Widok

Jaki sklep w Bojanie jest najlepszy

w wiekszosci na tym forum poruszany jest temat bylego broboszsza.
Moze teraz cos innego,podsumowac rok 2012 pod wzgledem uslug handlowych.Mamy bardzo duzo sklepow w Bojanie -w ktorym robi sie zakupy z przyjemnoscia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi się w żadnym sklepie nie podoba, bo muszę tam zostawić swoje ciężko zarobione pieniądze.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
Od 20 lat wybieram sklep "Pani Ilony" :)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 16
a ja nie bo wciska kit. Nawet nie sprawdza czy towar nie jest zepsuty. A pomidory w pojemnikach to już regularnie choć są drogie
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 9
butik u gory u Jacka ten gdzie byla kiedys kwiaciarnia
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 11
o 20 lat za duzo
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupuje w groszku bo taniej niz w tesco albo realu, niestety wszytsko drozeje dookola i wlasciciel sklepu tez musi na czyms zarobic, w biedrze drogo jak nie wiem co... ot zycie coraz wiecej kosztuje i tyle, niestety brakuje w groszku wody malej gazowanej i warki strong :):)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 22
APTEKA !! - poza konkurencja ??
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10
Apteka ! - strasznie drogo na tle konkurencji (Kielno, Koleczkowo, Chwaszczyno) a pani w okularach niemiła...
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja polecam sklep metalowy, dostepność wszystkiego blisko szybko i wygodnie i co najważniejsze miła i bardzo ładna obsługa :)
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 34
Ja natomiast jestem zbulwersowany postawą sprzedawczyń w sklepie ,,ilona'' sprzedają alkohol i papierosy nieletnim , chłosta !
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 4
a gdzie ta ilona?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 16
Z tym się nie zgodzę... robię często zakupy w tym sklepie i kilka razy byłem świadkiem,że Panie ekspedientki nie sprzedały papierosów i alkoholu nieletnim. Nie było dowodu osobistego to nie sprzedały.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 14
Ja niestety nie raz byłam świadkiem jak młoda ekspedientka sprzedawała swoim kolegom alkohol i papierosy. Znam ich mniej więcej i wiem, że na pewno jeszcze nie skończyli 18 lat...
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z apteka to był żart, chciałam sprawdzić czy ktoś ma podobne zdanie o naszej aptece i się okazało,ze jest nas więcej.......
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do Apteki to się nie zgodzę. Ceny podobne - wiadomo, niektóre rzeczy taniej tu, niektóre gdzieś indziej. Takie prawo rynkowe.
Co do personelu nie mam żadnych zastrzeżeń. Panie bardzo miłe i zawsze służą fachową pomocą.
Negatywne opinie i odczucia są chyba wynikiem indywidualnego charakteru i zadartego nosa niektórych klientów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12
No fajnie, ze ktoś myśli inaczej - ale co do cen to chyba nie masz racji pisząc, ze są podobne?! Ciężko się dopatrzyć podobieństw.......
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
potwierdzam,ze apteka w bojanie jest bardzo droga,poruwnuje zawsze ceny i u nas jest najdrozej.Osobiscie od lat kupuje w chyloni.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
W Kielnie jest dobrze i w Koleczkowie także, no i ten pan magister z Koleczkowa.......bardzo miły!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
nie zadarty noc się liczy tylko zawartość portfela
żyjemy w takich a nie innych czasach - trzeba rozważnie wydawać kasę
tu wyraźnie widać, że komentarz wpisywał personel apteki ;-)

ja osobiście teraz kupuje w tej nowej aptece w Koleczkowie, ale kupowałem też i w Kielnie - no i Bojano jest niestety najdroższe;

pozdrawiam
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do autora wypowiedzi się mylisz. Ja nie narzekam. Cieszę się, że mam aptekę na miejscu i nie muszę w razie potrzeby jechać do Gdynii aby wykupić leki. Jeżeli dodamy do tego koszty dojazdu do innych aptek i stracony czas to wyjdzie na to samo.

