Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Inpost najgorsza firma wątek zamknięty Multum interwencji i skladanych reklamacji,paczka niby odebrana gdzie tak na...
~Agusi@
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 listopada 2017

Jak najdalej od InPostu! wątek zamknięty Bezczelność i arogancja pracowników InPostu (tak kuriera, jak i pani z...
docent585
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2018

NAJGORSZA FIRMA KURIERSKA W PL. wątek zamknięty Dla mnie najgorsza firma w polsce ma w dupie klientów kurier obsługujący...
~Mariusz Ruth
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 listopada 2017

TRAGEDIA NIGDY WIĘCEJ INPOST - nie polecam wątek zamknięty Paczka została przekierowana - okazało się że pod adresem który SAM INPOST MI...
~Była Klientka
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 lutego 2016

paczka tam i z powrotem wątek zamknięty Status mojej przesyłki poniżej. Śmieszna sytuacja, wystarczyłby kontakt do...
~Przemo
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 stycznia 2018

przesyłka wątek zamknięty Przesyłka zaginęła awizo niby było ale go nie dostałam,dostałam powtórne...
~Gosia
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 marca 2016

Nervosol wątek zamknięty Można stwierdzić krótko -dobrze,że są inne firmy kurierskie. Ci którzy...
~Norvosol
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 stycznia 2018

dramat wątek zamknięty Paczki popękane, połamane i zalane... dramat
~H
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 stycznia 2018

Kurier o numerze telefonu 508244819 zniszczona przesylka wątek zamknięty Kurier nie potrafi dowieść przesyłki cało nie wiem czy nią rzucał bo karton...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 stycznia 2018

Tragedia wątek zamknięty Tak jak wyżej. Ich "kurier" nawet obok prawdziwego kuriera nie stał.
~Mahyn
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 stycznia 2018

koszmar wątek zamknięty In Post w Gdyni(Al.Zwyciestwa ) zamówienie ,natomiast zmienili na Trakt sw...
~Mariola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 stycznia 2018

Są plusy i także minusy wątek zamknięty Powiem tak ja jestem zadowolona, szybko się paczuszka jest u mnie. Ale jedno...
~Mała
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 stycznia 2018

tragedia wątek zamknięty Właśnie odebrałem komputer. Popękana obudowa, pokrzywiony stelaż komputera,...
~zen.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 stycznia 2018

dziadostwo wątek zamknięty Oczekuję przesyłki rano sms z info że przesyłka jest w dostarczeniu u kuriera...
~mężczyzna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 stycznia 2018

żenada wątek zamknięty tragednia 18 12 paczka miala zostac odebrana dzis mamy 21 12 i nic skladam...
~bartek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 grudnia 2017

Bałagan wątek zamknięty Korzystałam z paczkomatu wiele razy i byłam zadowolona do wczoraj. Otrzymałam...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 grudnia 2017

Klintka wątek zamknięty Dostałam informację,że paczka do odbioru w paczkomacie,gdy pojechałam w ciągu...
~Dorota
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 grudnia 2017

Najgorsze usługi kurierskie!!!!! wątek zamknięty Przedwczoraj dostałam wiadomość, że paczka jest do odbioru w danym punkcie...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 grudnia 2017

Obecna praca tej firmy śmiechu warta wątek zamknięty 2 paczki są od tygodnia w Gdańsku i nie mogą dotrzeć, ani do paczkomatu ani...
~leo
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 grudnia 2017

Kasia wątek zamknięty Paczka przez kogoś nieudolność zamiast do Pruszcza Gdańskiego trafiła do...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 grudnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry