Widok

Jakie LO wybrać?

I LO Temat dostępny też na forum:
Potrzebuje pomocy, kończę w tym roku gimnazjum i razem z przyjaciolka chcemy pójść na biol-chem. Ale nie wiemy do jakiej szkoły. Prosze o szczere opinie, jaka jest atmosfera? Jak nauczyciele? Szczególnie biologia i chemia
Narazie myśle nad I, II, IX, XV i XIX
Ale moja przyjaciolka nie chce pójść do I
Pomóżcie😣
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jako, że skończyłam biolchem w I LO, jestem zdania, że raczej nie wybrałabym drugi raz tej szkoły. A już na pewno nie wybrałabym ponownie tego profilu. Poziom nauczania, szczególnie biologii, to jakaś kpina, nauczycielka pracuje zaledwie z kilkoma uczniami- tymi, którzy według niej mają szansę dostać się na medycynę. Z chemią jest lepiej, nauczycielki są raczej zawsze chętne do pomocy uczniowi, jeśli ten czegoś nie rozumie(no chyba że widzą, że olewasz ich przedmiot). Jeśli chodzi o j.polski/j.angielski/j.niemiecki to zależy do jakiego nauczyciela się trafi, wiadomo, są lepsi i gorsi. Z matematyką sytuacja jest podobna.
Sama musisz się zastanowić, czy jesteś gotowa na to, że czeka Cie dużo pracy, i że często niestety będziesz traktowana bardzo niesprawiedliwie.
Jednym z niewielu ogromnych plusów tej szkoły, są jej uczniowie. Pod tym względem jedynka ma super "klimat"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

Łukasz Ch. - ocena (3 odpowiedzi)

Nienawidzę egzaminatorów , myślą że mają władzę i wszystko im wolno . Pord w Gdyni i Gdańsku...

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

do góry