Widok

Jak przekonać męża do powrotu?

Miesiąc temu zostawił mnie mąż wyprowadził się bez uprzedzenia kiedy byłam w pracy. Na początku twierdził że chce odpocząć teraz mówi że już nie wróci. Unika kontaktu ze mną, nie chce się spotkać, dlaczego? Od jego byłej kochanki wiem że zradzał mnie od lat. Zdradzał jeśli tak można to nazwać również kochankę. Ostatnio kiedy z nim rozmawiałam prosząc, no może żądając aby dołożył się do rachunków obraził mnie. Jednak następnego dnia napisał dwukrotnie że przeprasza. Nie wiem co się dzieje, wiem że jest draniem i kłamcą a mimo to jestem gotowa mu pomóc i dalej z nim być. Proszę niech ktoś mi powie co robić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 13
Dlaczego chcesz z nim nadal być?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po prostu go kocham choć wiem że to dziwne. Tęsknie za nim mimo tego że tak naprawdę widywałam go tylko w weekendy bo w tygodniu miał wiele "Pań" do obrobienia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
I godzisz się na takie życie? Odpowiada Ci bycie jedną z wielu? Bo Twój mąż chce mieć harem? Akceptujesz to? Tak, to rzeczywiście trudne do zrozumienia...
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie chce żeby tak było ale liczę na to że może wróci i się zmieni. Dziwi mnie strasznie to że on nie chce się ze mną spotkać, boi się? Nie składa pozwu o rozwód jednak przesłał mi klucze do domu pocztą. łudzę się że w jakiś pokrętny sposób mnie szanuje nie jest w 100% pewien swojej decyzji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Brak słów :) Tak to już jest jak ktoś myśli sercem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
" Facet myśli, że kobieta po ślubie się nie zmieni... a.. zmienia się.
Kobieta myśli, że facet po ślubie się zmieni... a... nie zmienia się"

Bardzo Ci współczuję Opuszczona, ale moim zdaniem naiwnością byłoby sądzić, że wróci, a jeszcze większą, (o ile wróci) że nie będzie Cię zdradzał. Miłość ponoć ślepa jest, więc w pewnym sensie Cię rozumiem, ale pomyśl, czy warto marnować życie czekając na kogoś kto pewnie już od dawna Cię nie kocha?
Gdzieś po drodze, w tym "budowaniu" swojego życia pogubiliście się...
Nie jest moją intencją urazić Cię, ale... dziewczyno...jak można się tak nie szanować...:(
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
A kiedy w końcu pomyślisz o sobie? Jesteś wolna, ciesz się.
Czy to co opisujesz to miłość? Czy Ty czujesz się kochana?
Czy nie kieruje Tobą strach lub obawa przed nieznanym?
Dziewczyno, daj sobie szansę na lepsze życie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie - ja też myślę, że to nie miłość, tylko przyzwyczajenie i strach przed samotnością.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Myślę że to miłość, bo gdyby tak nie było to chyba gdyby tak nie było to bym wykorzystała wszystko co wiem i go zniszczyła a tak nie chce tego robić. Może to śmieszne ale wydaje mi się że on jest chory i trzeba mu pomóc. Nadal nie mogę uwierzyć w to co usłyszałam ja znałam innego człowieka wrażliwego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A strach też jest ogromny. Ja nie znam innego życia, byliśmy z sobą całe dorosłe życie. do wszystkiego co mamy dochodziliśmy razem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam podobnie małżonka , pierw założyła sprawę rozwodowa ,później sie wyprowadziła .
wszystko pod pretekstem ze "nie chce już być ,mieszkać z tobą " i " znajdź sobie inna bo ja to ........ nie chce mieć cie nawet w d.... "

