Widok

Internet od TPSA (orange) totalne dno

Witam wszystkich. Nie wiem czy to tylko u mnie czy inni tez maja takie problemy? Internet rano dziala jak marzenie, ale jak zbliża sie wieczór korzystanie z niego to katorga.Zwalnia,zrywa połączenie itd itp.Dodam jak neostrada była od tpsa wszystko było ok, a jak do władzy dorwało sie orange to wszystko sie posypało. Mam pewne teorie poparte info z internetu, ale chciałbym poznac wasze opinie i spostrzeżenia na ten temat. Pozdrowienia to ALL
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej
Mam w TPSA ale generalnie nie narzekam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mam dokładnie to samo. Koleczkowo ul.Kamieńska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli nie jestem sam w tym temacie.Z tego co sie dowiedziałem, rano nie ma takiego ruchu w sieci, ale za to wieczorem linie oraz centrala sa przeładowane i obciążone.Dlatego tak zamula a wspaniałomyślne orange nie przewiduje modernizacji sieci.Z mojej strony postanowiłem zerwać umowe z tymi złodziejami.W końcu za coś płacimy a oni maja to w ....
To sie nazywa nie dopełnienie warunków umowy ze strony dostawcy usług.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja również mam internet w starej Neostradzie, nie narzekam :)
pozdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Wcześniej przerabiałem internet z plusa play tpsa wszystko to był jeden wielki koszmar przy podpisywaniu umowy obiecali złote góry a jak badziewie nie działało to nikt tym się nie interesował i tylko straszyli karami za zerwanie umowy po prostu wszyscy to gnoje do kwadratu

jedyny bardzo dobry internet który działa bez zarzutów
rano wieczorem a nawet w nocy we mgle w deszczach i mrozach to net-pol z chwaszczyna 507-981-943
i działa on na zasadzie fal radiowych tak samo jak telewizja i radio.Szczerze polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Hej zapomniałem jeszcze dodać że ten internet jest dużo tańszy a w razie problemów tylko jeden telefon i serwis jest zanim zdążysz odłożyć słuchawkę.Polecam dobry internet a co ważne to obsługa pan piotr pełna kultura .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Tak czy inaczej w styczniu rezygnuje z usług ludzi pomarańczy.Tylko nie wiem czy mój przedmówca robi reklame firmie z chwaszczyna? Chciałbym poznać wiecej opinii na temat NET POL od innych urzytkowników.Narazie rozwarzam 3 firmy.
EPOKA
NET-POL
I JAKAS FIRMA Z REDY
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
air-net
dobra podpowiedź
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja również polecam Air-net.mam go już 3 lata i nie narzekam.W razie problemów panowie z Air-netu tez są na każde zawołanie.Ale raczej problemy to rzadkość.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
A możecie podać jakieś cyfry dotyczące tego air netu ,tzn. prędkośc internetu ,abonament bo strona strasznie uboga w informacje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam 3 mega za 62 zeta
jest od 1 do chyba 10
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a w twoim transporterze białym ten internet sciąga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
plakac sie chce,w 21 wieku taka szybkosc,ludzie lepiej nic nie piszcie bo to az wstyd
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja mam 2 mega za 50zł.Na moje potrzeby jest ok.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
takiej szybkosci to u murzynow sie juz nie spotka,tak jak caly ten kraj wszystko do d*py
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jasne ,lepiej obyć się wogóle bez netu.Po cholerę wyprowadzacie sie na wieś jak wszystko jest tu jak u murzynów.Wracajcie do miasta do syfu i betonu!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
PLASTCOM.PL

