Widok

Jak pozbyć się brzucha po ciązy

Myślałam,że dość szybko sobie z tym poradzę ale jednak nie. Brzuszek jak jest większy tak jest. Jest taki hmm... flakowaty. Nie jestem gruba ale mam tłuszczyk zdecydowanie nie tam gdzie trzeba :P Dziewczyny jak odzyskać dobrą formę, pozbyć się tego paskudnego brzucha bo sama nie dam już chyba rady ( jestem na diecie i staram sie ruszać).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na brzuch i tluszczyk najlepsze jest bieganie, orbitrek, zajecia fitness. zalezy co kto lubi :) ale musi byc intensywnieszy ruch. no i dieta. w 2 tygodnie nie zgubisz brzucha ;) ale najwazniejsza jest konsekwencja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popieram w stu procentach, ale do tych aktywności potrzeba dobrych butów. A najlepsze buty są na stronie: http://sklep-air-max.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pierwsza i najważniejsza rzecz to dieta. Powiem Ci, ze mi bardzo dużo dało to,że zrezygnowałam z napojów słodzonych i zaczęłam pić samą wodę i tylko wodę. Tak poza tym to czy zastanawiałaś się nad jakimś zabiegiem? Nie piszę tutja o żadnej operacji ani niczym w tym stylu bo sama jestem przeciwna takim agresywnym zabiegom ale są inne, ktore dają lepsze efekty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"jestem na diecie i staram sie ruszać"

Ile kcal zjadasz dziennie?
JEŚLI nie potrafisz odpowiedzieć na to pytanie z marszu - nie jesteś na żadnej diecie.
Jak chcesz schudnąć - to zacznij dietę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dietę mam, piję dużo wody ale same rozumiecie, nie pomaga to w takim stopniu w jakim bym chciała, skóra jest jednak trochę brzydka.
Kalorii zjadam tyle ile sobie wyliczyłam ile powinnam zjadać przy mojej aktywności fizycznej albo nawet mniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No dobrze, to teraz jeszcze: czy waga Ci spada z tygodnia na tydzień?