A to że w Koleczkowie jest teraz taniej, to jest czysty zabieg marketingowy, żeby zwabić klientów. Później ceny podniosą, ale już ludzie z przyzwyczajenia będą tam chodzić ;) Takie prawa rynku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11
Ja przejechałem się na cenach w aptece w Bojanie i kupuję w Gdyni od tej pory. Będzie taniej to kupię u nas. I tyle. Nikt, nikogo, do niczego nie zmusza.
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 1
Apteka Rodzinna w Koleczkowie nie podniesie cen.
Nie na tym polegają prawa rynku!!!
Przy minimalnej marży tez można funkcjonować, najważniejsze jest podejście do klienta, atmosfera w aptece,

Aptekarze z Koleczkowa
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam może nie przesadzajmy... Każdy miewa lepsze i gorsze dni.. Ja nie narzekam na sklep u Pani Ilony, też mam kontakt z ludźmi... Może jak my będziemy trochę milsi to będzie dobrze. Ile razy wchodzę do różnych sklepów i wchodzi ktoś także inny i ani dzień dobry nic:)
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja lubię panie u Ilony... Chodzę do tego sklepu już bardzo długo :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 36
widac,ze Ilona sama robi wpisy albo jej pracownice
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 2
a ja u Dargacza ul.Starowiejska
sklep mały ale obsługa za...
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 1
Chyba najtańszy sklep w Bojanie, porównując pobieżnie z innymi tak mi się wydaje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 19
Praca biznesmena jest nieraz ciężkim kawałkiem chleba. Jednakże po wizycie w sklepie metalowym zawsze uśmiech ugaszcza na mej twarzy. Obsługa nie dość że miła to jeszcze nad wyraz atrakcyjna.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 30
Czymże byłaby mieścina bez dobrego metalowego, znajdziesz tam nie tylko materiały, ale i miłe towarzystwo bardzo przyzwoitej obsługi.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 42
Ja osobiście uważam ,że sklep wielobranżowy Bieszke jest najlepszy,uczciwie mówi o towarze ,nie wciska kitów ,a jak towar uszkodzony bez problemów wymienia.Jego żona jest też bardzo miła.Każdy klient czy robi zakupy za 100zł czy za 1 zł jest tak samo traktowany.
popieram tę opinię 122 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie, najlepszy sklep
popieram tę opinię 75 nie zgadzam się z tą opinią 1
A to chodzi o sklep w Koleczkowie na ul.Chylońskiej? Bo ja tam robię zakupy od dwóch lat i też tak uważam.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 45
koles przestan reklamowac badziewie
popieram tę opinię 40 nie zgadzam się z tą opinią 22
Tam ekspedientki są zawsze uśmiechnięte i miłe ,mają działający terminal a to jest ważne w tych czasach. Mi pasuje...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 24
Potwierdzam...Obsługa fajna...Nawet nie złości mnie jak nie mają rzeczy, którą chcę kupić:-)
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 22
W Bojanie wszystkie sklepy do kitu ze względu na kosmiczne ceny.Nigdzie w okolicznych wioskach nie ma tak drogo.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 30
najlepiej w aptece u kurki złotopiórki przetracićc kasę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 20
Ceny w sklepach spożywczych uważam generalnie za lekko przesadzone. Chleb kompletnie do bani jak karma dla zwierząt, sypie się, suchy, wióry i tyle. Najlepsze pieczywo w piekarni! Jak powiedziałem ostatnio znajomym że browar Okocim zwykły zielony kosztuje w Bojanie 3,60 - 3,80 zł to nikt nie chciał mi uwierzyć. Sklep metalowy OK, sklepik z produktami z Niemiec to jest niezły. Świetna jest obsługa i jadło z pizzeri. No i wulkanizacja - perfekt - pozdrawiam
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 2
A ja sie z Toba nie zgodze.. pieczywo w piekarni jest delikatnie mowiac takei sobie... w Groszku lepsze... browaru nie kupuje wiec nie wiem, ale spozywka jest w normalnych cenach... metalowy i niemce ok :).. ale pizzerie masz smaczniejsza w chwaszczynie :)... ale oczywiscie kazdy z nas ma prawo do swoich opinii :))
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 27
A mi się nie podoba obsługa pań u Ilony. Niemiłe i wiecznie obrażone.Kiedyś było inaczej. Chyba powinna niektóre wymienić bo wiecznie są sfrustrowane.Brr aż nie chce sie tam wchodzić.
popieram tę opinię 52 nie zgadzam się z tą opinią 8
To racja, panie u Ilony, obsługują jakby za karę tam pracowały.
popieram tę opinię 60 nie zgadzam się z tą opinią 7
Jakby mi ktoś płacił pensję na raty to też bym pracował jak za karę !!!
popieram tę opinię 51 nie zgadzam się z tą opinią 1
@Czesio co racja to racja, za te kurkigrosze to nie dziwie im się...
popieram tę opinię 43 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ilona jest plajte
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ludzie wódka i piwo dla dużych sklepów jest inaczej rozlewane dlatego jest takie tanie. Ale kto się do tego przyzna wszyscy mówimy mmmm... pycha..
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 1
Najlepszy jest w koleczkowie na skrzyżowaniu. tam ostatnio nie było nawet soli. nie ma to jak dobre zaopatrzenie.
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 4
u Ilony sie pogorszyło. Ale co tam cicho być. Pamiętacie to?
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 3
Pod względem zaopatrzenia wg. mnie najlepszy jest Groszek, a pod względem cen i przyjaznej atmosfery;P jest sklep u Dargacza(ten koło pasażu Siewert)
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 25
sds, atmosfera, dzięki ładnym Paniom w sklepie :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 29
Jako świeży bojańczyk z przykrością konstatuję, że nie ma dobrego sklepu w Bojanie. Groszek vel Jacek może byłby dobrym kandydatem do tego zacnego tytułu, ale dyskwalifikuje go parking, który jest bardzo niebezpieczny. Podczas umiarkowanego ruchu weekendowego nie jest źle, ale wyjeżdżanie z tego parkingu w tygodniu po pracy to wątpliwa przyjemność.