INTERKAR.PL

Znalazłem te dwie firmy z redy, ich oferta wydaje mi sie przystępna.Oczywiscie chodzi mi o internet radiowy, bo światłowód w bojanie to chyba sc-fi bardzo dalekie.jak coś się dowiem to dam znać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sorry za moja poprzednia wypowiedź.Już emocje troche opadły.Ja rozumiem ,że nie ma u nas super szybkości,ale korzystamy z tego co dostępne i cieszymy sie ,z w ogóle jest.Jak sobie przypomnę ile było walki o to żeby mieć internet i jak chodził jeszcze nie dawno to te wszystkie narzekania doprowadzają mnie do furii.Ale tak to już jest ,ze jeszcze sie taki nie narodził co by wszystkim dogodził.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
To nie chodzi o narzekanie dla narzekania, ale o to ze tpsa podpisuje umowy na usługe, której tak naprawde nie jest w stanie dostarczyc i mozna czuc sie oszukanym i naciagnietym. My mamy 6 m w umowie i co ? - taki net jest tylko w tygodniu przed poludniem, wieczorami zwlaszcza w weekend 200-300ms opoznien i download 0,5 M. Regularnie reklamujemy i domagamy sie korekt faktur - nie wywiązują sie z umowy, my nie zamierzamy placic. Wkurzajace jest ze wprowadzono nas w błąd, zamiast od razu okreslic na co ich stac i czy zamierzają modernizowac siec w naszych okolicach. Teraz ewentualnie termin wypowiedzenia, zanim znów podpisze sie umowę z innym dostawcą - straciliśmy tylko czas, a mozna bylo tego uniknac gdyby od razu okresliliu sie ze nie sa w stanie zapewnic tego o co prosimy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba lepiej w tym betonie było jak w bojanie w bezwietrzny dzień.nie dziwne że tu ludzie tak choróją.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
hallo "JP" ale jestes inteligent wsiowy,co jedno ma z drugim wspolnego
sa wioski gdzie jest normalny internet,jak na razie to bojano zaslynelo tylko z broboszcza
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a ja mam 25mbs ,telefon i cztery komorki za 90zl. (przepraszam za slosliwosc ale nie w Bojanie)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Epoka może podłączyć światłowód , ale tylko światłowód zwykły kabel im się nie opłaca:) . usługę wycenili na 400 zł miesięcznie . Podłączenie gratis. Dla mnie za drogo, dlatego korzystam z 3G , nic innego nie dział , brak zasięgu , było już kilku magików na dach wchodzili i nic ,czarna d*pa:). A Orange to zwykli oszuści umowę ze mnią podpisywali dwukrotnie , infolinia twierdzi że jest możliwość , podpisuje umowę przysyła livebox i na tym koniec , następnie umowę anulują , bez żadnej informacji i karzą płacić za brak zwrotu tego sprzętu. Ponad rok się z nimi woziłem.Szkoda gadać .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mam tego operatora od 2 lat. Bardzo slabe lacze. Czekam na koniec umowy. Mam wiekszy transfer na modemie z TMobile
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.
Mam ten sam problem. Umowę z TP podpisałem na łącze do 20 Mb/s (w rzeczywistości powinno być od 12 do 20 Mb/s). W ciągu dnia wszystko śmiga tak jak powinno, niestety w godzinach popołudniowych/ wieczornych jest totalne dno. Duże pingi i przepustowość łącza w granicach 0,5 Mb/s. Usterki zgłaszałem już od dawna, jednak z czasem zacząłem robić to coraz częściej. Nie mam pretensji do ludzi na infolini, ale miejscowi technicy zaczeli robić ze mnie debila. Kika ostatnich zgłoszeń kończyło się sms od techników o treści w stylu "mogą wystąpić chwilowe problemy podczas korzystania z neostrady ". Nie wytrzymałem, przycisnąlem ich przez telefon i w końcu dowiedziałem się, że centrala z której korzystam ma za duże przeciążenia i nic z tym nie zrobią. Udało mi się wynegocjować zwrot części za rachunki. Czekam na wstępna propozycję odnośnie bonifikaty , ale z tego co sie dowiedziałem, może być to nawet zwrot 50% za rachunki odkąd zacząłem zgłaszać problemy. W lutym kończy mi się umowa, której na pewno nie przedłużę. Narazie szukam alternatywy.
Z tego co wiem, niedawno firma http://wave.com.pl postawila nowy nadajnik na ulicy Żeliwnej. Ktoś z tego korzysta?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kamil nie wiem gdzie to znalazłeś ale ta oferta to jest mistrzostwo świata. 25 mb/s za 70 pln chyba sie skusze.Masz wiecej info czy zasieg w całym Bojanie? Ja koncze z tpsa w styczniu.Niech sie bujają.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeśli chodzi o zasięg, to wyczytałem na ich stronce:
"Bojano - na chwilę obecną większość Bojana jest w zasięgu naszej sieci." Ale jeśli chodzi o dokładne informacje, to musisz indywidualnie się dowiadywać bo tak jak wspomniałem wcześniej, nadajnik w Bojanie postawili parę dni temu i orientacyjna mapa ich sieci radiowej na stronie internetowej nie uwzględnia jeszcze Bojana.
Mieszkam przy Gryfa Pomorskiego i powiedzieli mi, że nie powinno być u mnie żadnych problemów. Wspomnieli nawet, ze robili jakiś test na Boajnie i przy opcji 25 Mb/s wyciągali nawet 40 Mb/s.
Jeśli ktoś zdecyduje się na korzystanie z ich usług to proszę o podzielenie się konkretnymi faktami, bo sam chętnie zamienię neostradę na cos innego.
PS. Coś mi się kojarzy, że umowa z nimi na czas nieokreślony jest, więc jak coś Ci się nie spodoba, to zrywasz z nimi współpracę nie ponosząc żadnych konskwencji. kamildopke@gmail.com
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wysłałem do nich zapytanie.Zobaczymy co mi ciekawego odpiszą.Ale juź coś czuje ze to bedzie strzał w 10.Moze to nie UPC ale WAVE daje rade, internet na europejskim poziomie.A nie jak inni złodzieje(orange itp) płacisz nie wiadomo ile a otrzymujesz tyle co nic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bojano 25mbs niemozliwe chyba,ze masz swiatlowody poprowadzone do domu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
hallo Kamil Dopke, jesli wierzysz w te bzdury to twoja sprawa, ale nie rozglaszaj tego dalej.przy opcji 25Mb/s wyciagali 40Mb/s, to mozliwe tylko w polsce, co za bzdury
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
@Zyga - może zamiast marudzić byś sprawdziła, w nocy przyspieszają internet.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam neostrada (Orange) Fieber 40mb/s i nie narzekam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam. Dotarałam tu z podobnym problemem. Każdy net jaki miałam pozostawia wiele do życzenia. kiedyś borykałam się z neostradą. kablówka na chełmie to porażka (ups) mobilny z play jeszcze wieksza. płaciłam 59zł za 2mbit prędkości;/ trafił do mnie przedstawiciel z firmy Netia. Z tego co wiem nie cieszy sie ona dobrą opinią ale wbrew wszystkiemu jestem zadowolona bo płacę tyle samo 59zł za 20mbit! Niestety nie mogę sobie pozwolić na stałe łącze ponieważ tam gdzie meiszkam nie mają kabli. Ale mobilka jest rewelacyjna. Polecam. Dodam jeszcze że niestety na infolinii czy w necie nie można otrzymać tak korzystnych ofert. Tak więc pozostaje czekać aż kiedyś jakiś pan zapuka do drzwi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeszcze jakieś 2-3 miesiące temu neostrada livebox smigała jak należy,ale teraz?Rano okej,ale wieczorami to istna udręka.Może i samo ściąganie danych jest na dobrym poziomie,ale oglądanie filmików,oraz granie przez sieć pozostawiają wiele do życzenia.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli ktoś potrzebuje to mam kontakt do przedstawiciela Netia który załatwiał mi internet. Mogę wysłać na prv
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
gdzie to masz ? hyba jak pawia strzelasz po odejsciu od pc
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Czy ktoś na dzień dzisiejszy może już polecić jakiś internet? Wziąłem na próbę LTE z Polsatu ,wieczorem szalu nie ma.Może ktoś doradzić ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Ja mam neostrada (Orange) Fieber 40mb/s i nie narzekam." z nowu ktos pisze bzdury albo robi sobie jaja z cmokow bojanowskich.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
A jaki internet bez kabla?jakies propozycje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znaczy nie masz kabla w domu czy szukasz mobilnego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktos z Bojana moze wypowiedziec sie na temat internetu domowego z Orange tzn. jaka predkosc jest osiagalna i stabilnosc dzialania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystko zależy od odległości do centrali. ja mam 1200m osiągalny internet max 24Mb/s im bliżej mieszkasz centrali tym lepiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może ktoś znający się podpowie, jak zastąpić orange?
Mobilny nie ma zsięęu, światłowód był ułożony, nie jest podłączony. Orange oferuje tylko większa prędkość, która jest ofertą bez pokrycia, tylko opłaty większe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie jest centrala w Bojanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na przeciwko nowej myjni samochodowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może ktoś wie czy w Bojanie działa Internet z Play-a, w salonie mówią że powinien śmigać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam, działa, najczęściej LTE śmiga. Tylko czy we wszystkich rejonach? Nie wiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest szansa z ORANGE na kablu wyciagnac wieksze predkosci niz z Wave, na poczatku ul. Gryfa Pomorskiego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
anonim: możesz poprosić bezpłatnie aby pomierzyli ci w domu jaką możesz wyciągnąć maź prędkość
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc,