daj sobie czas , znajdź zajęcie które zaabsorbuje uwagę , po jakim czasie i jeszcze trochę oswoisz sie z rzeczywistością .
do czasu kiedy nie nastapi rozwod musisz sie pogodzic z tym ze wracasz do pustego domu ,nikt nie czeka i nie przyjdzie ,a w nocy nie ma sie do kogo przytulic
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
W dzisiejszych czasach zdrada ludziom przychodzi bardzo szybko. Są rzeczy , o które trzeba walczyć do końca , ale i takie które powinno się odpuścić. Im szybciej to zrozumiesz tym lepiej dla Ciebie , jaki jest sens walczyć o taki związek ? Zakładając , że nawet do Ciebie wróci , będziesz umiała nadal z nim być ? Nigdy już nie będziesz pewna , czy znów Cię nie zdradza , a historia niestety lubi się powtarzać... Banalne co powiem , ale czas naprawdę leczy rany ...Nie walcz o kogoś , kto nie szanuje ani Ciebie ani Twoich uczuć ..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ruda, nie będę się powtarzać, dodam tylko, że zgadzam się z Tobą w 100 %-ach :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dla mnie to oczywiste , że tu już nie ma co ratować , skoro trwa to od kilku lat .. przykre , ale takie jest życie. Trzeba stanąć na nogi , zrozumieć że czasem coś się kończy i spróbować na nowo być szczęśliwą :) Zajmie to trochę czasu , ale jest możliwe jak najbardziej :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Gdyby mój Ukochany Mąż postąpił w taki deseń to wymieniłabym zamek w drzwiach i kartę sim w telefonie. Odpocząć można w wannie albo napier...jąc drewno do kominka piłą motorową...
Pomóc można sobie lub komuś kto chce pomocy jasno określając CZEGO od nas oczekuje.
Kochaj go nadal... w myslach, we wspomnieniach, idealizuj, pójdz na kawę i pokiwaj głową ze zrozumieniem nad jego historią ha ha ha
Na co komu "przechodzona szmata" (???)
Potem taki dziad, jeden z drugim, na stare lata placze nad swoim zyciem, ktorego w ogole nie mial.

ps

masz niesamowite szczęście, że menda sama się zawinęła z Twojego życia
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już to słyszałam że zrobił mi straszny prezent tym odejściem. Jednak ja nadal niestety myślę głównie sercem :(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
Przejdzie Ci. Tego możesz być pewna. Potrzeba na to czasu, ale kiedyś powiesz, że dobrze się stało. Spróbuj ułożyć sobie na nowo życie, może spotkasz kogoś, kto będzie Ciebie wart, bo Twój mąż na pewno na Ciebie nie zasługuje.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
czas... daj go sobie
czekaj... na powrót lub na moment, w którym Twoje serce odbierze sygnały nadawane przez skopane "cztery litery"...
WTEDY do gry wchodzi mózg

Powodzenia
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
< Odpocząć można w wannie albo napier...jąc drewno do kominka piłą motorową...

