Widok

Impreza pod Chmura

Do organizatorki glosnej piatkowej imprezy na zachodniej - posprzataj te siatki pelne butelek po piwach i wodce ktore twoi goscie porzucili po drodze. Niestety to nie pierwszy raz po twoich gosciach pelne siatki po alkoholu porzucane sa po krzakach. Wstyd i zenada. Musiala az interweniowac policja. Jesli wiec nie zostanie to uprzatniete w najblizszych dniach tlo zostanie to zgloszone na picje i do gminy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6
Nawet na witominie mowi sie o tej imprezie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Podobno wszyscy ladnie sie nacpali ale wstyd
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
W całym Bojanie się śmieją. Podobno chata zdemolowana była. Tylko gdzie byli rodzice?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
no no no kurde
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
na "picje"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słyszałam odgłosy głośnej imprezy i czuć było gryzący dym. Trudno było mi zlokalizować, gdzie to było.
W lesie, w drodze do wsi też była impreza z ogniskiem. Pełno wokół widelców, tacek, butelek plastikowych i puszek. Wstyd!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
piknik wyborczy z kiełbasą
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem sąsiadem i przyznaje, że nie doszły do mnie żadne głośne odgłosy jakiejkolwiek imprezy w ten weekend. Również ulica nie wygląda gorzej niż na co dzień. Sugeruję najpierw zapoznać się realnie ze sprawą, a dopiero potem składać oszczerstwa. Pozdrawiam
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dobra impreza była nie wiem o kij wam chodzi, pozdrawiam typa z gazem pieprzowym
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wydaje mi sie ze nie powinniscie przejmowac sie jakas posesja tylko ogniskami przy glownej drodze, powodujacymi pozary, po ktorych wszedzie jest syf!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dokładnie, ognisko to było w ogole co innego i to stad jest cały syf, jak my sie spotykaliśmy to straż pożarna cały czas jeździła, a dla waszej informacji dom jest w stanie nienaruszonym :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
powinno się najpierw zapoznać ze stanem faktycznym domu i całej sytuacji, a nie pisać jakieś bzdury na ten temat. większość syfu przy drodze jest z ogniska a nie z tej imprezy. Pozdrawiam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem sąsiadką i w tym czasie nie było żadnego problemu i jakiegoś specjalnego hałasu - w tym czasie moje dzieci smacznie spały
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
uważam za żałosne podawanie tutaj jakichkolwiek danych dotyczących osoby robiącej tę imprezę . ja nie życzyłabym sobie podawania takich informacji na forum, na które każdy może wejść. To dopiero wstyd i żenada :) najpierw pomyśl, a dopiero potem udostępniaj informacje na temat kogokolwiek! poza tym jest to niezgodne z prawem i mozna za to podać do sądu
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jesli chodzi o piatkowa impreze na zachodniej to rzeczywiscie bylo tak glosno ze slychac bylo w okolicznych domach. Mieszkam kolo zachodniej i krzyki "arka gdynia witomino" slyszalam przy zamknietych oknach. Gdyby dzieci grzecznie spaly nie interweniowala by policja ktora wezwali wlasnie sasiedzi
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
policja nie interweniowała, tylko przyjechała znacznie później - już po całej imprezie. a jest to różnica
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
A jednak byla policja ktos ja musial wezwac
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
była, ale nie interweniowała - róznica chyba jest? blisko mieszkającym sąsiadom na pewno przeszkadzało, ale po czytaniu tego wszystkeigo można wywnioskować, że hałas był w CAŁYM Bojanie, dom wysadzono w powietrze, a policja rozdzielała gośc. Brzmi to wszytsko raczej jak jakaś legenda, którą wkrótce będą sobie przekazywać z pokolenia na pokolenie, a nie stan faktyczny
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
To odgłosy zabawy nie dawały podstaw do interwencji policji. Domy przy Zachodniej stoją na dużych działkach, nikt nikomu do okna nie zagląda, Zabawa to w końcu piękna sprawa. Po policje dzwonił pewnie ktoś, kto zazdrości innym, zgorzkniały nieużytek.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 2
trafne
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie zgadzam sie. Impreza byla nie tylko glosna a wiekszosc towarzystwa darla sie na dworzu, ale wulgarna. Slychac bylo wyzwiska i zjezdzalo sie coraz wiecej arkowcow z Gdyni. W poblizu mieszkaja male dzieci a i dorosli bali sie tez o towarzystwo
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
oj nie nie nie, to ja sie nie zgadzam! Mieszkam niedaleko i nie słyszałem zadnego hałasu, dzieci spały, ja ogladałem mecz... nie kazdy chyba rozumie dobre lata młodosci :/.. cóż, bywa i tak
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1
Uważam za przesadzone wszelakie negatywne komentarze z których aż czuć jad nienawiści. Dajcie się młodym ludziom wyszaleć, do niczego niebezpiecznego nie doszło, mieszkam blisko i w pełni rozumiem chęć dobrej zabawy, niech się młodzi bawią. Wszyscy kiedyś byliśmy młodzi drodzy koleżanki i koledzy. Skąd tyle niepotrzebnych uniesien?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Młodzi! Carpe Diem!

