Widok

Jak można trenować w spokoju w naszej gminie?

Szemud Temat dostępny też na forum:
udostepniam sytuacje opisaną przez mojego trenera na zajęciach boksu tajskiego, miłej lektury

Pisze to na naszej stronie ,ponieważ sytuacja dotyczy naszego klubu i chce żeby jak najwięcej ludzi z gminy Szemud dowiedziała się o tym co się dzieje w hali widowiskowo - sportowej w Szemudzie.Wczoraj miały się odbyć zajęcia na sali fitness , niestety sala była zajęta przez Panów grających w karty i Pana dyrektora N .Ja i moi uczniowie chcieliśmy się przebrać w szatni niestety w szatni odbywała się impreza pijacka .Panowie ok 6 osób stali w szatni i pili wódkę z plastikowych kubeczków a jeden z nich trzymał butelkę wódki 0,7 i im polewał.Po mojej interwencji doszło do wymiany zdań , zostały użyte przez Panów niecenzuralne słowa i o mały włos nie doszło by do bójki. Z sali fitness gdzie ,,sportowcy" grali w karty unosił się fetor alkoholu a pod stolikami stały puszki z piwem i plastikowe kubeczki.Nam jest zabierana sala a Panowie ,,karciarze'' ciężko trenują na naszej sali.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
W czym problem spożywanie alkoholu w miejscu publicznym bez wymaganego pozwolenia jest karalne. Jeden telefon i tyle-wiadomo gdzie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę o całym zajściu pilnie poinformować pisemnie P.Wójta jako oficjalną skargę .Rozpisywanie się na forum nic nie pomoże i nie będą wyciągnięte konsekwencje od osób odpowiedzialnych za zaistniałą sytuację.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Ubranka dla bezdomnych zwierząt w Animals Bojano (18 odpowiedzi)

Witajcie Kochani! Czy wiecie, że nasze czworonożne przyjaciółki i przyjaciele ze schroniska w...

Różaniec o pokój na świecie (5 odpowiedzi)

Dziś o 16:00 tj.16.02 kontynenty połączą się w modlitwie o pokój na świecie i ustanie przemocy,...

Zbiorniki retencyjne (7 odpowiedzi)

Dlaczego dwa zbiorniki retencyjne przy rondzie ul. Warszawskiej i Gryfa są nieczynne? Wszędzie...

do góry