Widok

...Jak do Was nie wracać!

...znowu Gosia odwiedziła Wasz gabinet,tym razem już w odsłonie nowej szaty...przePięknie,sam wystroj wprowadził mnie w super klimat...Tym razem zajeła się mną przemiła P. Justynka.Potrzebowałam relaxu po długiej chorobie i otrzymałam wszystko na co liczyłam...spokoj duszy,relax ciała no i efekt w odbiciu lustra...Raczki P. Justynki a raczej kapłanki masażu przeniosły mnie na moment w czasy Kleopatry...Wizyta w Waszym gabinecie jest dla mnie rekompensata a zarazem odskocznia od rzeczywistości...Myślę, że nie zdradzę Was ...bo odwiedziłam kilka gabinetów ale...do Was chce sie wracać...Powiem tak bo robi się zbyt słodko hihi...DZIEWCZYNY! jesteście boskie, i praca jaką wykonujecie nie jednej kobiecie podniosła wartość...DZIĘKI ...Pozdrwawiam przemiły personel i do nastepnego spotkania...Tak trzymajcie!
Moja ocena
OTC Uroda Medi Spa kategoria: Medycyna estetyczna
obsługa: 6
 
oferta: 5
 
wyposażenie: 6
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Muszę potwierdzić Pani opinię :) Dłonie Pani Justyny to MAGIA w czystej postaci ! Bywałam u wielu kosmetyczek ale takich doznań nie dostąpiłam nigdzie. Pani Justyna to "Czarodziejka" W każdym calu PROFESIONALISTKA ! Serdecznie pozdrawiam :)
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry