Widok

Jaki internet? - Zaspa

Technologie Temat dostępny też na forum:
Tak jak w temacie poszukuję dobrej i sprawdzonej firmy( usług internetowych), która zakłada internet na Zaspie. Kogo polecacie a kogo odradzacie. UPS, Vectra a może coś innego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zaspa Młyniec - tylko i wyłącznie http://www.mlyniec.gda.pl/

Mam i polecam - transfer najlepszy w najlepszej cenie :D nawet jeśli coś by się działo, raz dwa naprawią :)
image image

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Odradzam.
Tylko UPC.
W razie awari pomoc 24h.
W tej osiedlowej zawsze wieczorem i w wekendy internet tak zamulał że nic nie można było zrobić. W UPC nie ma tego problemu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Żadne UPC, dzwoń do orange i pytaj o internet światłowodowy kiedy będzie doprowadzony do Ciebie do bloku...

300/30Mbit/80zł + dostajesz jakieś TV czy inne telefon-ówna z których nie możesz zrezygnowac... ale 300/30Mbit gwarantowanego netu za 80zł to jak za darmo...

UPC jest awaryjne - czasem jest, czasem nie jest... ja miałem 2x z braku laku w 2 różnych lokalizacjach i 2x kaszana... wieczorami nie dało się normalnie korzystać z netu...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Zaspa

Trójmiasto do bani (382 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Pilotów 21 (14 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

do góry