Widok

Ile płacicie za fotografa na ślub?

Wesele Temat dostępny też na forum:
Hej dziewczyny, stoję przed wyborem fotografa ślubnego i rozplanowaniem budzetu - stąd moje pytanie: ile placilyscie / placicie lub zamierzacie zaplacic za usługę foto? Myslalam nad pakietem od przygotowań do oczepin + plener w innym dniu, ale po rozeslaniu maili do fotografow, których styl mi sie podoba ceny mnie trochę przerazaja....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam http://www.fotomadeksza.pl Zdjęcia piękne a do tego cena też niska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znam to uczucie. Mnie przerażały ceny za makijaż.
Ale do rzeczy. My płacimy 3700zł za pakiet foto+video. Ogólnie panowie biorą za taki pakiet 4000zł, ale z racji terminu wynegocjowaliśmy lepsza cenę.
Pakiet obejmuje czas od przygotowań w naszym mieszkaniu do około 1 w nocy. Oraz plener foto innego dnia w nieograniczonej liczbie miejsc.
Zaznaczę, że bardzo długo szukaliśmy fotografa i kamerzysty. Przez ten czas otrzymaliśmy różne oferty i mogę powiedzieć, że nasza jest ze średniej półki cenowej.
Ślubujemy 29.04.2017
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No wlasnie :// Ja caly czas negocjuje z narzeczonym, jednak zdjecia to pamiątka na lata, kamerzyste juz odpuscilismy. Musze wybierac czy dokladam 1500 wiecej do wymarzonej sukienki czy lepszego fotografa, masakra, niech ten koszmar sie juz skonczy! :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

My też nie mieliśmy kamerzysty, ale nie z powodów finansowych, po prostu nie chcieliśmy. Taki film ogląda się góra kilka razy, a potem i tak stoi na półce i się kurzy ;-) Przysięgę mamy nagraną przez jednego z Gości, a na reszcie nam nie zależało. Zależało nam natomiast bardzo na zdjęciach, więc w zamian zainwestowaliśmy 2000 w fotografa, ale warto było. Zdjęcia są przepiękne i często do nich wracamy. Kwestia priorytetów :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze mała rada, poszukując fotografa/ kamerzysty dopytaj koniecznie, czy mają ukończony kurs liturgiczny i zaświadczenie, że mogą fotografować i filmować w kościele. Bez tego nie zostaną dopuszczeni do udziału w uroczystości, można się nieźle naciąć ;-)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Płace 2500 zł +700 zł sesja / w tym mam dwóch fotografówa aa i w cenie mam sesję narzeczeńską ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj! Zapraszam do kontaktu, posiadam bardzo atrakcyjne ceny i indywidualne podejście. Możemy wspólnie wypracować pakiet za cenę, która Cię usatysfakcjonuje! Pozdrawiam http://www.fotologic.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

my prawie 5 tys, ale zdjęcia piękne. z przygotowań, ślubu, wesela i sesji ślubnej. nie warto na tym oszczędzać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nam całe fotki ślubne zrobiła koleżanka szwagierki. Lubi robić fotki, więc poświęciła nam czas w sobotę. Ślub w kościele, całe wesele, piękne zdjęcia ustawiane, z rodzinką itd. Masę fotek, przepiękne pamiątki. Koszt 170 zł, czyli tyle ile za osobe w kanjpie, bo fotki od niej były jako prezent ślubny ;p Do tego masa fotek od znajomych i rodziny, oj było z czego wybierać :) Jak nie chcecie płacić kupe kasy lub was nie stać pomyślcie kto z waszego otoczenia może sie pobawić w fotografa ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

z rozmów z Pannami, którym przygotowuje dekoracje wiem, ze ceny wahają sie od 1500-5000, czasami tylko za same fotki. zwykle ok 4 tys za pakiet jesli panowie sa z jednej firmy lub współpracują.
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U nas (dwoje fotografów) opisany przez Panią pakiet to koszt 2900 zł. Jeżeli ma Pani dylemat którego fotografa wybrać może warto u typowanego umówić się na sesję narzeczeńską? (skromnie i my na nią zapraszamy ;) w zbliżający Wielki Piątek taką sesję możemy wykonać w promocyjnej cenie;))

Pozdrawiam,
Martyna
http://www.martynairafal.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

do góry