Mam ten sam problem z Orange od lat. Niby mam w umowie szybkosc do 20 mb/s a realnie wychodzi ok.4/5. Reklamacje nic nie daja. Zrobilem rozeznanie i niestety firmy, ktore sa w Bojanie dostawca internetu tez nie maja dobrych opini. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to idźcie jeszcze na ul. 10 Lutego do biura Orange. Koszmar absolutny. Pierwsza odzywka, którą słyszymy w kontaktach z serwisem to "jesteśmy nr 1 w Polsce, zaufało nam 3 miliony odbiorców". Koszmar Wciąż przerwy w łączności, do tego pobierają opłatę za dzierżawę swojego łącza, a innej możliwości nie ma. Sprawę zgłosiłam do UOKiK, aby zbadali, czy nie jest to wykorzystanie sytuacji przymusowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tve kaszebe zbiera chętnych na światłowód w Bojanie do końca marca. Zachęcam do kontaktu z nimi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Koinonia Jan Chrzciciel: zaproszenie do wzięcia udziału w badaniu naukowym (3 odpowiedzi)

Szanowni Państwo, W związku z rozpoczęciem projektu, poświęconego problematyce perswazji...

Dzisiejsza debata (118 odpowiedzi)

Proste zasady, a prowadzący i tak się pomylił. Pytanie do kontrkandydata i Kalkowski dostał 1,5...

Odpady wielkogabarytowe (18 odpowiedzi)

Witam Nie wiecie, czy będzie w tym roku zbiórka odpadów wielkogabarytowych? Na stronie gminy...

do góry