Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
nowe budowa na nizinnej w Rumi nowy temat Czy ktoś wie kto i co buduje w Rumi na Nizinnej
~marta
0

ostatnia odp. 10 godzin temu

dodano: 26 lipca 2017

deweloper Ribet - prosze o opinie nowy temat Witam, zastanawiam się nad kupnem domu w okolicy Różyn. Czy mieliście już...
~Mariusz
22

ostatnia odp. 15 godzin temu

dodano: 4 stycznia 2017

Budowa domu w bliskich okolicach trójmiasta nowy temat Witam Was, Powaznie rozważam lub wręcz prawie podjąłem decyzje o budowie domu...
~Maciek
4

ostatnia odp. 7 dni temu

dodano: 18 lipca 2017

Nowa letnica Gdańsk nowy temat Robyg niedlugo zacznie budować Nowa letnice i mam pytanie,czy polecacie tam...
~Jacek
20

ostatnia odp. 7 dni temu

dodano: 28 lutego 2017

Jaworowe Wzgórze ktoś mieszka/buduje się?? nowy temat chciałabym uzyskać info jak tam się mieszka :)
kaczucha_
26

ostatnia odp. 7 dni temu

dodano: 10 lipca 2013

stanislaw kreft wejherowo nowy temat klasyczny oszust i defraudant! zeby sprzedac nie cofnie sie nawet przed...
~rumia
1

ostatnia odp. 9 dni temu

dodano: 7 czerwca 2017

Guderskiego - 2 Potoki nowy temat Witam! Chciałabym prosić o opinie na temat osiedla 2 potoki przy Guderskiego...
TamTamA
17

ostatnia odp. 10 dni temu

dodano: 2 sierpnia 2016

Nowa Lęborska od Górskiego nowy temat CZy tkos widzial plany dotyczace nowej budowy Górskiego przy Lęborskiej bo na...
~Alicja
55

ostatnia odp. 11 dni temu

dodano: 4 listopada 2014

Projekt domu Z215 a nowy temat Czy ktoś budował dom projektu Z215 a?
~y
5

ostatnia odp. 13 dni temu

dodano: 12 lutego 2017

CHMARA Deweloper nowy temat Witam Kolejne osiedle, kolejny deweloper oferujacy nieruchomosci w...
~123
1528

ostatnia odp. 17 dni temu

dodano: 7 czerwca 2012

Kowalove nowy temat Nietsety. Developer nie do konca jest uczciwy. Proponuje zapisy w Umowie...
~ALina
6

ostatnia odp. 18 dni temu

dodano: 30 czerwca 2017

Jak sprawdzić wiarygodność dewelopera nowy temat Od niedawna pojawiła się nowa możliwość sprawdzenia wiarygodności dewelopera....
Anka223
0

ostatnia odp. 21 dni temu

dodano: 6 lipca 2017

Zielona laguna nowy temat Witam, czy ktoś mieszka na osiedlu ZIelona Laguna na Kaczych Bukach? Proszę o...
~Paula
5

ostatnia odp. 23 dni temu

dodano: 25 czerwca 2015

Ekolan/18'36 - proszę o opinie. nowy temat Czy ktoś kupował mieszkanie z tej inwestycji albo jest na etapie kupna? Jak...
~zainteresowana
16

ostatnia odp. 25 dni temu

dodano: 11 stycznia 2016

Ile kosztują mieszkania w Grańsku? nowy temat Ile kosztują mieszkania w nowych osiedlach w Gdańsku? Zainteresowały mnie na...
TamTamA
6

ostatnia odp. 25 dni temu

dodano: 16 sierpnia 2016

Alians Deweloper Kartuzy - ktoś zna? nowy temat Poszukuję opinii na temat tego dewelopera. W internecie nie ma praktycznie...
Gajaa
83

ostatnia odp. 28 dni temu

dodano: 16 kwietnia 2012

Domy z Pustaka styropianowego firma Alians .eu Kartuzy Witam Was.Czy ktoś słyszał o firmie Alians.eu z Kartuz,która zajmuje sie...
~Grzegorz
2

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 15 lutego 2017

Mieszkanie w budynku B3 Witam, Jestem na etapie odbioru mieszkania w budynku B3. Na początku...
~Nowy mieszkaniec
1

dodano: 16 czerwca 2017

Przeniesienie hipoteki na inna nieruchomosc Prosze o przyklad wniosku do banku o przeniesienie hipoteki na inna...
~Iwo
1

dodano: 15 czerwca 2017

Deweloper BMC sp. z o.o. opinie Witam jestem zainteresowany kupnem mieszkania od wspomnianego w temacie...
~Gdynianin
6

dodano: 19 grudnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry