Widok

Jaka szkoła dla psów dla dużego szczeniaka?

Łajka Temat dostępny też na forum:
Witam. Od niedawna jestem właścicielem 3 miesięcznego szczeniaka rasy Tosa. Szukam szkoły dla niej bo już jest na to pora. Suczka jest mądra, wesoły skory do zabawy i bardzo przytulaśny. Generalnie radzę sobie z nim ale jest bardzo uparta jak to w tej rasie jest. Nie potrafię jej zmusić do chodzenia na smyczy. Nie jest łakoma i smaczkami jej nie przekupię. Nad wszystkim się zastanawia, pomyśli czy się to opłaca i albo idzie albo usiądzie i czeka. Jak mam czas to czekam z nią , a jak nie to biorę ją na ręce i idziemy razem. Ale jest coraz większa bo już teraz ma prawie 15 kg i wiem ze to nie jest sposób. Pies nie jest rodowity, po dobrych rodzicach i nie jest agresywny. Kogo polecacie bo opinie są skrajne i to w każdej szkole. W każdej opinii jest ziarnko prawdy a nie dam jej skrzywdzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja z dwoma psami (labrador, berneński pies pasterski) chodziłam do szkoły hauward na pomorskiej. Ogólnie mogę polecić jednak żadna szkoła nie nauczy 'na zawsze'-konieczne są regularne ćwiczenia w domu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Orunia Górna

Konserwacja podwozia (34 odpowiedzi)

Witam, Czy może mi ktoś poleci w Gdańsku miejsce, gdzie mógłbym zakonserwować podwozie w...

do góry