:))))))))))))))))
się uśmiałam... muszę to kiedyś wypróbować,
a w szczególności z tą piłą:))))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mikro , teraz ja zgadzam się w 100 % -ach . Serce zmądrzeje , zrozumie , wspomnienia trochę się zatrą , każdego dnia będzie bolało mniej i pewnego dnia autorka będzie mogła powiedzieć sobie : Jestem wolna :) I zrozumie , że tak naprawdę to że odszedł to najlepsze , co mogło się stać :) I nawet jest szansa , że zostaną dobrymi kumplami ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Opuszczona, musisz zdać sobie sprawę z tego, że on nie ma szacunku dla siebie, ani tym bardziej do Ciebie...
Pokazał Ci ile jest wart.
Kiedy trzeba, wypłacz się, a najlepiej rozwijaj zainteresowania, zajmij się pracą, znajomymi, rodziną:-) staraj się nie zawracać sobie nim głowy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Opuszczona - naprawdę ciesz się, że on Ciebie zostawił, jak już wyżej napisano. Ja naprawdę rozumiem, że czasami z różnych przyczyn tkwimy w toksycznych związkach, ale być z facetem, który zdradza Cię na prawo i lewo.... Jak rozumiem na legalu, bo o wszystkim wiedziałaś i na wszystko się godziłaś.
Możesz być wdzięczna jemu i losowi, że nie musisz znaleźć w sobie siły, aby go zostawić, musisz znaleźć tylko siłę, aby nie chcieć jego powrotu i nauczyć się żyć bez niego. Najtrudniejszy dla Ciebie krok, zrobił on.
Ciesz się z tego. Chyba nie będzie to takie trudne. Pomyśl o tych wszystkich kobietach, z którymi Cię zdradzał, o upokorzeniu jakie Tobie przez to fundował. Myślę, że nie warto dać się poniżać. Czasami naprawdę lepiej być samemu...
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
...aż los się do Ciebie uśmiechnie i poznasz kogoś lepszego od tego, który nie traktował Cię tak, jak na to zasługujesz...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedna myśl jeszcze mi się nasunęła... Nie mam zamiaru obrazić autorki wątku, ale nie potrafię tego zrozumieć. Jak można dać się tak upokarzać, co więcej, nie tylko dawać, ale samemu to robić....
Zdradzał Cię z wieloma kobietami (gdyby to jeszcze przytrafił się jeden romans), on Ciebie zostawił, on nie chce wrócić, a Ty go prosisz.....
Czasami mam wrażenie, że niektóre (jak i niektórzy) sami się proszą o to co mają....
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Majka ma rację - znajdź siłę i powiedz sobie, że już dość upokarzania i cierpienia. Nie napisałaś, ile masz lat, ale w jakim wieku byś nie była - masz prawo do szczęścia i powinnaś go poszukać. Dla siebie samej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taka zależność między kobietą a mężczyzną rodzi się zazwyczaj gdy oboje są ze sobą od wczesnych lat i nie wyszumieli się dostatecznie.
Piękne uczucie, wspólne wchodzenie w dorosłość wiąże, scala, ale jak widać nie na zawsze. Ludzie się zmieniają, dojrzewają, w praktyce często jedno z nich zaczyna "dominować" nad drugim w różny sposób. A to narzucając mu swoją wolę, a to decydując co jest lepsze dla drugiej osoby, a to ograniczając wolność lub żądając wolności dla siebie. Do tego dochodzi całkowita kontrola partnera a nawet psychomanipulacja - jeżeli trafi się na osobnika wyjątkowo przebiegłego i egoistycznego. Czasami osobą manipulowaną jest kobieta a czasami mężczyzna, nie ma reguły.
W tym przypadku wychodzi, że trafiło na kobietę. Ona jest przekonana, że on jest chory i chce mu pomóc!
Jak dalece została zmanipulowana? Obawiam się, że bardzo.
Jeżeli nie znajdzie odpowiedniego wsparcia, delikatnego, powoli budującego jej wartość jako kobiety, jako człowieka zasługującego na godne traktowanie, może sobie nie poradzić. Mocno trzymam kciuki aby ktoś jej pomógł.

Opuszczona - sercem się nie myśli, sercem możesz się jedynie kierować, a w głowie wiesz, że to nierozsądne :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pontianac, mądre słowa. Bardzo.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
@pontianac:

W pierwotnym zamyśle zamierzałem Twe słowa wydrukować i oprawić w ramkę.
Ale zmieniłem zamiar.
Trzeba je odlać w spiżu lub wykuć w granicie.
Na zawsze.
Dla wszystkich.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Heh, słowa może i mądre, ale czy przeczytanie ich, uchroni kogokolwiek przed popełnieniem takiego błędu? Pewnie nie. Zazwyczaj do człowieka dociera to wszystko za późno, dużo za późno. Często też, nie ma się siły ani odwagi, aby z tym walczyć...i tak się powoli przegrywa własne życie.
Opuszczona została postawiona przed faktem, ma szansę, ale jej nie widzi, bo nie widzi problemu.

Sadyl - dziękuję, ja nie jestem wymagająca, usatysfakcjonuje mnie, jak wydrukujesz i powiesisz je w ramce ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
nareszcie ktoś napisał konkretne rozwiązanie super randal ..
kobieto daj sobie spokój z takim MĘŻEM ha ha
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

staratata, puste gadanie. niech cie zostawi a bedziesz skomleć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powinnaś pójść na terapię, ale nie wiem, czy coś takiego można znaleźć bezpłatnie. To nie Twojemu małżonkowi trzeba pomagać, tylko Tobie. Sama chyba sobie nie poradzisz. Weszłaś w rolę ofiary i kompletnie nie umiesz żyć inaczej. Dopóki się nie zmienisz, każdy następny związek będzie taki sam. Jak nie terapia, to chociaż jakaś poradnikowa literatura, które pomoże Ci zrozumieć mechanizmy i podsunie rady. Może Katarzyny Miller: "Chcę być kochana tak jak chcę", albo "Kup kochance męża kwiaty".
Przykro mi, że jesteś oceniana i wpędzana w poczucie winy. Nie tędy droga.
lubię cyfry i litery
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Szanuj się, kobieto. To nie mężczyzna, ale emocjonalny podlotek. Do końca życia chcesz być takim szturchadlem?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przestań myśleć sercem, bo serce nie jest od myślenia.
Musisz sobie zdać sprawę, że nie masz już męża.
Najlepiej zamknij się sama w pokoju i powiedz to na głos.
To trudne, bo to co masz w głowie to miłe wspomnienia i wyobrażenie jego, jaki był kiedyś. Ale tej osoby już nie ma.

Tak się nie zachowuje ktoś, kto kocha. Chcesz się zestarzeć z człowiekiem, który Cię nie kocha ? Ile masz żyć jeszcze przed sobą, żeby tak łatwo oddawać to jedno, które masz, osobie, która nie jest tego warta. Jeżeli Ty się nie będziesz szanować, to z pewnością on Cię też nie będzie. Fundujesz sobie emocjonalny rollercoaster do końca życia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
>To trudne, bo to co masz w głowie to miłe wspomnienia i wyobrażenie jego, jaki był kiedyś. Ale tej osoby już nie ma.

