JaTuTaTToo

Studia tatuaży

Gdynia, Słupecka 6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dariusz - opinia Poprostu petarda :) Tatoo wykonany w pełni profesjonalnie :) Daniel to...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 października 2022

Rewelacja wątek zamknięty Ogromny pozytyw! Pełen profesjonalizm, czysto, super ekipa. Warto polecić
~Ew
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 lutego 2019

Świetne miejsce wątek zamknięty Niedawno zrealizowałem tu swój pierwszy tatuaż. Profesjonalne podejście,...
~jac
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 marca 2018

Gorąco polecam wątek zamknięty Robiłem tu pierwszy tatuaż i jestem bardzo zadowolony.
~Dawid
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 września 2017

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Pelen profesjonalizm, mila atmosfera i podejscie. Wszystko super.
~Łysa Syla
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 lipca 2017

dziekuję Marceli -super tatuaz i przesympatyczna dziewczyna wątek zamknięty wróce do Marceli jeszcze raz.jestem zachwycona .tatuaż piękny- cover...
~Grace
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lipca 2017

Polecam :) wątek zamknięty W ciągu ostatniego roku zrobiłam w studiu dwa tatuaże. Jeden zrobiła mi...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 maja 2017

Marcela wątek zamknięty Świetne podejście - wszelki stres od razu mija:) Pełen profesjonalizm, miła...
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 października 2016

Cover wątek zamknięty Szukałam studia tatuażu, które zrobiłoby fajny cover starego wzoru. Trochę...
~Alka od kota
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 listopada 2015

Katja wątek zamknięty Witam. Chcialam podzielic sie moim doswiadczeniem z wizyty u Katji....
~Katja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 listopada 2015

Są dobrzy:) wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, świetny kontakt i klimat w studiu no i tatuaż znowu...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 września 2015

ola wątek zamknięty Super mega profeska na całej lini polecam mnie tatuowała Katja polecam .
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2015

Polecam wątek zamknięty Niedawno robiłam swój pierwszy tatuaż,jestem bardzo zadowolona . Nie mam...
~Aldona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 czerwca 2015

BARDZO POLECAM wątek zamknięty Dzis robiłem u nich mój pierwszy tatuaż. Tatuowała mnie Katia. Efekt końcowy...
~Grzesiek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 maja 2015

Sowa daje radę ! wątek zamknięty W studiu panuje mega luźna i sympatyczna atmosfera. Nie ma czasu na stres :)...
~Anka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 marca 2015

Ola - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim, którzy cenią sobie profesjonalne podejście i mega fana...
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 marca 2015

Mega są! wątek zamknięty dziaram się u nich od 2 lat i wg mnie najlepsze studio w Polsce!
~Wera
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 września 2014

Szybko, miło, czysciutko i przy dobrej muzyce :) wątek zamknięty Tatuaż wykonany u Katji, pełna profeska i super talent.
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 maja 2014

tatu wątek zamknięty polecam studio!polecam KATJE profesjonalne podejscie!!!
~MATI
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 marca 2014

Najlepsi! wątek zamknięty O studiu dowiedziałam się z internetu. Nie byłam pewna czego sie spodziewać,...
~yaa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
71

postów

70

wątków

do góry