Haniebnym jest fakt, że nie istnieje zwykły warzywniak w takiej miejscowości jak Bojano.

Nie pokuszę się o ocenę sklepu "Ilona". Polecam użytkownikom forum wizytę w tym sklepie w celu wyrobienia sobie opinii i przeżycia tego jedynego w swoim rodzaju doświadczenia.

Zadowala mnie cukiernio-piekarnia koło banku i pobliski sklep spożywczy przy ulicy Starowiejskiej. Po większe zakupy lepiej pojechać do Biedronki w Chwaszczynie.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 5
Pytanie powinno być inaczej sformułowane. Czy w bojanie istnieje dobry sklep gdzie można zrobić zakupy na cały wekend np. organizując grilla. Odpowiedz brzmi NIE. Wszędzie drogo i brak wystraczającego asortymentu.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5
10 lipca otwierają wyremontowaną drogę na Wiczlino, do biedronki będzie jeszcze bliżej niż do tej w Chwaszczynie:) ,a i sklep netto budują tam niedaleko.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
a gdzie będzie netto?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
A co uważacie o nowym butiku w bojanie u góry u jacka? Ceny z kosmosu ubrania=WIOCHA wstyd byłoby mi wstawić nawet zdjęcia na fb pogiesionych ubrań!!! Brakuje tu butiku z prawdziwego zdarzenia w którym są ubrania na czasie.....
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 10
jaki wynajmujący taki butik ;)
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 8
To się zgadza za dużo napchane nie widać co jest!!!!
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 7
Pogniesionych ubrań to chyba nie ma...Ceny jak najbardziej do przyjęcia, każdy znajdzie coś dla Siebie, a żeby zobaczyć co jest to wystarczy dotknąć i obejrzeć, chyba dobrze że jest wybór?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
pogiesionych raczej hehe, mogą być pogniecione ewentualnie hehe, mi to akurat w niczym nie przeszkadza, wybór jest spory i to jest najważniejsze
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
"...wstyd byłoby mi wstawić nawet zdjęcia na fb pogiesionych ubrań!!!..."

Kupujesz ubrania, żeby się nimi pochwalić na fb?!!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Bojano

Mieszkanie w bliźniaku (58 odpowiedzi)

Jak się państwu mieszka w bliźniakach? Pytam osób którzy wybrali taki dom i w nim mieszkają, za...

Pytanie do ..... (7 odpowiedzi)

Startujących w wyborach. Jaka jest przyczyna niskiego ciśnienia wody w sieci wodociągowej w...

do góry