Jest nawet bardzo prawdopodobne , że tej osoby nigdy nie było , tylko Opuszczona tego jeszcze nie widzi ..Ciężko jest machnąć ręką na to wszystko , tak jak my tej dziewczynie radzimy .. ale w tej sytuacji to naprawdę jest jedyne dobre wyjście .. Nie warto trzymać się kurczowo wspomnień , trzeba iść do przodu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kopnęła bym go w cztery litery:)...ale jeśli Ci na Nim zależy poczekaj aż atmosfera opadnie...i postaraj się z nim szczerze porozmawiać...powodzenia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
@iza , na co Twoim zdaniem Opuszczona ma czekać ? Aż mężulek łaskawie wróci , po to żeby za jakiś czas zrobi jej ponownie taki numer ? Ty byś czekała ? :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja już powiedziałam co o tym myślę...kto raz zdradził, będzie to robił nadal...takie jest Moje zdanie na ten temat:).Ona raczej bardzo go kocha i chce żeby wrócił. więc dlatego poradziłam jej by zaczekała chwilę, apotem wkroczyła do akcji...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prawdziwa miłość ;] - niestraszne żadne przeszkody
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
wdr Ty potrafisz wprowadzić w dobry humor :D)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wdr , prawdziwa miłość może i pokona wszystko .. pod warunkiem , że w ogóle istnieje :] Gdyby to była prawdziwa miłość , to autorka wątku nie zostałaby porzucona ...
k.a. a co Ty tak po cichu się skradasz i mnie straszysz ? :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ruda, a co to ja garbata jakaś żebym się skradała ?;D)) kawę robię - chcesz? ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
k.a. pewno , że chcę kawę :) kawę zawsze i w każdej ilości :) Nie garbata , ale tak po cichu siedziałaś tu , nawet nie wiedziałam , że jesteś z nami :) Aż dziwne , bo ani Ty ani ja do cichych nie należymy :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja bym nie wybaczyła...nie chodzi nawet o zdradę, ale zawód w jakiejś ważnej sprawie...ale Ja mam to już na szczęście za sobą:)...bolało jak cholera...dlatego wiem, co ONA musi czuć:(((SMUTEK...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ONA - tą którą opuściłaś ;P
Z takimi idiotami w opozycji Kaczyński może dalej w spokoju przeglądać atlasy kotów...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:)... miałam na myśli tą kobietę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też miałem na myśli tą kobietę po której cię tak bolało... :)
Z takimi idiotami w opozycji Kaczyński może dalej w spokoju przeglądać atlasy kotów...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o Ty:)...ja jestem HETERO...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trzeba było jej to od razu powiedzieć nie doszło by wtedy do takiej sytuacji , też byłbym smutny na jej miejscu
Z takimi idiotami w opozycji Kaczyński może dalej w spokoju przeglądać atlasy kotów...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
lubisz się przekomarzać, co? ja też:)...a co było z NIM nie tak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z kim ?
Z takimi idiotami w opozycji Kaczyński może dalej w spokoju przeglądać atlasy kotów...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z TYM TWOIM:)...ukochanym?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"byłbym smutny na jej miejscu" nie sugeruje że miałem ukochanego - bardzo naciągana nadinterpretacja
Z takimi idiotami w opozycji Kaczyński może dalej w spokoju przeglądać atlasy kotów...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
acha..., więc to jednak była ona:)...co się stało? puściła Cię kantem, czy Ci się znudziła?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
znudziła mi się - szpagatu nie umie zrobić ;P
Z takimi idiotami w opozycji Kaczyński może dalej w spokoju przeglądać atlasy kotów...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak myślałam...szczerze Ja też nie umiem, a faceta miałam SPOKO...:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i ....
Z takimi idiotami w opozycji Kaczyński może dalej w spokoju przeglądać atlasy kotów...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
and nothing...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie spełniłaś pokładanych w tobie nadziei ?
Z takimi idiotami w opozycji Kaczyński może dalej w spokoju przeglądać atlasy kotów...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wyczuwam nutkę empatii dla byłego kolegi izy ;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
udało Ci się zgadnąć...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Du underbart , jag skulle vilja kyssa dina fötter
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
nie martw się wszystko przed tobą.... szpagat, chyba że chcesz iść w ślady vilette - to cię parę rzeczy w życiu ominie ;P
Z takimi idiotami w opozycji Kaczyński może dalej w spokoju przeglądać atlasy kotów...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Facet jak raz zdradzi zawsze bedzie to robil. Ludzie nie zmieniaja sie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli ktoś nie zdradza ,aż pewnego razu zdradzi to już to jest dowodem że ludzie się zmieniają... czyli bełkot.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tzn ze ma w naturze to ze zdradzi. Zawsze musi byc ta pierwsza zdrada, Jedni zdradza szybko a drudzy po wielu latach malzenstwa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Zawsze musi byc ta pierwsza zdrada"
U Ciebie już była?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze tak moze nie;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Brak zaprzeczenia,to jak potwierdzenie:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo to skomplikowane;) Bylam z kims ale ten zwiazek rozpadal sie i zaczelam spotykac sie z innym, aczkolwiek do seksu nie doszlo;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie martw się już zawsze będziesz to robiła. Ludzie się nie zmieniają ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No do bede, nie Twoj problem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kali odpowiadać na czyjś problem - dobrze, Kalemu odpowiadać źle ! ;P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niech rzuci kamieniem, ten kto bez winy.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
... odsuniesz się czy będziesz stać ? :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Będę stać, a trafisz? Czy podejść bliżej? :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
postaram się trafić na wszelki wypadek żeby było łatwiej wezmę większy kamień ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A na pewno uniesiesz? Wiesz, żebyś się nie przeforsował.....
To będzie strata dla społeczeństwa, jak taki moralny człowiek naderwie sobie kręgosłup ;]
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
fakt , w sumie mogłabyś mnie wyręczyć, tylko czy trafisz w siebie ;P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
> w sumie mogłabyś mnie wyręczyć
Więc jednak leniwiec ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Młoda, chętna - nie będę studzić młodzieńczego zapału. ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do tego szlachetny! Twoja żona musi być z Ciebie dumna :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ilona - jaki pożytek ma żona ze szlachetnego i leniwego męża? Podejrzewam, że niewielki ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak to? Moze szlachetnym gestem leniwie piescic jej stopy ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Heheh no może, ale z lenistwa pewnie na stopach pozostanie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No ale gdzieś pies musi być pogrzebany;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pieeees? A jaka rasa? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Łyżew ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
dokładnie tak---łyzwa na takiego pana!

