Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
multi dom wejherowo nowy temat szukam opinii o developerze multi dom który buduje osiedle w Bolszewie.Czy...
rowerzysta25
9

ostatnia odp. 4 minuty temu

dodano: 13 marca 2012

CHMARA Deweloper nowy temat Witam Kolejne osiedle, kolejny deweloper oferujacy nieruchomosci w...
~123
1522

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 7 czerwca 2012

Doradca finansowy od chmary nowy temat Witam, czy ktoś korzystał z doradcy finansowego proponowanego przez Chmara...
~Oliwia
1

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 25 maja 2017

deweloper Ribet - prosze o opinie nowy temat Witam, zastanawiam się nad kupnem domu w okolicy Różyn. Czy mieliście już...
~Mariusz
14

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 4 stycznia 2017

Ktos korzystal z MDM W Gdansku ? nowy temat Witam. Chcialam zapytac czy sa tu oaobt ktore korzystaly z programu MDM W...
~Gosc
0

ostatnia odp. 12 dni temu

dodano: 16 maja 2017

Nowy etap osiedla Młody Straszyn nowy temat Widziałam budynki , które powstają przy Starogardzkiej i wyczytałam ze to...
~Weronika
21

ostatnia odp. 15 dni temu

dodano: 4 listopada 2016

dom czy mieszkanie??? nowy temat zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy...
gosia1234
165

ostatnia odp. 21 dni temu

dodano: 23 maja 2007

Alians Deweloper Kartuzy - ktoś zna? nowy temat Poszukuję opinii na temat tego dewelopera. W internecie nie ma praktycznie...
Gajaa
77

ostatnia odp. 24 dni temu

dodano: 16 kwietnia 2012

mieszkania Mat Bud Rumia,ul. Dąbrowskiego nowy temat Możliwość negocjacji-ile mogą zejść z ceny? cena wyjściowa 5500zł/m2 może...
~zainteresowana
413

ostatnia odp. 26 dni temu

dodano: 10 maja 2010

Jaworowe Wzgórze ktoś mieszka/buduje się?? nowy temat chciałabym uzyskać info jak tam się mieszka :)
kaczucha_
25

ostatnia odp. 30 dni temu

dodano: 10 lipca 2013

Gdzie kupić mieszkanie?? nowy temat Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które...
Jolunia88
15

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 31 lipca 2016

Osiedle Maciejka - proszę o opinie. nowy temat Czy ktoś posiada jakieś o opinie dotyczące tej inwestycji oraz dewelopera...
~XXX
42

dodano: 13 marca 2016

Zielone Patio? nowy temat Poważnie rozważam zakup w inwestycji Zielone Patio dewelopera Mach. Bardzo...
~KR
26

dodano: 19 października 2014

Mat Bud Rumia Owsiana Witam mam pytanie odnośnie inwestycji na ul. Owsianej w Rumi koło CH Auchan...
~AH
3

dodano: 22 stycznia 2017

Mieszkania w trójmieście Napisz jakie mieszkanie masz na sprzedaż...
~Paulina
2

dodano: 13 kwietnia 2017

HOSSA WISZĄCE OGRODY -NEGOCJACJE CEN Witam, Jestem zainteresowany zakupem mieszkania na Wiszących Ogrodach. Czy...
~Artur
0

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 13 kwietnia 2017

Czy mieszkania Sierra Park mają MDM? Cześć wszystkim, mam pytanie: czy kojarzycie mieszkania Sierra Park w...
~kasia33
7

dodano: 14 marca 2016

Nowa letnica Gdańsk Robyg niedlugo zacznie budować Nowa letnice i mam pytanie,czy polecacie tam...
~Jacek
13

dodano: 28 lutego 2017

ALTORIA/ Bernardowo Gdynia Witam, zastanawiam sie na kupnem mieszkania na tych osiedlach. Bardzo prosze...
~izaizaizaiza
1

dodano: 11 marca 2017

Eko-Bud Saturna Banino - proszę o opinie Witam, drodzy potrzebuję Waszej opinii na temat nowej inwestycji...
~młody
104

dodano: 8 kwietnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry