Widok

Inwazja psich kup

Jestem mieszkańcem Karczemek od ponad 15 lat lecz takiej wielkiej skali psich kup nie widziałem. Nie wiem z czego to wynika, czy z miłości do zwierząt lub kultury osobistej właścicieli psów. Po za tym jest ładnie, czysto i miło gdy się dba o porządek i czystość wokół swoich posesi, a także poza nimi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj zgadzam się, tez mieszkam na Karczemkach i jak zszedł śnieg, to nie było gdzie nogi postawić- kupsko na kupsku. Ale pomału to znika:) Natomiast myśle, że duuuużo większym problemem są walające się wszędzie śmieci. Syf, kiła i mogiła. Pod niektórymi blokami az grubo od petów, dodatkowo ktoś inteligentny inaczej z bloku nr 4 na storczykowej notorycznie wywala resztki jedzenia z balkonu, już jest pokaźna kolekcja makaronu i spleśniałego chleba. nie wiem dla kogo on/ona/ono to wywala, skoro lezy to tygodniami i żadne zwierze czy ptak tego nie rusza. a powracając jeszcze do kup to za ich ilość nie winiłabym do końca piesków, sama kilka razy natknęłam się robotników okolicznych budów robiących kupę pod oknami. a uwierzcie, chodzę głównymi ulicami:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
mieszkam w osowej, tutaj pomieszkuje u chłopaka!tak zarobionej dzielnicy nie widziałam!czy ktoś nie może sie tym zajac?gdzie ta kultura?na polach to niech sie załatwiaja,ale na trawnikach-to chyba nie az tak trudne schylic sie i sprzatnac po wlasnym psie!tym bardziej, że i dorosli i dzieci wdeptuja w to pozniej!jak bylam tutaj kiedys z moim psem to po ciemku nawet na siku z nia nie wychodzilam,zeby przypadkiem ona na trawniczku nie wdepneła w kupe!w dodatku biegajace wszedzie psy luzem-szczegolnie yorki!!
a i wspólnota ze storczykowej(przynajmniej z tymi co miałam doczynienia) to faszysci!!tak bronia swojej prywatnej posesji i 3 zdechłyk krzaków!a ciekawe czy ich dzieci nie bawia sie na placu zabaw na jasminowym stoku!!??chyba trzeba załatać ta szpare w płocie,zeby nie mogły przechodzic!!koniec swiata!tak konflikotowych ludzi nie spotkałam nigdze!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A mieli rozdawac woreczki na kupy z dotacji unijnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Śmierdząca sprawa. Wszędzie można wejść w KUPACZA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo towarzystwo , które tu zjechało pozabierało swoje pieski do miasta;-) Stąd tyle psów. Ale sprzątać to trzeba po pieskach Szanowni Państwo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najpierw niech rada dzielnicy postawi śmietniki na kupy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

To moze niech własciciele psow zrobią zrzutkę i sami sobie smietniki postawią na te łajna. Nie rozumiem czemu za moje mialy by one być stawiane. Nie posiadam psa, tym samym nie zasrywam chodników i wszystkiego co popadnie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Moze i psa nie masz, ale chodzisz jak inni mieszkancy po tej dzielnicy i zdarza sie (nie mowie ze akurat Tobie), wyrzucic papier, butelke na trawnik. Potem ja je sprzatam na swoim terenie, mimo iz ja ich tam nie pozostawilem. Idac Twoim tokiem myslenia, na smietniki powinni sie zrzucac tylko Ci co smieca. Wg. mnie wieksza ilosc smietnikow to korzysc dla wszystkich.
Tak, posiadam psa i sprzatam po nim.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale mowa byla o smietnikach na psie kupy a nie smietnikach jako takich - ogolnego uzytku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cytuje strone Strazy Miejskiej:

... psie odchody można wrzucać do pojemników na niesegregowane odpady komunalne lub do ulicznych koszy.

Nic nie stoi teraz na przeszkodzie, że wychodząc z psem na spacer można z domu zabrać jakąkolwiek torebkę, w którą sprzątnięta zostanie psia kupa, a następnie zgodnie z przepisami wyrzucona zostanie do ulicznego kosza.
Reasumujac, wieksza ilosc koszy na smieci bedzie sprzyjac temu by na Karczemkach bylo czysciej a i jednoczesnie by wlasciciele psow mieli gdzie wrzucac to co udalo sie im posprzatac po swoich zwierzetach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to brakuje smietnikow na kupy czy nie brakuje? Osobiscie mi jest obojetne gdzie wyladuje ostatecznie kupa jesli nie jest to chodnik czy parking samochodowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karczemki

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

do góry