Widok

Jak się mieszka na Oksywiu? (lotnisko, wojsko)

Dom i mieszkanie Temat dostępny też na forum:
Witam,
Planuje przeprowadzke na Oksywie, w sąsiedztwie wojska, na ul. Dickmana. Jak się tam mieszka? Moze ktos sie wypowie, czy takie sąsiedztwo nie jest uciążliwe? czy lotnisko wojskowe daje sie odczuć? Mam na mysli samoloty - czy duzo ich lata?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie mieszka się źle i jest dość spokojnie. Zależy, w którym dokładnie miejscu, bo jest jeden blok, w którym swego czasu mieszkało sporo patologii, ale to też się trochę zmieniło. Fajne tereny, blisko do plaży, super Osada Rybacka itp., komunikacja miejska regularnie jeździ i w miarę często. Wojsko w ogóle nie jest uciążliwe i pewnie nawet nie zauważysz, że są :) Natomiast lotnisko da się odczuć - zwłaszcza podczas ćwiczeń w okresie letnim (a właściwie od wiosny do wczesnej jesieni). Można się do tego przyzwyczaić. Gorzej jak lubisz spać przy otwartym oknie, ale z czasem nie będziesz na to zwracać uwagi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dziekuje za info, a jak ze szkołami (podstawowa, gimnazjum)?. Może jeszcze jakies opinie? Bedę wdzięczna za kazda informację
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podobno SP 33 przy Godebskiego jest dobra. Znam dzieci, które tam uczęszczały i nie słyszałam zarzutów.
Chętnie poznam za kilka miesięcy twoją opinię o nowym miejscu zamieszkania. Mam nadzieję, że będziesz zadowolona :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dam znać, jak sie mieszka :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkam tu od roku.Jest spokojnie ,ale zielone placyki brudne pełno tam różnych śmieci...brak też siłowni na powietrzu..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a jak dojście do morza ? faktycznie da się tam mieszkać blisko plaż ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Oksywie

Osiedle Gdyńskie - opinie i oceny (125 odpowiedzi)

Osiedle Gdyńskie powstaje na najwyższym, morenowym wzniesieniu Kępy Oksywskiej. Sąsiedztwo lasu...

klient - ocena (4 odpowiedzi)

Firma nie dotrzymuje terminów oddania budynków/mieszkań. W Gdyni port deco budynek miał być...

Czy bloki przy ul. Zeglarzy, Oksywie są teraz niebezpieczne? (7 odpowiedzi)

Słyszałem że przy blokach na ul. Żeglarzy, Oksywie zrobiła sie duża patologia. Naprawdę jest tam...

do góry