Widok

Jak usunąć wątek?

Hej, czy nie ma tu możliwości usunięcia stworzonego przez siebie wątku?!?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba nie masz na myśli wątku dotyczącego Energi? ;>
Sama nie usuniesz, możesz poprosić admina, ale nie tutaj, bo przeczyta za miesiąc albo dwa ;)
Napisz maila z uzasadnieniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A dlaczego akurat energa przyszła Ci na myśl? Nie,akurat chcialam o potrzebym kontakcie do właściciela firmy,bo już mi nie potrzebny...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko ten kojarzę ;)
Sama się w nim udzielałam wielokrotnie i uważam, że powinien zostać. Dobrze więc, że nie ten miałaś na myśli :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O! Energa łączy ludzi ;]]]]]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wymawiaj przy mnie tej nazwy bo pogryzę ;P. Dość mi krwi napsuli :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,
aby usunąć wątek proszę przesłać link do niego na adres forum@trojmiasto.pl wraz z informacją dlaczego ma zostać zablokowany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zablokowany nie znaczy usunięty...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Mikronezjo,
słowa te używane są w tym wypadku zamiennie ponieważ wątek przestaje być widoczny na forum.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj adminie311 ;)
W takim razie coś się zmieniło, bo kiedyś wątek zablokowany posiadał kłódeczkę, co oznaczało, że nie można było dodać nowych wpisów, ale można było go czytać. Czyli był widoczny.
A usunięty wątek, jak np. dotyczący pseudohodowli Puchate i gładkie znika bezpowrotnie i rzeczywiście nikt już do niego nie zajrzy (nadal nie rozumiem, dlaczego został usunięty).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest wątek zamknięty ;) Nie ma opcji dodawania opinii ale wcześniejsze nadal są widoczne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamknięty na kłódkę? ;>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie tak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Adminie,ale czy to jest ok,ze nie usunąć postu,ktorego samemu sie stworzyło?? Dodałam wątek,ale nastepnego dnia uznałam,ze niepotrzebnie i nie oczekuje na niego odpowiedzi...chcę go usunąć i powinnam (tak mi sie wydaje ) mieć do tego prawo jako powiedzmy "autor" :-) w jakim celu jest to wymyślone,by pisać maila i jeszcze to uzasadniać?! Rozumiem jak czyjś post mi sie nie podoba i chciałabym go usunąć itp.ale swój? Dlaczego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak samo jak opcja edytowania treści posta. Brak możliwości poprawienia błędów... (albo właśnie dopisania w jego tytule JUŻ NIEAKTUALNE) Cały czas mam na myśli oczywiscie własne wątki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

>Brak możliwości poprawienia błędów...

W tytułach to akurat błędy mogliby poprawiać admini ;)
Jak widzę "szkoła katolikikicka" czy "wybaczyłyżki" wiszące od długiego czasu, to nie rozumiem, dlaczego nikt tego nie poprawi? Prawa autorskie? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum O forum

jak usunąć własną opinię? (12 odpowiedzi)

jak usunąć własną opinię? nie wyrobiłam się w czasie z edycją i poszło "w afekcie", a nie...

do góry