Bawcie się. jak najczęściej. Przy Zachodniej, jak w polu, mało komu przeszkadza.

Nie używajcie tylko wulgarnych słów i po sobie sprzątajcie.

Mogę wam poradzić; Włączcie piękną muzykę i tańczcie. Może tango, to teraz prawdziwy szał, a jakie to piękne, i do oglądania, i do słuchania. Nie tylko pootwieramy okna, ale może pójdziemy podziwiać?
Zgredów omijać z daleka. Tacy nie są zdolni do życzliwości i radości. Nieudacznik nie umie się cieszyć,a sam z siebie też nigdy nic nie dał.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
No i klasunia
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
balowanie jest lepsze niż okradanie domów i sprzedawanie narkotyków. Dobrze,ze młodzi się bawią,a te wszystkie stare pryki niech wsadza sobie czopki w uszy i oglądają Rydzyka.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja bylam z kotem na spacerze w tym czasie i byla cisza jak makiem zasial. Moj kot to nerwowy zwierzak a nawet uchem nie ruszyl, mruczal jak najety:)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
A tak apropo to jaką karmę dla kotów preferujecie? Polecacie whiskasa czy może lepszy będzie Kittycat? A może jesteście zwolennikami suchej karmy? Nie wiem co wybrać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dla kota proponuje mokra karme . Sama gotuje swojemu duza porcje dobrej zabawy. Na deser daje mu zgorzkanialych ludzi, ale to chyba niedobrze, bo zamienil sie w tygrysa. Polecam sie na przyszlosc
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Po porcję dobrej zabawy zgłosze się na zachodnia w bojanie.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
O kotach pisac gdzie indziej!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
To moze o psach . Fajne sa. Chociaz preferuje koty jako stara panna :) za moich czasow tez byly imprezy i zyje
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Siatka może sie akaś zdazyć ale zadna policja nie interweniowała wiec nie rozpuszczaj fałszywych plotek jak w d*pie byłes i g*wno widziałes.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jak się robi domówkę to weź trzymaj znajomych w domu,albo zaproś ich nie wiem 6-8 max 10. a nie 30 osób drze ryja pod domem jak zarzynane prosiaki. Nie ważne czy ma się 17 czy 30 lat. Jak ktoś jest wychowany to potrafi się zachować i mieć na uwadze to że innych może wkurzać. a nie patrzeć na to że stare zgredy i w d*pie z nimi ...

I jeszcze jedno... śmieszą mnie te różne wypowiedzi pod różnymi nickami pisane z tego samego IP... mistrzowie konspiracji i kamuflażu...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3
wystarczy ze masz jednego dostawce neta np. wafe// wtedy piszesz pod tym samym ip mimo ze pisze 20 userow.. troche nauki kolego... i sie nie smiej tylko patrz na gate albo tracerta
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
I niech tak będzie, a kmioty ze wsi za Sopotem zazdroszczą hahaha
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj ludzie, zacznijcie interesować się swoimi sprawami...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
ej co tu tak cicho...
taka slaba ta impreza byla? no co Wy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moze organizatorka jeszcze sylwestra wyprawi haha
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Wybory (131 odpowiedzi)

Startuje ktoś z Boajna?

Iglak Koleczkowo (11 odpowiedzi)

Czy Iglak otwarty jest w niedziele?

Ogrzewanie gazem (60 odpowiedzi)

Witam, jakie macie rachunki zimą za ogrzewanie domu gazem ok. 200m2 ? Szykuje się na zmianę pieca...

do góry