Widok

Impuls

Impuls Temat dostępny też na forum:
Impuls to osiedle, które powstanie na Zaspie w rejonie ul. Hynka i al. Jana Pawła II. Osiedle składać się będzie z czterech budynków, z których najniższe będą posiadały cztery piętra, zaś najwyższe od sześciu do ośmiu pięter. W I etapie realizacji powstaną dwa budynki czteropiętrowe o nazwach Yellow i Blue. Ich nazwy odpowiadają kolorom przewodnim w elewacji oraz wnętrzach.

W budynkach Yellow ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Taaa " Ok, ciekawa architektura"

Chyba ten komentarz pisze pracownik. Klatki bez okien, teren rekreacyjny - ławeczki i huśtawka, no - jeszcze drabinka -dla wszystkich grup wiekowych!!!
Okoliczne tereny zielone i rekreacyjno - sportowe są prywatną własnością, niech mieszkańcy Ipulsu nie liczą, że z nich skorzystają. Niech im deweloper zapewni, tereny do rekreacji , a nie szykuje "kołchoz", gdzie mieszkańcy z okna będą mogli sobie rękę podawać. Żądajcie od dewelopera całego planowanego zagospodarowania terenu, będziecie mieć obraz, w co się pakujecie, bo obudzicie się z ręką w nocniku.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 10

Z pewnością ciekawsza...

...niż oklejone styropianem bloki z wielkiej płyty systemu Wk70 jakich pełno dookoła. Najlepiej kupić mieszkanie w pokomunistycznym bloku i zabronić budowania czegokolwiek w promieniu 10 km.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3
I Ty kiedyś będziesz mieszkał w starym budynku,Ci ludzie są zadowolenie ,że maja mieszkanie ,że wychowali swoje dzieci w tych mieszkaniach, ze nie spłacają kredytów hipotecznych.Faktem jest, że jeżeli nowi mieszkańcy tych budynków nie będą korzystać z zieleni innych to teren rekreacyjny jest mikroskopowy i wiemy dla czego .
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7

Przecież zupełnie nie o to chodzi - niech mieszkają, ja nie mam z tym problemu. Co do kredytów hipotecznych to pewien odsetek tych osób również płaci te kredyty; nie wszyscy kupują na kredyt mieszkania nowe. Dziwi mnie tylko oburzenie co poniektórych ludzi którym przeszkadza dosłownie wszystko. Teren dawnego pasa też zostanie zabudowany, i co zrobisz? Nic nie zrobisz. Pani Annie proponuję postawienie strażników przy każdym placu zabaw i legitymowanie wchodzących dzieci pod kątem miejsca zamieszkania.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zapomnieli dodać, że tuż przed budynkami blue i yellow (swoją drogą czy naprawdę już brakuje słów w przebogatym języku polskim, by używać rodzimych określeń???) powstaną wysokościowce, które zabiorą słońce i widok na cokolwiek. Zresztą i bez nich widok jest dość marny
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 5
Co do nazwy masz raję to tak po amerykańsku w końcu Europa,zaś co się tyczy tych wysokich budynków , które powstaną to faktycznie nie ciekawie .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak szukasz...

..mieszkania z widokiem na las, to nie kupujesz w takim miejscu, proste. Nie zauważyłem by ktoś na siłe zmuszał do kupowania czegokolwiek. Co do planownych inwestycji i zabudowy, to wszystko masz napisane w prospekcie lokalu, A to że ludzie nie czytają, to juz ich problem.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Naprawdę? Rany, a ja myślałem, że deweloper zasadzi mi tam las pod oknem. Co za pech
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 11

Blue

jak kupowałam mieszkanie w blue, to mówili, ze etap II nie przekroczy 6 kond...
jak zawsze
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nam przy zakupie w Yellow mówili o dominancie na 8 pieter
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

czyli budynek grey teraz pięknie zrobi cień dla placu zabaw i budynku blue :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie martwcie się wszystkich pogodzą osiemnastopiętrowe budynki Budimexu po drugiej stronie ulicy.
Będzie cień aż do ETC :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Deweloper na etapie kupna mieszkania bez problemów udostępniał analizę zacienienia budynków i terenu więc jeśli komuś to nie pasowało to nie musiał kupować mieszkania.
To oczywiste że większość chciałaby mieć doskonale skomunikowane mieszkania, w dobrej lokalizacji, nasłonecznione, ciche, najlepiej bez sąsiadów i w cenie maks. 4k/m2 ale sorry, takie rzeczy to tylko w ....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Swego czasu oglądałem jedno z mieszkań deweloperskich (nie w Gdańsku). Z wstępnych oględzin mieszkania wywnioskowałem, że słoneczka w mieszkaniu zbyt często oglądał nie będę. Są jednak przepisy zobowiązujące do zapewnienia minimalnego czasu (1,5h, o ile sobie przypominam) w ciągu doby, przynajmniej w jednym pokoju. Umówiłem się z przedstawicielem dewelopera późnym popołudniem, bo mieszkanie miało zachodnią ekspozycję. Niestety słoneczka w mieszkaniu nie zastałem. Podobno słońce oświetlało mieszkanie nieco wcześniej. Poprosiłem, aby deweloper określił konkretną godzinę, o której wspólnie dokonamy sprawdzenia. Po kilku dniach otrzymałem odpowiedź, że o tej porze roku niestety słońca w tym mieszkaniu nie ujrzę.
Do lata już nie czekałem, ... z zakupu mieszkania zrezygnowałem :-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Zaspa

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

Pilotów 21 (14 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...

do góry