Widok

JS Budros

Mam pytanie do mieszkańców Jaśminowego Stoku. Interesuje mnie mieszkanie w JS 61. Może ktoś z Was tam mieszka. Pytanie jak się tam mieszka (mocne i słabe punkty). Jaki jest koszt utrzymania mieszkania, opłaty zimą (mieszkanie 65-70m2). Na co trzeba uważać? Czy kupując mieszkanie od samego początku są podzielniki ciepła (w nowych mieszkaniach na morenowym wzgórzu ponoć nie ma)Standard mieszkań, gwarancja ze strony Budrosu, czy mieszkania nie gubią ciepła, szczelność okien itp. Dziękuję za odpowiedzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tu mieszkam i polecam

dzielnica bardzo spokojna cisza fajne tereny do spacerów w strone kokoszek
sa osiedlowe sklepy wiec nie trzeba dygac do auchan

jeśli chodzi o sam koszt utrzymania czynsz mnie wynosi 400 zł za 60m
info o tym otrzymasz od pracowników Budrosu
od samego poczatku sa podzielniki ciepla

w domu jest bardzo cieplo nawet jak grzejniki sa zakrecone, jedyny minus to zbyt duza wilgoc i pocace się okna co niestety jest normą w blokach oddanych na jesieni gdyz mury nie zdarzyly wyschnąc

jednak widac zainteresowanie ze strony Budrosu tym tematem udostepnili mi pochlaniacz wilgoci

a jesli chodzi o ten plac przed blokiem to Budros chcial wybudowac tam trzeci blok ale ta ziemia ma ponoc kilku wlascicieli i nie mogli sie dogadac co do sprzedazy ziemi wiec poki co jest pusto
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za odp. No to już za kilka tygodni będziemy sąsiadami!!!
Te 400 zł suma opłat? Czy jest coś jeszcze o czym powinienem wiedzieć.
Aha może tez orientujesz się jaki jest koszt utrzymania miejsca postojowego w hali i która halę możesz polecić. Wiem że w tej u góry już brak miejsc. Więc zostaje dolna. A tu niepokoi mnie ten spad w dół. Nie wiem czy np nie zaleje tej hali podczas silnych opadów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
400 wychodzi łącznie akurat za moje mieszkanie (60m), większe bedzie automatycznie drozsze
utrzymanie miejsca postojowego 15zł miesiecznie dodane do czynszu
ja mam miejsce u góry, tam sa okna wiec w ciagu dnia jest normalne dzienne swiatlo mimo ze nie ma spadu teraz i tak jest tam jedno wielkie jezioro przez snieg

no to witam sąsiadów :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam rowniez
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karczemki

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

do góry