Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
dom czy mieszkanie??? nowy temat zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy...
gosia1234
128

ostatnia odp. 7 godzin temu

dodano: 23 maja 2007

Dalmax? nowy temat Czy slyszal ktos o takim deweloperze ma budowac w Baninie?
~Aberdeenka
45

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 21 maja 2012

Zielone Patio? nowy temat Poważnie rozważam zakup w inwestycji Zielone Patio dewelopera Mach. Bardzo...
~KR
18

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 19 października 2014

Nowa letnica Gdańsk nowy temat Robyg niedlugo zacznie budować Nowa letnice i mam pytanie,czy polecacie tam...
~Jacek
7

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 28 lutego 2017

ALTORIA/ Bernardowo Gdynia nowy temat Witam, zastanawiam sie na kupnem mieszkania na tych osiedlach. Bardzo prosze...
~izaizaizaiza
1

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 11 marca 2017

Eko-Bud Saturna Banino - proszę o opinie nowy temat Witam, drodzy potrzebuję Waszej opinii na temat nowej inwestycji...
~młody
104

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 8 kwietnia 2015

TBS ZAKUP nowy temat Witam wszystkich, Proszę o poradę w kwestii zakupu mieszkania z TBS,...
~zatroskana
6

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 18 października 2016

Osiedle Maciejka - proszę o opinie. nowy temat Czy ktoś posiada jakieś o opinie dotyczące tej inwestycji oraz dewelopera...
~XXX
41

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 13 marca 2016

Firma Mirbud - opinie nowy temat Ktoś z Was się spotkał z firmą Mirbud? Jeżeli tak to proszę o opinię na jej...
~mieszko
5

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 30 sierpnia 2011

Deweloper dom jak marzenie - proszę o opinie. nowy temat Witam :) Zastanawiamy się z mężem nad kupnem mieszkania na ul Kubusia...
~Mir
101

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 7 lutego 2014

Mar Tom - Kosakowo nowy temat Ktoś coś o nich słyszał o jakości domków? Warto Kupić? Ktoś juz tam mieszka?...
~Agnieszka
8

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 22 lipca 2015

Nowa Lęborska od Górskiego nowy temat CZy tkos widzial plany dotyczace nowej budowy Górskiego przy Lęborskiej bo na...
~Alicja
54

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 4 listopada 2014

CHMARA Deweloper nowy temat Witam Kolejne osiedle, kolejny deweloper oferujacy nieruchomosci w...
~123
1499

ostatnia odp. 8 dni temu

dodano: 7 czerwca 2012

Guderskiego - 2 Potoki nowy temat Witam! Chciałabym prosić o opinie na temat osiedla 2 potoki przy Guderskiego...
TamTamA
16

ostatnia odp. 10 dni temu

dodano: 2 sierpnia 2016

Deweloperzy w Jankowie Gdanskim nowy temat Moze ktos polecic sprawdzonego dobrego dewelopera który buduje w Jankowie bo...
~Ala
11

ostatnia odp. 11 dni temu

dodano: 1 sierpnia 2013

Futura Park Mam pytanie czy kupił ktoś mieszkanie na osiedlu Futura Park Gdańsk południe...
~Przyszły mieszkaniec
3

ostatnia odp. 13 dni temu

dodano: 13 marca 2017

Murapol - Śmidowicza / Nasypowa w Gdyni - ostrzeżenie "Na działce o powierzchni blisko 5 ha u zbiegu ulic Śmidowicza i Nasypowej w...
~QWERTY
0

ostatnia odp. 14 dni temu

dodano: 13 marca 2017

Nowy etap osiedla Młody Straszyn Widziałam budynki , które powstają przy Starogardzkiej i wyczytałam ze to...
~Weronika
20

ostatnia odp. 17 dni temu

dodano: 4 listopada 2016

Mat Bud Rumia Owsiana Witam mam pytanie odnośnie inwestycji na ul. Owsianej w Rumi koło CH Auchan...
~AH
2

ostatnia odp. 22 dni temu

dodano: 22 stycznia 2017

mieszkanie na starogardzkiej gdansk mam pytanie czy ktos kupil juz mieszkanie na tym osiedlu ?jest zadowolony...
~ania384
3

ostatnia odp. 24 dni temu

dodano: 7 listopada 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry