Widok

JAKIŚ ŻART!

Umówiłem się na przegląd przed zakupowy auta oraz wymianę filtrów, a także oleju. Auto do serwisu przyjechało sprawne, a wyjechało ledwo co. Okazało się, że auto w ogóle nie ma mocy, dodatkowo nie wykryli jeszcze jednej usterki, którą można było ujawnić za pomocą podłączenia komputera. Dwa dni później pojawiłem się w serwisie. Pan kierownik serwisu nie ma sobie nic do zarzuceni. Powiedział, że nie ma możliwości popełnienia przez jego zespół błędu, a także że można sprawdzić ponownie samochód, ale za kolejną opłatą w postaci 250 zł. Podjechałem do mechanika znajdującego się obok tego WSPANIAŁEGO serwisu. Okazało się, że wielce specjaliści nie podłączyli przewodu podciśnienia prowadzącego do turbiny. NIE POLECAM TEGO SERWISU! 600 zł wyrzucone w błoto. Z takiej samej usługi mogłem skorzystać za połowę ceny w pobliskim warsztacie, która mogła zostać wykonana o niebo lepiej. Po wizycie w drugim warsztacie i poznaniu przyczyny niesprawnego pojazdu zadzwoniłem do kierownika serwisu, który oczywiście nie przyjmuje do wiadomości źle wykonanej usługi. BRAWO !!
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
jakość usług: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napisz do Uokik Gdynia i wspólnie wywalcz swoje pieniądze ! ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry