Widok

Jakaś dziewczyna bezdomna...

Cześć. Zauważyliście, że od kilku tygodni kręci się na ul . Drzewieckiego, Leszczyńskich, Ciołkowskiego jakaś dziewczyna. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że chodzi w tych samych ciuchach, widać ją od rana do późnego wieczora na dworze...przesiaduje na placach zabaw, okolicznych ławkach, wyraźnie nie ma domu albo nie może wrócić do domu. .. wiek po 30, włosy w kucyku upiete u góry.Jeansy, szara lub brązowa bluzka z długim rękawem podciągnietym do łokci i chyba jakieś czarne mokasyny... czy ktoś z Was zwrócił uwagę? kojarzycie tą laskę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Włosy blond i mocny, ciemny (ale niedbaly) makijaż oczu? Lekko przy sobie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

MA taki rozmazany makijaż oczu? Strasznie dziwnie się zachowuje. Tez ją zauważyłam. Widziałam parę razy, że wchodzi do klat B w budynku Drzewieckiego 11. Może tam wynajmuje. Mieszkam niedaleko i często ją widzę. Dziwna jest. Huśta się na huśtawkach, przesiaduje na ławkach. Często widze ją w Galerii Zaspa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zaspa

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

Pilotów 21 (14 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...

do góry