(wiem-wyzeł:)p

pomoc nałogowemu zdradzaczowi i tchorzowi,który nie potrafi w oczy powiedziec ,ze sam nie wie czego chce

chcesz POMÓC jak sama napisałas-----to miłosc
czy jakies niuswiadomione role--samarytanki za cene swojego własnego szczescia i poczucia ,ze to o CIEBIE-ktos sie troszczy?
jak mozesz nauczyc kochac kogos
jesli sama siebie nie kochasz?

chory jest człowiek,który nie potrafi uczciwie powiedziec -nie kocham juz
sam nie wiem co chce,potrzebuje czegos innego albo szukam
przepraszam -odchodze!

pan jest pełnoletni -niech go kopniaki ucza--twarde zycie zrobi z pi..a faceta
dziecko sie uczy
dorosły facet niech sam odrabia lekcje

no i
moze własnie najlepsza bedzie dla niego--jak wypniesz t..
i pokazesz ze znasz swoja wartosc---moze własnie oczka sie otworza!

oni nie szanuja kobiet,które same sie nie sznuja
a w tym szacunku miesci sie tez godnosc
nianczyc mozna niepełnosprawnego na wozku
i to tez do minimum

pomagajac---utrwalasz w nim jego niedojrzałosc i stopujesz branie odpowiedzialnosci za czyny i stosunek(fizyczny tez) do innych
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
> chory jest człowiek,który nie potrafi uczciwie powiedziec -nie kocham juz
> sam nie wiem co chce,potrzebuje czegos innego albo szukam
> przepraszam -odchodze!

Albo mogę już stanąć do egzaminu państwowego na tłumacza z isztarowego na polski.. albo piszesz zrozumiale :)

