Widok

Ile kosztuje średnio położenie....

Witam, czy ktoś się orientuje ile kosztuje średnio polozenie tynku strukturalnego do wewnątrz budynku(korytarz)za 1m 2 ? (Bolix)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeżeli jest Pan z gdyni lub okolic mogę podjechać na wycenę, ale terminy najwcześniej mam na koniec stycznia...
jak zobaczymy co jest do zrobienia napewno jakos sie dogadamy...
jeżeli jest pan zainteresowany proszę o kontakt struktury3miasto@gmail.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok,odezwę się do Pana lecz prosze powiedzieć w przybliżeniu jaki jest koszt za 1m2 + -. Sciany proste bez żadnych zakamarków itd?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko jescze Pan napisze co to ma być bo zauważyłem w nawiasie słowo bolix... czy chodzi o mozaikę bolixa? czy może tynk akrylowy? a może jescze inny dekoracyjny? najlepiej jak bym dostał zdjęcie na maila jak by miało to wyklądać,,,
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, podaje ceny z materiałem:
Przecierka 20 pln
Relief 65 - 75 pln
Stiuk 120 pln
Trawertyn 110 - 130 pln
Imitacja betonu 110 pln
Zapraszam na moją stronę http://www.fresco.gda.pl/
W razie pytań służę pomocą
Pozdrawiam
Bartek Leszczyński
502 914 199
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ponownie chodzi mi dokladnie o Tynk mozaikowy Weber TD 351 ile srednio za 1m 2?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Panowie sprecyzowałem rodzaj tynku,prosze o podanie średnich cen robocizny za 1m2 na terenie 3miasta. Dodam ,że jest to korytarz bez żadnych niedostepnych miejsc itd.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Gdzieś ostatnio widziałam ofertę - 50zł/m.kw tynku mozaikowego ale nie jestem w stanie teraz tego odszukać, nie mam pojęcia czy to średnia cena była, czy ustalona indywidualnie - każdym razie taka była :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
ile kosztuje preze...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
tynk mineralny (baranek) 200m2+ ras glej i potkłat pot tynk jaka cena ???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
prosze podac nr tel umowimy sie na wycene, mail j.i.formela@gmail.com, pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Powiem tylko tak banda złodziei z tych tynkarzy - 130 zł/m2 wykonanie tynku. ( nałożenie maksymalnie 5 warstw w tym 3 pędzlem i 2 warstw pacą )
Powiem tak wykonanie ocieplenia w wełnie mineralnej kosztuje maksymalnie 50zł/m2 gdzie trzeba przymocować wełnę, położyć tynk siatkę i zagruntować, oraz położyć tynk końcowy. Jeszcze zapomniałem dodać o ustawieniu rusztowania.
Wartość robót przy tynkach maksymalnie 35zł/m2
100zł darmowej gotówki z m2
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Powiem krótko. Idiota :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
tynk mozaja 30zl m2 styro siatka klej 2 razy cerplast tynk baran 35 zl jak co podam adres hakim4@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To idź i zrob zlodzieju
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
to się naucz i rób a nie narzekaj
nierobie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sam se zrob i nie marudz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

gdzie kupic tanio zlew do kuchni w Gdańsku (6 odpowiedzi)

witam, pytanie jw., w sklepach typu castorama praktiker? a moze gdzies w mniejszym sklepie?

rośliny do ogrodu, gdzie kupić? (28 odpowiedzi)

Witam, szukam porządnego punktu ogrodniczego w okolicach Gdanska, gdzie moglabym zakupic rosliny...

Zakup mieszkania w trójmieście (73 odpowiedzi)

Witaj Was wszystkich rodowitych trój-mieszczan jak i trójmiejskich imigrantów, ;) tych drugich...

do góry