Widok

Integracyjne leczenie raka część 2 bezpłatny wykład w Gdańsku

Zdrowie Temat dostępny też na forum:
21 listopada organizujemy kolejne spotkanie poświęcone integracyjnemu leczeniu raka. Tym razem poruszymy szerzej temat hipertermii, właściwej diety oraz powiemy o programie dr C. Simontona.

Krótką relację z poprzedniego wykładu można zobaczyć tutaj - http://tvwybrzeze.pl/pokonac-raka.html

Program:
11:00 12:00 Rola hipertermii w leczeniu raka dr Krzysztof Majdyło, lekarz
12:00 12:15 Przerwa
12:15 13:15 Co możesz dla siebie zrobić w chorobie nowotworowej, czyli o programie dr C. Simontona Danuta Stopieńska, psychoonkolog
13:15 13:30 Przerwa
13:30 14:30 Żywienie w chorobach nowotworowych dr Jolanta Nalewaj-Nowak, lekarz, psychoonkolog

Prelegenci:
dr Krzysztof Majdyło -lekarz medycyny, właściciel Centrum Medycznego Św. Łukasza, członek ILADS (Międzynarodowe Stowarzyszenie Boreliozy i Chorób Towarzyszących). Zajmuje się przede wszystkim leczeniem przewlekłych infekcji oraz wspomagającym leczeniem nowotworów.

Danuta Stopieńska psychoonkolog, trener technik redukcji stresu, współpracuje z Akademią Walki z Rakiem w Gdańsku. Prowadzi konsultacje indywidualne w zakresie wsparcia psychologicznego, psychoonkologicznego dla osób dotkniętych chorobą nowotworową i ich bliskich.

dr Jolanta Nalewaj-Nowak lekarz medycyny, psychoonkolog, prowadzi własną praktykę z zakresu dietetyki. W Centrum Medycznym Św. Łukasza prowadzi konsultacje dietetyczne dla pacjentów chorujących na nowotwory oraz boreliozę i przewlekłe infekcje. Jest członkiem Zarządu Stowarzyszenia do Walki z Chorobą Nowotworową w Poznaniu.

PO KAŻDYM WYKŁADZIE BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ ZADAWANIA PYTAŃ
WSTĘP NA KONFERENCJĘ JEST BEZPŁATNY

Zgłoś swój udział >>
http://integracyjneleczenierakacz2.evenea.pl/
Dołącz na Facebook'u>>
https://web.facebook.com/events/449580765236532/

Data i miejsce: 21 listopada, sobota, godz. 11:00
Hotel Novotel Gdańsk Marina,Jelitkowska 20, 80-342 Gdańsk
Dojazd: Autobus: 143
Tramwaje:2,4,6,8

Bezpłatny parking przy hotelu

Organizator: Centrum Medyczne Św. Łukasza, Narwicka 11A, 80-557 Gdańsk
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Co za masakra!!!szarlatanstwo,zeruja na biednych chorych i jeszcze siedziba blisko GUmedu!!!skandal.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
żerują? nie umiesz czytać? :)))) przecież wykład jest darmowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
wykład darmowy a potem płacić za leczenie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
sarkazm i ironia - jak widać piekielnie skuteczne narzędzia w walce z zidioceniem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

Potrzebujesz profesjonalisty (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich, fotografem zajmuję się już bardzo długo, ale nie mogę znaleźć profesjonalnego...

szkoła językowa - angielski (40 odpowiedzi)

Chodziłam przez rok na angielski dla początkujących do britisch school ale nie jestem bardzo...

Hostessy i pokazy (6 odpowiedzi)

Jestem i chcialabym sprobowac jako hostessa w jakiejs agencji reklamowej, ale nie mam pojecia,...

do góry