Widok

Jaki autokomis?

Witajcie.

Kupował ktoś może auto w autokomisie Sobaut we Wrzeszczu?
Można zaufać?
Jakie jeszcze polecacie autokomisy w Gdańsku?

Właściwie to szukam pierwszego samochodu dla siebie, ale nie mam doświadczenia i kogoś, kto się na tym zna, dlatego wolałbym kupować z ręki w miare sprawdzonej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
-żaden,szukaj prywatnie,ale uważaj bo cwaniaki ,z autokomisów "udaja" prywatnych i kupuj Wyłącznie od goscia który widnieje na umowie...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakie auto Cie interesuje i do jakiej kwoty?
omijaj handlarzy szerokim łukiem !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tego się właśnie obawiałem, że tacy są handlarze. Myślę nad 4-5 tys żeby dostać coś w miarę niepsującego się, a też nie chce więcej żeby nie było aż tak żal jak by coś się stało - chcąc nie chcąc, jestem świeżym kierowca. A auto to myślę, że Corsa, Polo, może 206. Jakoś upatrzonego specjalnie nie mam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
części teraz są tanie, wszystko co ma belkę z tyłu i jest francuskie bym sobie darował, pomyśl nad civic VI generacja 1.4
wejdż na fora internetowe marki jaka Cie interesuje i tam poszukaj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
i co mogę podpowiedzieć to unikaj mytych silników, jak jest brudny albo zakurzony tzn, że jeżdżony a nie ćwiczony na sprzedaż....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Samochód z komisu - czy warto? (32 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was posiada auto z komisu? Jak wam się one sprawują? Jakie są wasze doświadczenia?...

Konserwacja podwozia (34 odpowiedzi)

Witam, Czy może mi ktoś poleci w Gdańsku miejsce, gdzie mógłbym zakonserwować podwozie w...

Automatyczne skrzynie biegów seriws (4 odpowiedzi)

Dzień dobry mieszkańcy. Chciałbym zapytać czy w Trójmieście jest jakiś godny polecenia mechanik...

do góry