Kalkulatory w necie nie zawsze się sprawdzają i trzeba przetestować na sobie. Tak np. było w moim przypadku, jeśli waga stoi Ci w miejscu to albo obniż kalorie np. o 200 na początek, albo dorzuć jakieś ćwiczenia.
Przy czym ćwiczenia są lepsze siłowe - nie jakieś sr*rdrio.
Przeczytaj: http://www.fiteligent.pl/fitstart/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No spadła mi sporo tusza ale brzuch nadal jest gruby I w tym jest najwiekszy problem.Dzieki za info Poczytam sobie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to zastanów się nad endermologią. Sama aktualnie na to chodzę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na czym to polega? I jak efekty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Efekty są chociaz nie nastawiaj sie na to,że będą już po 1 zabiegu. Trzeba na nie trochę poczekać. Za to są lepsze niż sama dieta plus ćwiczenia. Jest to zabieg za pomocą takiego specjalnego urządzenia, którym jeżdżą Ci po pupie oraz udach czyli rejonach, które chciałabyś odchudzić.Trwa to różnie. Ok 30-50 minut ( tyle na ile rejonów się decydujesz). Chodzę do clinica cosmetologica na Skłodowskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ok dzięki za informacje. Patrzę sobie,że mają tam darmowe konsultacje tak wieć się zorientuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja ja Ci polecam karboksyterapie! Jestem 4 miesiące po porodzie i brzuch jest praktycznie jak przed ciążą. Skóra sie super ujędrniła. Ja nie miałam tłuszczyku jako takiego. W tym momencie przez karmienie piersią schudłam do wagi sprzed ciąży tylko mi przeszkadzała obwisła skóra na brzuchu. Zabieg do przyjemnych nie należy, ale trwa kilka minut i masz dużo szybsze efekty niż przy endermologii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chodziłam do Medidermu w Gdyni. Tam łączą endermologię z karboksyterapią. U mnie zadziałało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, a ja pozbyłam się brzucha, dokładnie 8cm w obwodzie po jednym zabiegu Kriolipolizy.
Zabieg trwał 70 minut , nie jest tani bo koszt to 500zł za przyłożenie 1 głowicy (dwie 800) ale w ciągu 1,5 miesiąca z rozmiaru 40 zeszłam na 36 bez żadnego wysiłku, diety czy siłowni. Wcześniej próbowałam endermologii (10 zabiegów po 100 zł ) efekt? praktycznie żaden może ciut mniej celulitu na nogach a tłuszcz jak był tak został. Jestem mega zadowolona , teraz chce zrobić jeszcze uda wewnętrzne i boczki.
zabieg robiłam w Gdańsku w Jacques Andre.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wylicz sobie dzienne zapotrzebowanie kaloryczne i jedz 200 kalorii dziennie mniej. Samo spadnie i nawet nie poczujesz kiedy. Liczy się tak http://odchudzamy.net.pl/ile-kalorii-na-diecie/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No więc. Troch czasu już mineło. Prawie miesiąc. Postanowiłam się zapisać na Skłodowską. Nie wykupiłam sobie różnych zbaiegów bo trochę nie było mi po drodze cenowo ale jestem w trakcie zabiegu endermologii . Mam 2 zabiegi w ciągu tygodnia.Efekt już widzę i jest bardzo fajny. Obwód brzucha regularnie sobie mierzę i zmniejsza się.Sam zabieg był mega nieprzyjemny za pierwszym razem ale wtedy podzialało trochę stresu . Teraz już się przyzwyczaiłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a testowałaś może kriolipolize ? ja się właśnie chce wybrać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie. Jak na razie jedynie endermologia. Zobacze jak bedzie po zabiegu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i jak tam? Jest jakiś efekt?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak. Na pozcatku nie widziałam ale to ponoć norma z tego co dziewczyny piszą. Teraz jednak róznica jest spora. Ciało traci na objętości,ze tak to ujmę, spodnie są o wiele luźniejsze. Widzę również,że celluilt się zmniejsza. Łaczę to oczywiście z delikatną dietą. No i staram się ćwiczyć. Przede mną jeszcze połowa zabiegów. Trochę mi się już nie chce chodzić bo jednak wymaga to regularnosci ale czego się nie robi dla urody.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słyszałam dobre opinie o hula-hop ze specjalnymi wypustkami, można je kupić na allegro. Podobno na początku stosowanie jest trochę bolesne, ale efekty są.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, niestety mi po ciąży tez zostało kilka dodatkowych kilogramów. Figura się zmieniła, skóra przestała być tak spężysta jak wcześniej, a na poprawę tego faktu niestety nie miałam ani siły ani czasu. Diety cud nie pomagały, suplementy też nie. Dodatkowo mąż zaczął mi wytykać mankamenty niby w żartach ale wiadomo, nie było to super przyjemne. Zaczęłam przeszukiwać internet w szukaniu czegoś co mi pomoże i mój wybór padł na Biphasic Slim. Zamówiłam od Dominiki (kom.732 845 431) z ogłaszamy24, i zaczęłam kuracje. Jedynym moim wyrzeczeniem było porzucenie słodyczy i wieczorne podjadanie. Uczucie głodu strasznie osłabło, natomiast waga leciała w dół, ostatecznie 12 kg bez żadnego efektu jojo itd. Więc jak macie podobny problem to serdecznie polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Moda plus size (8 odpowiedzi)

Słyszałam o fajnym sklepie plus size na fejsie...

ziaja-dla kobiet-co polecacie? (14 odpowiedzi)

nie mam zbytnio doświadczenia z kosmetykami tejże firmy-ale slyszałam wiele pozytywnych opinii,...

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

do góry