Widok

Internet w Otominie

Czy może ktoś wskazać dobrego dostawcę internetu w Otominie k. Gdańska? Z góry dziękuję za pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jakie masz potrzeby? na co zamierzasz przeznaczyć ten Internet?
Wiesz, w zależności od potrzeb latwiej doradzić. Możesz mieć problem z netem kablowym, bo to niewielka miejscowość. Ale nie powinieneś mieć problemu z odbiorem Orange Free
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam. jestem wlasnie na etapie szukania dostawcy internetu w Otominie. potrzebuje go dla dwoch komputerow wiec 2x orange chyba odpada. poza tym nie mam chyba zaufania do tego rodzaju internetu. mialem juz kontakt z monterem TP - twierdzil ze moga zapewnic w praktyce do 16 mbit, nie wiem ile w tym prawdy. jednak do oplaty z net trzeba dodac oplate za utrzymanie drutow - 30 zl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co ty gościu nie wiesz,że w Otominie jest zakładana sieć - na miejscu masz firmę, która kładzie kabel w całej miejscowości ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten projekt to farsa pracowalem przy nim prawie rok czasu bylem zapewniany przez firme ze moi klienci zostana podlaczeni zgodnie z umowionymi terminami, okazuje sie ze nie zostaly one dotrzymane a ja premii za te umowy nie otrzymalem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Biall w koncu wystartował. U mnie 2 miesiace opoznienia ale akurat na moja korzysc. No i coz. Jest naprawde szerokopasmowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak kształtuja się ceny tego Biall i do kogo uderzyć aby go załozyć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ten interent i ta firma to chyba sciema jakas. Ja czekam na zalozenie internetu (umowa podpisana we wrzesniu 2012!!!!) i do dni dzisiajszego nic sie nie ruszylo!!! Internet mial byc uruchomiony maksymalnie w grudniu 2012 tak jak bylo zapisane w umowie. Czy sa inni w Otominie z podobnymi historiami odnosnie firmy Biall-Net?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam trochę spóźniona odpowiedz ale możne się jeszcze komuś jeszcze przyda. Przetestowałem rożne konfiguracje mobilnego (od rożnych dostawców) internetu w Otominie (okolice Hotelu Otomin) i mogę stwierdzić, ze według moich doświadczeń bardzo dobrze chodzi T-Mobile LTE. Osiągam prędkości rzędu:ping 30ms, download 35Mbps, upload 4Mbps, także wydaj mi się ze całkiem dobrze. Takie prędkości całkowicie wystarczają do komfortowego używania sieci. Zamierzam podłączyć specjalna antenę zewnętrzna do LTE i mam nadzieje, ze prędkości będą jeszcze większe:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Otomin nad samym jeziorem. LTE ping 25ms, download 72Mbps, upload 25 Mbps. Antena zewnetrzna do LTE Cybertech. Wyniki imponujace jak na mobilny interent!!!! Jestem zachwycony:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W jakiej sieci jeśli mogę spytać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja od kilku lat korzystam z biall-netu, internet rewelacja swiatlowod mam podlaczony do domu instalacja zrobiona fachowo wifi hula w calym domu jak dla mnie super nie muszę bawić się w anteny nadajniki, modemy itp. mega komfort polecam wszystkim
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry