Widok

Jaką polecacie elektroniczną nianię?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam,
Planujemy zakup niani, nie mamy możliwości spania z dzieckiem w jednym pokoju. Czy macie jakieś sprawdzone?
Z góry dzięki za odp.
pozdrawiam,
gosia
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja niani nie polecą, ale na Jasieniu jest sklep z używanymi rzeczami. Mają tam nianie za 90zł a podobno taka w sklepie kosztuje około 350zł
Jak coś polecam ten sklep, bo można dużo taniej kupić
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasiu, a gdzie dokładnie na Jasieniu, wiesz może?
Dzieki
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie pamiętam ulicy, ale dziś będę tam bo to 2 min ode mnie. Spiszę Ci telefon, adres i zobaczę dokładnie jakie mają nianie.
Ulica obstawiam, że to Blizbora ( na przeciwko mięsnego ) a mięsny jako jedyny na Jasieniu jest ;)
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki serdeczne :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja polecam Philips Avent SCD468, sprawdza się w domku, Mała śpi już we własnym pokoju i nad jeziorkiem, gdzie zostawiałam ją w domku a ja na dworzu, nie ma przebić z innymi urządzeniami. Nie polecam Baby Ono - własnie one mają przebicia - ale to słyszałam od moich znajomych, kiedy szukałam niani. Niania kupiona na allegro - przynajmniej 50% taniej - niby z wystawy sklepowej:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki serdeczne :)
Ponieważ to będzie moje pierwsze dziecko, więc nie mam doświadczenia czy takie nianie sprawdzają sie w nocy przy niemowlaczkach? Mamy strasznie małą sypialnię i nie pomieścimy łóżeczka a do małego pokoju też nie mamy gdzie wstawić innego łóżka, stąd moje pytanie.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też polecam nianie Philipsa. Podejrzewam, że większość ich modeli jest OK, a na pewno te DECTowe. Ja mam model SCD499, wcześniej miałam chyba SCD479. Ta nowsza wersja jest moim zdaniem trochę mniej czuła niż poprzednia, ale i tak jest super. Rzeczywiście nic nie przebija, wszystko super słychać itp. Niania się sprawdza - ja się budzę jak tylko mały się poruszy - słychać niemal tak, jakby był w tym samym pokoju.
Nie wyobrażam sobie nie mieć niani, ale ja mieszkam w domku ;)
Aha, nie polecam nianiek firmy UCOM (były w Lidlu) i TOPCOM (przynajmniej te tańsze modele) - są zakłócenia, trzaski, słabo słychać itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.allegro.pl/item708152979_fisher_price_j6998_elektroniczna_niania_z_lampka.html ja mam taka i polecam jest bardzo czuła i dobrze słychac nie ma zakłocen :)Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam Topcom, ale cyfrowa (ok. 250 zł). Nie ma przebic i dobrze slychac. Z tego co sie orientowalam to zaklocenia sa w nianiach analogowych.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy przy niani SCD468 nie ma zaklocen przy uzywaniu np bluetootha, kuchenki mikrofalowej, albo np ps3? Mam w domu duuuzo bezprzewodowego sprzetu i kolejne nianie nie sprawdzily sie. teraz chcialabym kupic cos co bede mogla nosic po calym domu czy ogrodzie i nie martwic sie, ze niania dziala tylko w jedym miejscu- bo w innych trzeszczy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mikrofala ok, komórka ok, reszty sprzętu nie mam - więc nie mam pojęcia czy są z nimi przebicia.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.
Osobiscie nie uzywalam niani, ale pracuje w sklepie z artukułami dla dzieci i orientuje sie troszke w temacie.
Wiec przed zakupem zastanow sie jaka bedzie Ci potrzebna.
Jesli mieszkasz w bloku odradzam zakup niani analogowej, bo to własnie one wychwytuja zakłucenia typu mikrofala, niania sąsiadów itp.
Te nianie sprawdzają sie w domkach, gdzie tych zakłuceń jest mniej.
Jeśli chodzi o nianie do mieszkania w bloku najlepsza bedzie cyfrowa. Jeśli chodzi o firmy to faktycznie polecam AVENT czyli philips, albo top com, a jesli chodzi o analogowe to fisher price i rownież top com- te nianie maja po kilkanascie kanałów, dzięki czemu można zminimalizować ilość zakłuceń.
Powodzenia w poszukiwaniach;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupiliśmy Angel Care AC401 z monitorem oddechu - póki co sprawdza się ponad 9 miesięcy :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też mamy monitor oddechu i uważam to za bardzo udany zakup :) a nianię polecam firmy Switel - my kupiliśmy na allegro za niecałe 100zł (kierowaliśmy się dobrymi opiniami znalezionymi w necie i nie zawiedliśmy się ;) )
http://zuzanka-czaruje.blogspot.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale odkopalyscie stary watek :) Ale u nas tak jak u Bogoosi Angel Care z monitorem oddechu. Teraz uzywamy juz tylko funkcji niania i jestesmy bardzo zadowoleni. Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasia, wszystkiego naj dla Tomusia - widzę po suwaczku! :-)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również polecam nianię Angelcare model AC420, jest to sama niania a sprawdza się znakomicie :) Koszt ok 200zł
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki za zyczenia :*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skąd wiadomo czy niania jest cyfrowa czy analogowa? szukałam trochę na allegro i nie mogłam się doszukać różnicy. Czy topcom 1010 jest cyfrowy? mieszkam w bloku wiec mysle ze cyfrowa bedzie dla mnie lepsza. Jednak potrzebuję nianię z wiekszym zasięgiem bo czasem bywamy w domu z ogródkiem i chciałabym słyszeć dziecko bedąc na dworze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bogusia ja mam do sprzedania nianię, może będziesz zainteresowana:
http://forum.trojmiasto.pl/Sprzedam-nianie-elektroniczna-i-ogranicznik-do-spania-NOWE-t175212,1,16.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uups teraz zobaczyłam jaki ten wątek stary hehe :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Komuś się mogą jeszcze twoje informacje przydać. Elektroniczna niania dalej jest na czasie, już od kil;ku lat wzrasta jej sprzedaż, tak wyczytałam w jednym artykule. W sumie się nie dziwie, bo takie urządzenie może nas w porę poinformować, że coś jest nie tak z naszym dzieckiem. Na ekids.com.pl widziałam bardzo profesjonalne urządzenie tego typu i gdybym teraz miała dziecko, to na pewno w coś takiego bym zainwestowała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja używam elektrycznej niani Vordon i jestem bardzo zadowolona, przede wszystkim ma mały ekran, więc widzę wszystko co się dzieje z maluszkiem , poza tym ma funkcję podczerwieni więc widzę wszystko też w nocy, poza tym na allegro można kupić ją w dobrej cenie http://allegro.pl/baby-monitor-niania-audio-video-bezpieczny-sen-i2209237616.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy nianię elektroniczna i monitor oddechu Angelcare- model AC401. Też od urodzenia maluszek śpi sam w swoim pokoju, a niania sprawdza się znakomicie. Zakupiliśmy roczną używaną, także teraz nam służy już 4 miesiąc i jest oki. polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czasem wspomagam się oniania.pl proste uzadzenie na jednym komputerze ustawiam kamerke i ogladam na komorce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Obniżenie /wypadanie macicy (1227 odpowiedzi)

Dziewczyny, które macie obniżenie /wypadanie macicy jak sobie radzicie? Ćwiczycie czy operujecie...

Wyrwanie zęba 8 dolna- gdzie najlepiej? (3 odpowiedzi)

Witam. Gdzie w Gdańsku lub okolicach wyrwać 8 dolną. Niestety nie opłaca się jej leczyć. Jestem...

Amniopunkcja - do osób które już to przeszły (285 odpowiedzi)

Z uwagi na poprzednią ciążę z silnym podejrzeniem wady genetycznej, którą poroniłam w 13...

do góry