I mądrze !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy jest sens reanimowac trupa????
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A rozdupcyć mu łysą czaszkę na połowę i kopnąć dziada w du.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Opuszczona
Czytam to forum i powiem ,że forumowicze maja rację.
Tchórz, seksoholik i świnia , po ch...ja Ci taki ( sorry)
Mam kobito 50 lat i trochę życie znam. Kazań Ci prawić nie będę ale........
Zapomnij o gadzie
Będzie bolało ale warto przeczekać
Czas goi rany
Pomyśl ,że ta łajza gzdzi sie z innymi babami a pózniej do Ciebie przychodzi-obrzydlistwo
Znajdz zajęcie
Spotykaj się z przyjaciółmi
Zrób coś dla siebie
Kochaj siebie, uwierz w siebie
Ale dziewczyny już Ci to wcześniej tu napisały
Amen
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie sklada pozwu o rozwod?
Bo strona ktora jest winna rozkladu malzenstwa nie moze decycowac bezkarnie o rozwodzie.
Moze sie mylę, ale za kilka lat jak on zlozy wniosek to bedzie po takim czasie oczyszczony. Nastapil trwaly rozklad pozycia, nie mieszkacie ze saba od lat, nie kochacie, nie ma seksu.
Teraz bys sie mogla starać o rozwod z jego winy i ewentualnie alimenty na siebie.
Ale moge sie mylić, jak bedziesz zainteresowana to sprawdzisz u prawnika.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z perspektywy lat żałuję że tak sie plaszczylam przed byłym jak odchodzil. Też sobie interpretowalam "znaki" na swoj sposób. Mialam nadzieję że bedzie dobrze, modlilam się. Jak ja plakalam on sie smial mi w twarz. Wiele mich kolezanek mialo podobnie.
Dzisiaj sie dziwimy sobie, strach przed samotnością mija, zaczynasz robić to na co byly nie pozwalal, poznajesz o wiele przystojniejszych facetow i fajniejszych:) itd. Tylko ciezko jest na nowo zaufac i otworzyc sie przed innymi po zranieniu.
Psychicznie ja i wszystkie moje samotne koleżanki po rozwodzie czujemy sie lepiej niz w czasie trwania związku. A ci (ktorzy odeszli) niestety maja gorzej, nie maja gdzie mieszkać, piją, zle wygladaja ale zaden nie chcial wróci, wola szukac kobiety idealnej.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ka, ja też mam takie znajome, które doskonale radzą sobie po rozwodzie, gdy wina leżała po stronie ex- męża.
To jest dowód na to, że kobieta może być szczęśliwa, będąc samotna i nie potrzebuje pociechy w kimś, z kim jest na siłę.
Szczerze podziwiam takie osoby, które po dość bolesnych przeżyciach potrafią cieszyć się życiem na nowo.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
sensowny post, lecz mniej romantyczny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opuszczona rozwiedź się z nim z jego winny zbieraj dowody smsy zdjęcia nie trać zycia na to g*wno bo nazwac tego czegoś męzyczna nie mogę nazwac początki nowego zycia nie sa łatwe ale potem bedziue tylko lepiej życze ci powodzenia i wytrwałosci
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To teraz ja ....
nie słuchaj tych pseudoterapeutów wszystkie te ich rady spowodują iż już razem nie będziecie , a przecież ty chcesz ?

Więc musisz z nim pogadać tak jak kobieta której zależy rozmawia z facetem , któremu nie zależy. Czyli zgadzasz się na kochankę , zdrady, wszystkie rodzaje seksu , w tym trójkąty i inne wielokąty, pranie , sprzątanie, zmywanie i latanie po mieszkaniu z korkiem ana...m w d...e.
Jak na to wszystko się zgodzisz jest pewna szansa że zostanie , ja przynajmniej na jego miejscu bym to ponownie przemyślał. ;]
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jaki fajny pomysl zwlaszcza ten korek ..... jestem za , ciekawe czy wroci.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Woder ostatnio czyniłeś mi przytyki odnośnie "jakości" moich wpisów.W związku z tym pozwolę sobie zapytać co do tej społeczności wnosi Twoja radosna twórczość, której próbkę mamy powyżej?

Swoją drogą skąd czerpiesz wiedzę o relacjach damsko męskich że dajesz takie błyskotliwe rady?
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
wdr juz kiedys chciał czesc niewiast ganiac po łace

a teraz widze posunał sie do dodatkowych utrudnien

w triatlonie kobiecym:(

owy korek to co?
bo nie kumac?

mniedzy zeby tez ??

ppp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>mniedzy zeby tez ??

zależy kto ma jakie odstępy ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> owy korek to co?

Taki smoczek do ciumkania, ino od d.. strony ;]
W Paryżu sobie taki postawili zamiast choinki :D

image
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
@cross
A więc spieszę tobie z odpowiedzią że moja radosna twórczość jest odtrutką na twoje merytoryczne inwektywy , którymi razem z ex-em tak bardzo lubicie się wymieniać. Co do "przytyków odnośnie jakości twoich wpisów" nie mogłem tobie robić takowych ponieważ w twoim przypadku o jakiejkolwiek jakości od jakiegoś czasu mowy być nie może co najwyżej o bylejakości, aczkolwiek widzę że wziąłeś to sobie do serca co ode mnie usłyszałeś i założyłeś własny wątek. Podziwiam że jednak się starasz , nie żebym uważał zadawanie pytań forumowiczom , na które jak twierdzisz masz wyrobioną opinię (a co za tym idzie sugerujesz że i tak masz w d*pie ich zdanie) - za górnolotny pomysł , ale w twoim przypadku to i tak wielki postęp.

