Widok

Internet

Technologie Temat dostępny też na forum:
Czy ktos z Radunicy może mi podpowiedzieć w jakiej firmie warto zamówic internet. Obecnie mam w Cyfrowym Polsacie i zdecydowanie odradzam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Abaks.pl czy Panstwo słyszeli?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak narazie innej opcji nie ma jak ABAKS,ale wchodzi juz firma VOLTA i oferuje telewizje oraz internet swiatlowodem.zamierzam sie do nich przyłaczyc z ABAKSA rezygnuje i nie polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam,

Czy wiadomo czy firma Volta będzie robiła to podłączenie do jakiegoś konkretnego punku w Radunicy ? Bo raczej nie wierzę w to że do każdego domu dociągną światłowód? Ewentualnie czy może radiowo do tego punktu będzie możliwość podpięcia się ? A Wy Państwo jakich ulic Radunicy chcecie mieć internet od Volta ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
zaczynamy dociągać światłowody do domów/mieszkań - zainteresowany proszę o kontakt: jdrywa (at) volta.net.pl

W zasięgu sieci jest część Radunicy wyjeżdżając z Obrońców Westerplatte w lewo aż do torów.

Pozdrawiam J.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Do firmy Volta. Po zebraniu w świetlicy w Rokitnicy i po rozdaniu przez Was ulotek, nie można było przed długi czas dodzwonić sie do Was na podany numer tel. Prosze podać tu na forum aktualny numer telefonu, pod którym można złożyć zamówienie. Na ulicy Wierzbowej jest także sporo chętnych. Kiedy możemy spodziewać sie podłączenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam Panią,

proszę dzwonić na numer 606 230 500

Pierwsze podłączenia w Radunicy już mamy wykonane.

Niedługo zaczynamy budowę kanalizy teletechnicznej na ulicy Brzozowej.

Pozdrawiam Jakub
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam:)
Nie długo to kiedy ???? Odpowiedz była w czerwcu, a mamy już koniec roku i żadnych ruchów z Waszej strony. Jestem z Radunicy i nie wiem kto ma Wasz Światłowód:(((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepiej z jakiejś kablóweczki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zapraszamy do kontaktu - mBIt.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witajcie. Czy światłowody są na radunicy? Volta już działa? Może inny dostawca już jest?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry