Widok

Jaka firma zmienia gaz na miejski?

Chodzi o to, żeby było tanio a dobrze.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
A jaki masz w tej chwili? Jak zmienic? Najpierw szukasz firmy ktora zrobi projekt przylacza i cala dokumentacje,najwazniejsze czy masz gaz w granicy dzialki,jesli tak to super,jesli nie to trzeba starac sie o gaz wlasnie przez takie biuro projektowe bo oni wszystko zalatwiaja,wtedy wiem ze taki gaz kladzie gazownia.Natomiast we wlasnym zakresie robisz przylacze od granicy dzialki do domu ,oczywiscie projekt tez musi byc,nie wiem tylko czy szukasz wlasnego wykonawcy z uprawnieniami czy musi to byc tez ekipa z gazowni. W gazowni napewno ci odpowiedza na wszystkie pytania.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0
PHU Damian Grablowski 609235785 - nie wiem czy tanio ale na pewno dobrze. Polecam :)
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 5
dajcie już spokój z tym Grablowskim, zawsze jak jest temat o kanalizie albo gazie to pojawia się to nazwisko.
Ja osobiście go nie polecam.
Są inni, wpisać w google przyłącze gazowe lub na muratorze otworzyć białą listę. Na pewno nikt nie ma monopolu w naszej wsi.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 30
widocznie dobry fachowiec jeśli zawsze jako pierwszego go polecają,a po drugie ,po co Google jeśli jest takie forum.
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 4
Popieram Pan Damian to naprawdę solidna firma a że konkurencję to boli, cóż, zrozumiałe! Panu Damianowi nic nie można zarzucić!
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie jestem konkurencją a byłym klientem.
Temat nie jest o Grablowskim a o przyłączu wiec wracając do meritum sprawy, choć pytanie jest dziwnie skonstruowane. Zakładam, że się budujesz więc musisz zrobić jak poniżej:
- do gazowni wystąpić o warunki techniczne przyłącza
- z warunkami idziesz do projektanta przyłącza gazowego i on robi tobie projekt wraz z inst. wewnętrzną budynku
- z projektem idziesz do Starostwa w Wejherowie po pozwolenie na budowę
- po otrzymaniu pozwolenia, szukasz wykonawcy który zrobi ci przyłącze gazowe i ewentualnie instalacje wewnątrz budynku
- musisz mieć wpis do dziennika budowy od uprawnionego kierownika bud od inst. gazowych po wykonaniu robót
- załatwiasz kominiarza który sprawdza drożność komina i wentylacji
- z pozwoleniem,protokołem powykonawczym i kominiarskim idziesz do gazowni i podpisujesz umowę i wtedy w kilka dni przyjdą założyć gazomierz i napełnić instalacje.
żeby napełnić instalacje musisz mieć już podłączone odbiorniki gazu np kuchenkę, kocioł.
Jeśli o czymś zapomniałem, to na pewno Marek albo ktoś inny coś dopisze.
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapomniałem jeszcze napisać, że geodeta musi nanieść na mapę powykonawczą przebieg rury z gazem. Z mapką idziesz do gazowni podpisać umowę.
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłem klientem Damiana Grablowskiego i to on mi załatwiał wszelkie formalności, co bardzo mi ułatwiło zycie ponieważ codziennie pracujemy z żoną do późna i nie mamy czasu na chodzenie po urzędach i wyczekiwanie na papiery...
Dobrze miec kogoś kto załatwi sprawe fachowo i sprawnie.
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 1
ta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Różaniec o pokój na świecie (4 odpowiedzi)

Dziś o 16:00 tj.16.02 kontynenty połączą się w modlitwie o pokój na świecie i ustanie przemocy,...

Iglak Koleczkowo (11 odpowiedzi)

Czy Iglak otwarty jest w niedziele?

Centrum Samorządowe Szemud (64 odpowiedzi)

Szanowni Mieszkańcy, Czy wiecie coś o budowie Centrum Samorządowego Szemud ? Kolejna dość...

do góry