P.S.
Stosuj się do własnych rad , którymi tak chętnie innych raczysz...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
"...o jakiejkolwiek jakości od jakiegoś czasu mowy być nie może co najwyżej o bylejakości.."

O bylejakości świadczy doskonale twój wpis o korkach analnych. Nie tylko zresztą ten jeden. Niesmaczny to w tym przypadku duże niedomówienie. Także i tym razem intelektem i poczuciem humoru nie udało Ci się zabłysnąć choć tak bardzo się starasz.

"...nie żebym uważał zadawanie pytań forumowiczom , na które jak twierdzisz masz wyrobioną opinię (a co za tym idzie sugerujesz że i tak masz w d*pie ich zdanie) - za górnolotny pomysł..."

To że mam na jakiś temat wyrobione zdanie nie znaczy że nie mogę się zapoznać z opiniami innych. Resztę sobie dopowiedziałeś. Jak zwykle coś ci się roi w przepełnionej fantazjami o analnych korkach główce.

"...aczkolwiek widzę że wziąłeś to sobie do serca co ode mnie usłyszałeś..."

Niczego nigdy od Ciebie nie usłyszałem. Mogłem jedynie przeczytać to co w pocie czoła tu produkujesz . Ale w tajemnicy Ci napiszę (tylko nie powtarzaj tego nikomu bo to tajemnica) że Twoją opinię na mój temat mam głęboko w...
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
"opinię na mój temat mam głęboko w..."

chłopcze , ty przy każdej opinii kogokolwiek na swój temat strasznie się spinasz , może personifikujesz te opinie ze zbyt dużymi przedmiotami albo zbyt głęboko próbujesz je tam wsadzić ?

P.S.
Jak ci przeszkadza to co piszę nie czytaj , ale ty studiujesz i analizujesz mój każdy wpis , zdanie, słowo - czy ty jeszcze wierzysz w to co wypisujesz ? :P
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chłopcy, spokój! ;)))
Po co te kłótnie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
rozumiem, ze przedwczesnie spakowalam walizki (???)
szykuje się ten nowy, ekscytujacy wątek "Cockfight" ???
Dajcie znac. Chętnie pokibicuję do ostatniej krwi...

ps
bambaryła na bambaryle i bambaryłą pogania :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
"...ale ty studiujesz i analizujesz mój każdy wpis , zdanie, słowo..."

Chyba się jednak mocno przeceniasz. Kolejny egocentryk?
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cross dajcie spokoj ... przy sobocie:)

wieje ,jakby miał sie kto powiesic,
a wy tu jeszcze ....

Wdr--a przesadziła,
jednak
któz jest bez winy, onegdaj i po dzis
niech rzuci kamieniem....

rycerzu:):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyno trochę godności, odpuść sobie takiego faceta on się nie zmieni!
na świecie jest wielu fajnych facetów, dla których będziesz najważniejsza a nie tylko jedną z wielu..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam się, nigdy niewiadomo kiedy się kogoś pozna, nawet w najmniej oczekiwanym momencie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

80-te urodziny babci (19 odpowiedzi)

Jaki prezent na 80-te urodziny dla babci? Czekoladki, kwiatki........... proszę o podpowiedzi.

Portale randkowe-opinia. (95 odpowiedzi)

Jakie jest Wasze zdanie, opinia o tego typu portalach, których ostatnio przybywa, jak grzybów po...

Feromony i ich działanie (7 odpowiedzi)

Słuchajcie a jakie jest tak naprawdę to całe działanie feromonów. Mianowicie jak jestem w...

do góry