Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mateusz - ocena Z usług indeco skorzystałem w lecie, zamawiałem zabudowę kuchenną. Jestem...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 19 października 2023

Karolina - ocena Zamowienie na meble złożyłam na początku maju, czas oczekiwania dość dlugi,...
~Karolina
2

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 11 października 2023

Alicja - opinia Firma bardzo obniżyła jakość obsługi. Mają obsuwy w terminach (ale płatności...
~Alicja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 lutego 2023

Anna - opinia Zdecydowanie polecam! Pan Paweł Jarosz idealnie wspomógł nie tylko samo...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 grudnia 2022

Anna - opinia Wszystko jak najbardziej zgodnie z planem! Pan Paweł Jarosz to godny...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 grudnia 2022

Damian - opinia wątek zamknięty Skorzystałem z usług firmy podczas zamawiania dwóch szaf ubraniowych oraz...
~Damian
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 lutego 2022

Tomasz - opinia wątek zamknięty Polecam Pana Pawła Jarosz, z którym mieliśmy przyjemność współpracować przy...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 grudnia 2021

Joanna - opinia wątek zamknięty Szybkie, terminowe zamówienie, profesjonalna obsługa, dokładne wykonanie....
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 lutego 2021

Dianka - opinia wątek zamknięty Dzieki Indeco udalo sie fajnie i praktycznie zagospodarować male...
~Dianka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 lutego 2021

beata - opinia wątek zamknięty Dla mnie Indeco to firma do zadań specjalnych. Nareszcie mam urządzoną...
~beata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 grudnia 2020

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Fachowe doradztwo, profesjonalizm, świetna jakość. Warto było postawić na...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 grudnia 2020

Klaudia - opinia wątek zamknięty U mnie poddasze dość nietypowe, tym bardziej zależało mi na fachowym...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 grudnia 2020

Edyta - opinia wątek zamknięty Zależało mi na nowoczesnej i funkcjonalnej kuchni, żebym mogła się ze...
~Edyta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 grudnia 2020

Kamil - opinia wątek zamknięty Szafa na wymiar w przedpokoju już złożona. Jakość naprawdę super. Całość...
~Kamil
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 grudnia 2020

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam jeśli tak jak ja cenicie sobie jakość użytych materiałów...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 grudnia 2020

Marta - opinia wątek zamknięty Bardzo polecamy! Pan Paweł Jarosz z  gdyńskiego oddziału Indeco z którym...
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 grudnia 2020

Magdalena - opinia wątek zamknięty Przy mojej niezbyt dużej kuchni bardzo ważne było dla mnie, żeby miejsce było...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 listopada 2020

Mirosława - opinia wątek zamknięty Indeco wykonało blat łazienkowy. Podobno metodą która zapewnia wysoką jakość....
~Mirosława
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 listopada 2020

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług Indeco, od projektu do montażu. Serdecznie...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 listopada 2020

Viro - opinia wątek zamknięty Bardzo sprawna realizacja zamówienia, miły kontakt z obsługą, polecam...
~Viro
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 listopada 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
138

postów

121

wątków

do góry