Szkola, moja córka jest zadowolona. Przykro, że ludzie piszą...
~Marzena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 sierpnia 2022

mama absolwenta - opinia W tym roku moje dziecko zakończyło edukację w IX LO. Generalnie jest bardzo...
~mama absolwenta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 lipca 2022

Absolwentka - opinia wątek zamknięty Nie od dziś wiadomo, iż oceny nie odzwierciedlają wiedzy uczniów. Jednakże...
~Absolwentka
3

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 maja 2020

X - opinia Nie polecam, dopiero po latach czuje że przeniesienie się do tej szkoły to...
~X
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 kwietnia 2022

Super szkoła! wątek zamknięty Przeniosłam się do dziewiątki i to była najlepsza decyzja mojego życia, a że...
~Werka
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 grudnia 2017

Porządna szkoła, wysoki poziom nauczania wątek zamknięty "Dziewiątkę" skończyłem w roku 2014. Przyszedłem do tej szkoły, ponieważ...
~Absolwent 2014
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 stycznia 2018

Opinia wątek zamknięty -Nie można wyjść ze szkoły pod żadnym pozorem -Zwolnienie trzeba wręczyć 2...
~;)
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 września 2017

Szkoła jak najbardziej na plus wątek zamknięty Szkoła bardzo otwarta na współpracę z uczniami i ich rodzicami. Rada Rodziców...
~Uczeń
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2017

Jak najbardziej TAK! wątek zamknięty Szkoła jest niesamowita! Serio. Jako uczennica jestem bardzo zadowolona....
~Uczennica
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2017

Serdecznie polecam wątek zamknięty Uczęszczam do IX LO od tego roku i szkoła wywarła na mnie pozytywne wrażenie...
~Maja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 maja 2017

Dyrektorka powoli niszczy fajną szkołę wątek zamknięty Najpierw chcialbym ocenic szkole z perpektywny samego poziomu nauczania...
~Ja
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 marca 2017

o szkole wątek zamknięty Drodzy Rodzice. Jeżeli Wasze dziecko chce zdawać geografie na poziomie...
~Rodzic
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 marca 2017

wreszcie pozytywne zmiany! wątek zamknięty Poziom tworzą nauczyciele, dyrektorka jest bardzo pozytywna, motywuje do...
~Uczennica
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 marca 2017

Tak wątek zamknięty Powodem tego ze szkoła ta jest powszechnie krytykowana z powodu wygórowanego...
~666
8

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 maja 2013

9LO ... wątek zamknięty Wypowiem się negatywnie co do szkoły. Nowa Dyrekcja wprowadziła dużo...
~Litlion
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 października 2016

Fajna szkoła, polecam. wątek zamknięty W tym roku mamy nową dyrekcję i choć na początku byłam sceptyczna, to teraz...
~Uczennica
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 marca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
140

postów

77

wątków

do góry