Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gdzie kupić mieszkanie?? Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które...
Jolunia88
30

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 31 lipca 2016

Czy ktoś zna firmę verte invest? Chodzi mi o jakość i współpracę?
ROBERT_S
2

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 19 października 2023

Mieszkanie pod wynajem Wejherowo- czy warto ? Witam, rozważam kupno kawalerki lub 2 pokoje w Rumi lub Wejherowie, w...
~atlas123
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 12 lutego 2024

W co inwestować w XXI wieku? Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym...
~Sebastian
23

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 30 kwietnia 2016

Rynek wynajmu Rumia, Wejherowo Pracuje i wynajmuję kawalerkę na Pomorzu od ubiegłego roku .Posiadam spory...
~Lavenda
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 4 lutego 2024

Invest Pel- proszę o jakieś opinie na temat tego dewelopera Witam, proszę o opinię na temat tego dewelopera, nic nie mogę znaleźć w...
~Wojtek
45

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 7 lipca 2011

Bloki 11 przy ulicy Żeglarzy - jak się mieszka? Chciałabym kupić tam mieszkanie. Wiem ,że są tam bloki z mieszkaniami...
~Jola
4

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 3 lipca 2014

oprogramowanie sklepu Witam, mamy na forum kogoś kto potrafi doradzić w takich sprawach jak wybór...
Arkadiusz3046
4

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 2 marca 2022

Budowa domu w bliskich okolicach trójmiasta Witam Was, Powaznie rozważam lub wręcz prawie podjąłem decyzje o budowie domu...
~Maciek
13

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 18 lipca 2017

dom: kupić od dewelopera czy samemu się budować? Tak się zastanawiam - jaka opcja lepsza? Dodam, że nie mamy działki więc...
~basiula
19

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 26 czerwca 2013

dom czy mieszkanie??? zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy...
gosia1234
410

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 23 maja 2007

Szczegółowa decyzja dot. warunków zabudowy Czy ktoś mógłby wskazać jak sprawdzić dokładne zapisy dot. WZ, gdy ma się np....
~anonim
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 17 stycznia 2024

Irysowa 12,14 Dzień dobry,będę wdzięczna za informację jak po latach wygląda sytuacja...
~Pytam
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 13 lipca 2023

Deweloperzy w Pucku Chciałbym się zorientować, czy w Pucku powstają jakieś ciekawe inwestycje?...
~Czarek
2

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 7 grudnia 2022

Najlepsze wyciszenie mieszkań - gdzie? Gdzie według Was mieszkania mają najlepsze wyciszenie? Gdzie jest dobra...
~Polek
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 9 stycznia 2024

Deweloper w Pucku Dzień dobry, planuje zakup mieszkania w Pucku i mam pytanie do Was. Czy ktoś...
~Piotr
4

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 13 grudnia 2022

Nowe mieszkania Trójmiasto Jak wygląda rynek nowych mieszkań w Trójmieście? Chciałabym zorientować się...
~Tarron
30

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 14 sierpnia 2016

alians deweloper Witam Czy ktoś słyszał lub miał bezpośrednią styczność z firmą Alians z...
~Marta
8

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 10 marca 2013

Kompleksowe zarządzanie nieruchomością Gdynia Polecicie kogoś kto zajmuje się w Gdyni kompleksowym zarządzaniem...
~AdaEEwar
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 15 grudnia 2023

Wirtualne biuro Witam, mam pytanie, otóż chce prowadzić sklep internetowy i nie mogę otworzyć...
nilo88
4

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 12 września 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry