Widok

Internet do multiplayer w Bojanie

Witam

Mam pytanie czy w Bojanie jest dostęp do szybkiego internetu nadającego się do Multiplayera. Chodzi przede wszystkim o niskie pingi .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam internet z Wave. Gram sporo w LOLa i WOT - wszystko działa mi ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
orange fiber i zwykły też
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12
miałem orange i w godzinach szczytu nie dalo sie korzystac z internetu a co dopiero grac.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
WAVE OK, ale wolniej chodzi teraz niz pol roku temu... i zdarza sie ze w ciagu dnia zanika... NEOSTRADA jeszcze jest ale tragedia zwlaszcza w weekend... sieci komorkowe niestety w bojanie nie w kazdym miejscu, u mnie np. bardzo slabo - 1 kreska zasiegu niezaleznie od operatora...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja mam neostrade czy tam orange od dobrych kilku lat i żadnego problemu z netem nie ma.w gierki też śmigać można internet 10mb/s
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
a w jakim rejonie bojana mieszkasz? ja nie mam tego problemu, moi sasiedzi tez nie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
Ja korzystam z air-net.gda.pl

W dzień mam 4,6Mb/s, a od północy do 6:00 mam download ok 10Mb/s, a upload często nawet 18Mb/s :3
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 2
miałem airnet i w życiu takiej prędkości nie widziałem...
ale chyba to zwiekszanie predkosci to jakis standard u radiowych dostawcow, u mnie tez tak jest, w nocy wykrecam jakies 80 Mbps.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 22
do ~pozdro co za bzdury wykrecasz, 80MB ? jak to mierzysz czy masz swiatlowod podlaczony,
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Bojanie 80mbit's od orange to nic dziwnego.Także aktualnie mam limit do 80mbit (za darmo zwiększyli mi z 40mbit, a płace nawet o 10zł mniej).
Teraz sprawdzałem i prędkość jaka się utrzymuje to 45mbit/s, nie jest źle. Jestem zadowolony, polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 21
po ilu flaszkach widzisz takie prędkości ?
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja takie prędkości widze na trzeźwo, wystarczy znaleść normalnego operatora: http://www.speedtest.net/my-result/4510525892
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
to chyba masz po dopalaczach
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zadzwoń, powiedz co masz, ile płacisz, negocjuj.
Nie używamy dopalaczy, tylko czysty naturalny internet ;-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Bojano

Odśnieżanie (4 odpowiedzi)

Gdzie mam zadzwonić, jeśli droga jest nieprzejezdna?

wybory kopertowe (12 odpowiedzi)

Czy nasz wójt odmówił wydania danych- PESEL mieszkańców gminy w związku z wyborami kopertowymi?...

Sezon (12 odpowiedzi)

Z racji rozpoczynających się ciepłych dni. Chciałam przypomnieć quadowcom i krosowcom, że drogi...

do góry