Widok

Ile powinien jesc tygodniowy niemowlak?

Dziewczyny nie wiem ile mam przygotowywac pokarmu, musze dokarmiac mala odzywka. Czy jest gdzies napisane ile powinno zjesc niemowle?
image

image
20 lipca 2007
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
w szpitalu pani od laktacji mowila ze jak dziecko na 1 dobe to 10ml pokarmu 2 doby 20 ml itd i tak do 6 doby.natomiast w 7 dobie to dziecko powinno dostawac tyle jedzenia na ile ma ochote

A czemu w 7 dobie może jeść ile chce ? Ja swojego od butelki nie mogę odciągnąć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A dlaczego dokarmiasz?
Generalnie pokarm będzie Ci się wytwarzał w miarę potrzeb, czyli im częściej dziecko przystawiasz, tym więcej masz pokarmu. Może wcale nie będziesz musiała dokarmiać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
betti a jakim mlekiem dokarmiasz??? Na opakowaniu powinno byc...
image
image
Dokarmiam nan tym gotowym, niestety nie pisze.
Musze dokarmiac bo mala stracila bardzo duzo na wadze w szpitalu i kazali karmic co 2h plus sztuczne.
pokarm juz mam tylko jestem ciekawa ile powinno takie dziecko dostac jesc?
image

image
20 lipca 2007
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
moja mała też dużo traciła na wadze, ponad 10%, w szpitalu dostała nawet kroplówkę na noc ... a ja karmiłam ja co 2-3 godziny na siłę, co 3-4 godziny karmiłam ją także już w domu do przedwczoraj

czasami zjadała mi 40 a czasami 75 ml, oczywiście wcześniej pierś, lub dwie, teraz laktacja juz się unormowała, nie musze dokarmiać ...
papilio1@op.pl
Tokio, a przez ile dokarmiałaś? Mój synek też jest karmiony i piersią i butelką.po piersi zjada 60 ml a ma 2 tyg.jestem ciekawa czy uda mi się przejść tylko na pierś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czas leci jak woda , Pati ma juz 2 tygodnie ... :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
daguś, od przedwczoraj starcza mi pokarmu z piersi ale w nocy, bo faktycznie w nocy jest treściwszy, wtedy tylko jje i śpi ok 5 godzin, w ciągu dnia śpi mało, na krócej jej starcza, budzi się głodna nawet co 15-30-60 minut ...

więc mimo, że pokarmu starcza by ją nakarmić, to jednak nie zawsze najada się do syta ... ale widze, że z dnia na dzień jest coraz lepiej, może i u ciebie laktacja się rozbudzi
papilio1@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry