Widok

Jak uelastycznić brzuch po ciąży

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Drogie Mamuśki! Wpisujcie proszę wszystkie sprawdzone sposoby na ujędrnienie brzucha po ciąży. (które kosmetyki są najlepsze, jak masowac brzuch, jakie ćwiczenia polecacie, ewentualnie jaka dieta). Sprawdzone rady zawsze w cenie. Dzięki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam bo tez zainteresowana jestem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też jestem bardzo zainteresowana bo patrzeć na siebie nie mogę buuu
image

image

www.nikolaszymanska.pamietajmy.com.pl
córeczko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to i ja sie podłacze,,ale po 2 to chyba gorzej bedzie zjechac z brzucha :(
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, jeszcze jestem przed tym "etapem" ale od szczesliwych mam wiem że z kosmetykow to Mustela ta dla brzusków po porodzie jest super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedyny sposób to ćwiczenia i dieta- żadne kremy i masaże nie przywrócą jędrności aczkolwiek jako dodatek troszeczkę pomogą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popieram Karolinę w 100% ćwiczenia ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia:) do tego zbilansowana dieta nie głodówka, kremy jako wspomagacze, ja używałam oliwki i codziennie stosowałam masaż całego brzucha-super efekty:) Dajcie sobie czas to trochę potrwa mnie zajęło doprowadzenie brzucha do stanu przed ciążą prawie 8 miesięcy:) dużo ale warto było:)

Parę razy korzystałam z vacu well ale to polecam w późniejszym terminie tak ok pół roku po porodzie:)

Powodzenia
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wczoraj przeszukałam internet i znalazłam do ćwiczeń hula hop z kuleczkami masującymi. Czy to działa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hula hop ładnie kształtuje talię, ale czy pomoże uelastycznić brzuch? Na pewno każda aktywność fizyczna tego rejonu coś daje, jendak na cuda bym nie liczyła.
Na skórę nie ma jednej metody - to zależy również od genów, hormonów. Niektórym już nic nie pomoże, tylko plastyka. Innym ładnie się wciąga, nawet jeżeli miały wielkie brzuszysko w ciąży.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żel w czerwonym opakowaniu Eveline (bardzo rozgrzewa) + dieta i po 2 dziecku brzuch robi się ok. Wiem, że jeszcze trzebaby poćwiczyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to jestem wlasnie po pierwszej serii brzuszkow i skakance;) wkoncu sie zebralam w sobie;) powodzenia dziewczyny i sobie tez;)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy ten żel można stosować karmiąc piersia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam, pozwolilam sobie na wtracenie kilku slow:)
dziewczyny zeby uelsatycznic brzuch po ciazy potrzeba i diety i cwiczen i balsamow i masazu, a nie jak tutaj ktos sie wypoowiadal ze cw i diety, dieta pozwala na pozbycei sie tluszczu, cw na wzmocnienie oslabionych miesni a masaz z baslamami na sciagniecie sie zwiotczalej skory, jednak na to wszystko potrzeba czasu, sama macica musi sie obkurczyc co tez da efekt zmniejszenia w obwodzie brzucha, w razie pytan piszcie:)
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem czy można stosować karmiąc. On bardzo rozgrzewa i może szczypać w oczy jak potrzesz np. oko nie do końca umytą dłonią, więc ja bym nie stosowała karmiąc. Natomiast na diecie (z żelem ;-) ) schudłam przeszło 7 kg, ubyło mi 12 cm w talii i 7 cm w biodrach - to tak na zachętę. Jestem rok po porodzie, moja macica jak się obkurczyła ;-) to zostawiła mi brzuch jak z 5 m-ca ciąży, musiałam wziąć sprawy w własne ręce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A żel nazywa się (Eveline) Slim Extreme 3 D :-). Nie jest drogi (kilkanaście złoych a starczy na 2 m-ce codziennego smarowania).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nie stosowalam tych rozgrzewajacych balsamow bo karmilam, ale smaoralam zwyklym kreme ziaja, zielona oliwak czy cos w tym stylu, do tego masowalam brzuch, mnostwo cw , dieta taka jak kobieta karmiaca czyli jesc tak zeby dziecko mialo wszystko co najlepsze, czyli zero pieczywa pszennego ktor nic nie daj a tylko ma kalorie, zero slodyczy bo jak sie karmi powinno sie ograniczyc, zero smazonego itd, w 7 miesiecy schudlam 30 kg a brzuszek mam taki jak przed ciaza, zero zwiotczalej skory i ladnie miesnie
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja stosuje żel lipd-shock bielendy tez najpierw chłodzi później rozgrzewa stosuje go od 3 teygodni i zauwazyłam, że rozstępy zaczeły się spłycac niektóre są już równe z skóra brzucha kilka znikło.
Napewno najgorzej będzie z rozstepami na jak ja to mówie flaczku wiszącym:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to co jesc po ciąży?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to zalezy czy bedziesz karmiła czy nie
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tego wiszącego flaczka to raczej ciezko sie pozbyc i sprawic,zeby skóra była znów napięta i jędrna...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
justi30- zdaje sobie z tego sprawe, ale wiesz tyle co się pozbęde to się pozbęde a reszta zostanie nie przejmuje sie tym aż tak, choc nieukrywam , że chciałąbym aby jak najwiecej go weszło
a słuchajcie pasy sciągjące coś daja?
a niedługo będą rozmowy w toku o rozstępach.
Oglądałam zapowiedz jak babki boja się, że maż je zostawi bo rozstepy maja ... jakby faceci to takie ideały były...masakra;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pewnie ze dają.ja nosilam przez 3 miesiaca,a zaczelam jakies 4 tyg po porodzie.mysle,ze gdyby nie ten pas to mój zwis bylby dzis duuuuuuuzo wiekszy:P
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja włąsnie sobie taki zakupiłam i załzyłam:)
ale poważnie zastanawiam się czy mam go nosic cały dzien i całą noc?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no na nosilam caly dzien i przez jakis czas spalam tez w nim w nocy,nawet jak wychodzilam to go nie zdejmowalam.tak sie do niego przyzwyczailam,ze juz go potem wogole nie czulam,ze mam zalozony:D
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
justi30 jaki pas kupiłaś i gdzie je ewentualnie można dostać w Gdańsku? Mogę je założyć jeszcze teraz, jeśli od porodu minęło 7 miesięcy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja go nie kupilam.ja go dostalam od znajomej po trojce dzieci:)

Wiesz....mysle,ze 7 miesiecy to sporo czasu,ale sprobowac zawsze mozna:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oprocz pasa zapinanego na rzep mialam tez takie specjalne majtkopasy...kupione w normalnym sklepie z bielizną.niektore takie sklepy maja takie rzeczy.musisz popytac:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki wielkie będę próbować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Poszukiwania pracy. (65 odpowiedzi)

zapraszam do rejestracji na http://bezrobotnetrojmiasto.pl/ nie wiem jak Wy ale ja od...

Piesek interaktywny-warto? (15 odpowiedzi)

Synek sobie zażyczył od Mikołaja,ale nie wiem czy warto. Taki jak on chce kosztuje 150zł,czy jest...

czy ktos wyleczyl homeopatia cos wiecej niz katar i przeziebienie? (62 odpowiedzi)

np zapalenie ucha, problemy z drogami rodnymi, nerki, trzeci migdal? czy wierzylyscie w...

do góry